bugün

girecek tüm sözlükçü kardeşlerimin başarılı olmasını dilediğim sınav.
rakiplerime başarılar dilediğim sınav. Son üç...
hiç heyecan yapmayın, çünkü soruları yapamayacaksınız!****
Bundan sonraki senelerde açık uçlu denilen sorularla sistemi iyice katletme ihtimalleri yüksek.

O yüzden iyi bir şans. Bundan sonrası daha belalı olur bence.

iki üç sene sonra hem bir çok mesleğin alanı kapanmaya başlar hem de sistemi değiştirme niyetindeler.

Bence sınav sonucuna fazla aldırış etmemeli. Sınav ardından hemen LYS ye başlanmalı.
Su an heyecan yok fakat 2.senem olmasina ragmen sınava girerken heyecandan öleceğim sınavdır.
3. senede heyecan falan kalmıyor.
ilk kez gireceğim hiç heyecan yok.
Sözlükte ne kadar liseli olduğunu bize gösterecek sınav. Pazar günü ağlar dururlar artık. Evet.
Geçen sene kafam rahat etsin diye okul kapısında oturup aileme giremedim diyip sınavı çöpe, son yılımı işe verip eğlence ve zevkle bir yıl geçirip iki sayfa okuyup geçirip muazzzam umursamamazlikla girmeyi düşündüğüm sınav bu 3 olacak ama heyecan falan kalmadı ne garip değil mi?
Su 3-4 sene mezuna kalan andavallar yuzunden bu sene tam 2 milyon 750 bin kisinin girecegi sinavdir. Aferin iyi bok yediniz.
Saçma sapan çoktan seçmeli sınavlarla öğrencilerin seviyesini ölçtüğünü iddia eden sınav.

Bu sınava ciddi ciddi çalışanlara acıyorum.
Çalışmadım. Hem de hiç ama Şu an 3.sınıfta istanbul üniversitesindeyim.
Azıcık heyecanlanayım diye kendimi zorluyorum fakat bir türlü heyecanlanamıyorum deneme çözer gibi çözücem girdiğiniz strese değmez kendinize edersiniz.
bakıyorum da millette hiç heyecan falan yok. ben heyecandan sınavda şekerlerden sonra peçeteyi bile yemiştim.

tanım: ömür törpüsü bir sınav.
Ünideyken öylesine girmeyeceğim sinavdir. Aralarda cok iyi olmasa da calistim.
isteyerek girmedigim bolumden kurtulmak icin cikis yolu.
Kurkle girecegim sinavdir sacima pul dokturmeyi de dusunuyorum.
Siklenmemesi gereken sınav bu sene 2. girişim olucak. Şunu bilmelisiniz ki ygs seçici ve önemli bir sınav değildir arkadaşlar. Asıl sınav lysdir çünkü bilmezseniz yapamazsınız.

Tanım: siklenmemesi gereken bir sinav.
Ya tüm heycanı kaçtı ya.
Güzel kardeşlerim, size birkaç kelam etmek istedim geçen sene girmiş bir insancık olarak.

Bu sınav ne başı, ne sonu. Ölüm yok ucunda. Bütün sene hazırlandınız, tabiri caizse it gibi. Elleriniz titreyecek kadar stres olmayın. Kendinizi doldurmayın. Ama yeaa nolcak modunda rehavete de girmeyin. Sınavı nasa hazırlamıyor ancak bakkal amcanız da hazırlamayacak. Su alın yanınıza, stres oldukça bir iki yudum alıp nefeslenin kafayı toplayın. Çok iyi gelip asıl lysde batırma berbat gelip toparlama durumu çok sık görülür. Kendinize iyi bakın, zinde girin sınava. iyi uyuyun iyi yiyin önceki günler egzersiz yapın banyo yapın ve sağlığınıza dikkat edin ki emeğiniz zayi olmasın.

Bunu ne sıfatla mı söylüyorum? Lise hayatında kendisine eh sen de yaparsın birşeyler denip daha sonra geçen seneki sınavlarda derecelerle tıp fakültesine gitmiş bir kardeşiniz olarak. Stres yapmayın, düşünün. Bunları yapmayan okulun favorisi arkadaşımı geçmiştim çünkü o stres yapmıştı. Daha sonra bana eh çeken hocamı hiç göremesem de birkaç kelam etmek isterdim. Onun yerine kazana gidip sevgili müdür yardımcımla sigara içtim.

Konsantre olun, kontrollü olun, yaratıcı olun. Kendinize güvenin! Başarılar. Sorunuz varsa kutumu kızartıverin.
mühendis olmak için çok da şeapmayın.
zaten korkutan o ya. emeğimiz onlara emanet olunca insan korkuyor.

bunca yıldır soruları satarak çok güzel emeklere saygı gösterdiler. bundan sonra da gösterirler kimse merak etmesin.

çok güzel hatalı sorularla falan da bunu pekiştirirler.
görsel
Verdikleri kalemliklerden koleksiyon yapmış biri olarak şunları söyleyebilirim ki
Hiç kasmayın olabildiğine rahat olun.
Aslında bizim girdiğimiz gibi görünen fakat bize girecek olan sınavdır. Tüm arkadaşlara başarılar.
En az 50 net yapacağım sınavdır.
zor olmasini diledigim sinav. kolay sinav olursa 1 mat 3k oynatiyo ilk 10 binde amk. (bkz: ygs 2016)
off hiçbir şey yapamıyoreeeum diyen insanların aslında çok çalışmış ve matematikte 20 net yaptığını öğrenince sinirlenizi hoplatacak ösym'nin öğrencileri düşünmeyerek bir yıl kolay ertesi yıl zor sorular hazırladığı sikindirik sınav. artık takmıyorum bu saatten sonra sinirlerimi bozamayacağım.