bugün

Matematik problemleri türkçe paragraf gibiydi amk.
kaç kişi üst üste 4 tane aynı şık çıkınca '' bu işte bir ipnelik var '' deyip şıklardan 1 tanesini değiştirdi merak ettiğim sınavdır.
Tm için matematik ve türkçe ön planda olduğu için matematiğin vurduğu bir sınavda tm alanı geri de kalacaktır muhtemelen. Yani bir sözelci bile seni sınavda geçebilir.

Bu yüzden lys de çok büyük oynamalar olabilir bence.
Şimdi oturup soruları çözeceğim. Yıllardır bunu yaparım. Tabi artık anne olacağım için bir kaç sene yapamam sanırım. Bakalım gençlere neler sormuşlar.
dokozonco sonof kordosomon torkcodo 35 yoptogo sonov
sinav da sadece turkceden ibaretti dimi zaten ?.
Sınava gireceğim sınıfın kapısından içeri adımımı attım, gözetmen öğretmen bana sıramı gösterdi hemen sırama oturdum ve yerleştim. önümde optik formum ve içinde kalem, silgi vs olan kutu vardı. kutuyu açtım yüzümde engelleyemediğim bir tebessüm oluştu. gözetmen öğretmen bana seslenip neden güldüğümü sordu. ben de "dağıtılan kalemde emeğiniz emanetimizdir yazıyor da ona güldüm." dedim.
onu bunu geç de şu lanet olası silgiyi hiç vermeselerdi keşke. optiğin üstüne tükürüp elimle silsem daha iyi silerdim amk. (ösym dünyanın parasını alıyorsun bi sınav için. bu kadar da pintilik yapılmaz.)
görsel
1 dakikayla sınava alınmayan ama Suriyelilere sınavsız geçiş sistemi getiren, almanya'yı boykot edelim deyip makam arabaları, sınavdaki silgisi, kalemtıraşı alman malı olan bir sistem beni çıldırtıyor.
Bu yıl ikinci kez girdiğim ösym sınavı.

Bi sayısalcı olarak istediğim kadar iyi yapamadım. Netlerim yaklaşık Türkçe:30, Sosyal:24, Mat:15, Fen:28 şeklinde. Biraz daha matematik yapsaydım çok mutlu olurdum, sağlık olsun.
Bu konularda bilgili olan eğitimci, öğrenci gibi arkadaşlardan sıralama konusunda mesaj bekliyorum. Kaç bine girerim sizce?

Edit: Ygs1 88bin, ygs2 77bin geldi. Birkaç net farklı oldu. Buraları okuyan arkadaşlara rehber olsun.
pelikan silgi korkusunu salgılatıp hata yapmama gerekliliğini ve bir yerlerde tam vaktinde olma öğretisini veren disiplinlerarası bireyin yalnızlığına ve emeğinin hiçliliğine değinen postmodern bir sınavdır.
2016 dan zor sınav fakat asla bir 2015 kadar zor değildir. Bir tm olarak 30 türkçe 32 sosyal 20.5 mat 5 fen yaptım hakkımızda hayırlısı olsun diyorum.
Açıklanmıştır.
Açıklanmış cidden.
açıklanmayan ve iptal olması gereken sınav.

urfada 5 kisi mobil cihazlarla kopya cekerken yakalanmis lakin sorun bu degil, sorun ellerindeki kagitlarda cevaplarin yaziyor olmasi.

simdi beyler kabul edin ki o ortamda gozetmen varken kamera varken kagida ekstra bir sey yazamazsin. yani cevaplari sinav esnasinda ek bir kagit parcasina yazman mumkun degil.

demek ki bu cevaplar onceden hazirlanmis, e bu cocuklar da peygamber olmadiklarina yani onlara vahiy gelmediğine göre sorular sizdirilmis.

pelikan silgi rezilligiyle beraber bu olayin bu sinavi iptal etmesi gerekir, yani en azindan normal bir ulke icin gecerlidir bu.

ama bizim gibi 1 senede 1000 e yakin vatandasi bombali saldirida hayatini kaybetmesine ragmen halen icisleri bakaninin istifa etmedigi, darbe girisiminde esir düşen kardak kayaliklarina gecisine izin verilmeyen bir genelkurmay baskaninin halen ordunun basinda oldugu bir ulkede dogal olarak bu olay da sumenalti edilecektir.

Ozetle gecmis olsun gencler bu sene de hakkiniz yendi.
Açıklanmıştır.
--Duyar kasma mod on--

Milletin duygularıyla neden oynuyorsunuz?

Ayıp değil mi yaptığınız?

--Duyar kasma mod off--
allahsızlar
milleti kandirisiiğzzz..
Harbiden açıklanmıştır geçmiş olsun.
görsel

Açıklanmıştır. Sürpriz yaptılar yine, erken açıklandı.
biraz bakındım da matematik soruları hakikaten dayaklık olan sınav. kimya ve biyoloji ise bilgilerim taze olmamasına rağmen bana kolay geldi. fizikten pek çakmadığım için yine zorlandım.

fizikten 4doğru 6yanlışım var ve fizik-1 öğrenmeyi, 10 net falan yapmayı cidden çok isterdim yav. yapan nasıl yapıyor bir yeşillendirsin beni, aydınlatsın.

Edit: bunu eksileyen ya da artılayan niye artılıyor, eksileyen niye eksiliyor. Gerizekalı mısınız lan ?
Lan sorular çalınmış lan şaka mısınız lan siz amını siktiklerim. http://www.insanhaber.com...l-mi-edilecek-h90029.html
Açıklanmıştır.
Doğru açıklanmıştır.
görsel

Cevabın mantığı merak edilen bir fen sorusu bulunan sinav.