bugün

Sınava girmememe rağmen pelikan silgi ile aklımda yer eden sınavdır.
Yerküre sorusunda, güneş yerküreye daha yakın olsa idi dünyanın(ve dolayısıyla atmosferin) daha sıcak olacağı ve ısınan atmosferin genleşeceği dikkate alınarak cevabın 1 ve iki olduğunu düşündüğüm sınavdır.
Güneş dünyaya daha yakın olsa ortalama sıcaklık artar. Kutup buzları erir. Okyanuslara daha fazla su taşınır. Sıcaklığı tutan bitki örtüsü azalır veya yok olur. Dünya soğuk bir yer olur.

Ben tm ciyim. Böyle düşünüyorum.
Sıcaklığın tüm dunyada yarım kürelere ve mevsimlere göre Dağılışı ile tum dünyada ortalama sıcaklığın artması farklı iki konu.

Eger gunes dunyaya daha yakın olduğu için güneş ışınlarının tutulumu azalır ve gelme acısı degisirse muhtemelen sıcaklık da artar.
an itibari ile açıklanmıştır.

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=4065
Ulan bunca insan hayallerini buna bağlamış. Siz bu yaptığınızı komik falan mı sanıyosunuz ? Ne kadar gerizekalı varsa burada , az insan olun. Çok değil bir miktar.
Sınava giren kardeşlerime de şunu söyleyeyim . 1 milyonuncu da olsanız ilk 100'e de girseniz her şey gönlünüzce olsun.
Ya ben bu sıralamayı haketmiyordum o kadar da çalışmıştım.
9.44'de gıttıgım halde gıremedıgım sınav. üzdü.
arkadaşlar ygs 4 te 20 bin ile zihinsel engelliler gelir mi ?
pelikan marka silgiyi akla getirir, neyse kufretmek istemiyorum..
Zahmet edip kontrol bile etmedim 28 martta öğreniriz neyse durum.
hemen bakilmalidir.
görsel
Niye yokki? Neyi yanlis yaptim ki? 1 senem daha yandi.
Ha ha sazan.avi

(img:#1363356)

Ağliyodum oç musunuz?
Eğitim sistemini özetleyen sınavdır. Silgisi kalemden iyi yazar.
Açıklanmamış olan sınavdır. Milleti kandırmayın yeter artık kaç gündür böyle yapıyorsunuz.
kimya sorularının çok kolay olduğunu, matematiğin de bir o kadar zor olduğunu duyduğum sınav.
24 martta girdiğimizde 1 haftada, yani 1 Nisan'da açıklamışlardı şaka sanmıştık ama güldürmedi. sağı solu belli olmuyor bunların.
nefret ettiğim üniversitemden kurtulmak için attığım adımdır. keşke çalışsaydım diye sitem ettirir zira çalışmadığım halde fazla kolay gelmiştir.
bacişkomun da girdiği sınav. tabi ki de okul kazanmak için falan girmedi, dilerse türkiye birincisi olsun yine de sikseler üniversiteye göndermem. yalnızca zeka seviyesini ölçmek istedim. zaten kadınlar okuyup da ne oluyor ki yani üniversiteye zengin koca bulmak için geliyor çoğu, olmadı en fazla üç beş sene bi firmada falan çalışıyolar tam yükselicem artık derken takkk cam tavan hahahha.

o yüzden mümkünse kız kardeşinizi üniversiteye gitmemesi için telkin edin. illa eğitim için bi yere gitmek istiyorsa dikiş nakış kursuna yazılıp öğrendikleriyle ev ekonomisine katkı sağlasın ya da kuran kursuna gidip nur suresi öğrensin. hem ilköğretim neyine yetmiyor yani sanki başımıza marie curie olacak.
Söylentilere göre bu gece 2 sularında açıklanacak olan sınav. Doğrudur yanlıştır bilinmez..

Edit: ulan sınava ilk girişimdi niye trolleyim milleti?
28 in de açıklanıcak gençler.
an itibari ile açıklanmıştır.

https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=4065

367 ile beklentilerimi karşılayan sınavdır. ee arkadaşlar sizler kaç aldınız?
Yatın lan ÖSYM nin o kadar kazigindan sonra bide uykusuz kalmayın.
an itibariyle açıklanan sınav, bok gibi puanlar...