bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    inecek bir yolcu ama bu kez dil sürçmesi,
    "Şöfür bey, müsait bir yerde iner misiniz?",
    şöförün yanıtı kısa,
    "niye sen mi kullanacan?"
    323 68 ... burak
  2. 2.
    bir bankanın kiralık kasasına iki kişi gelmiştir.biri içerdeyken diğeri beklemek durumundadır.içerideki çıkar peşinden bayan görevli çıkar ve "müşteri boşaldı siz de sıra" der.*
    130 -18 ... karga
  3. 3.
    arkadaşın 13,5 yaşındaki kızı hafta sonunu lenada'da geçirir, orta son sınıf öğrencisi ve sınava hazırlanmaktadır. kafası biraz dağılsın diye pijama partisi yapılır. kurs o hafta tatildir ve matematik çalışılıyordur karşılıklı. arkadaşın kızı=ak lenada teyze=lt
    ak: teyzeee biz şimdi efkanla(ona aşık)çıkmaya başlarsak ileride evlenirsek mutlu olur muyuz?
    lt: şimdiii güzelim, pisagorla arandaki aşkı güçlendirirsen, inan bana daha uzunnnn yıllar mutlu yaşarsın.
    ben çok güldüm ama kızcağız kafası karışmış ve üzgün bir halde üçgenlere geri döndü.
    45 -62 ... lenada
  4. 4.
    birgun iki arkadas 22 katli bi apartmanin 12. katinda asansör beklerler ve 5 dakika gectikten sonra büyük arkadas asansöre yaklasir ve kücük araliktan bakmak ister bi sekilde veee anahtarla vurulur tabi buarada (sanki anahtar sesi duyulacak sekilde):
    -salin asansörü kardesim
    ve hic bir ise yaramaz 12 kattan merdivenle inilir
    20 -24 ... panismam
  5. 5.
    gazeteci turgut özalın ölümüyle ilgili konuşmakta. fatih sultan mehmet köprüsünden geçenlere soruyor bu köprüyü kim yaptırdı diye
    - fatih sultan mehmet yaptırmıştır heralde diye bi cevap!!!
    83 -10 ... rigsmaer
  6. 6.
    lise yıllarında cep telefonumdan rastgele 532 'li numaralara çağrı bırakıyordum arayacaklar mı diyerekten...Genelde de arıyorlardı yalan değil..ben de klasik cümleciklerimi söyler, adamın afallamasından faydalanarak telefonu kapatırdım..bir gün şöyle bir olay basıma geldi..

- (antep şivesi ile) alo, kaaardeşim beni aramıksın??

- ya mahmut abi sabahtan beridir cagrı bırakıyorum neden aramıyorsun? bırak şimdi laf salatası yapmayıda abi 2 kamyon kelek geldi hal 'e, bir kamyon da ıspanak gecen hafta sipariş etmişsin galiba! ben 7 tane amele tuttum, kasalar kromdan yapılmıs ameleler kaldıramıyor, sana ihtiyacım var cabuk sebze meyve haline gel mahmur abii!

- ya tamam da ben partakal söylemiştim ıspanegı kim getirmiş ya!

ben telefonu kapattım gülmeye başlayınca..beyefendi de bu telefon konuşmasından sonra hale gitmiş her ne hikmetse.!! megerse salladıgım ismi nasıl olduysa tutturmusum ama bir kabzımalı nasıl tutturdum ben bile inanımıyorum..hemde ismi mahmut...adam bana mesaj gönderdi..salak portakallar gelmiş ne ıspanagı diyerekten.hak verdim ama kendisine..
    296 41 ... martyns
  7. 7.
    yarma i$lemini ba$ariyla gercekle$tiren olaylar.ornek olarak;
    istanbul'daki picasso sergisindeyiz, geziyoruz, resimleri inceliyoruz, picasso'yu kavramaya cali$iyoruz fln, 1 resme denk geldik picasso'nun cogu resmi gibi insan yuzleri on planda ve 7 yuz var, arkada$ yanimizda sazan avlamaya ba$ladi: "olum bak bu resimde 8 tane yuz var, dikkatli bak 8 yuz aslinda" tarzi 1 $eyler soyler..ben hafifce gulup gecerim ama sazan yok mudur? hayir coktur, 1 kac dakka sonra resmin ba$ina 4-5 ki$i toplanmi$ merakli gozlerle resimdeki 8. yuzu bulmaya cali$maktadir, bizim arkada$ ise uzaktan onlari izlemekte ve kendi capinda yarilmaktadir.
    47 -16 ... master
  8. 8.
    registerlater taksinin ön tarafında yolculuk etmektedir. fakat taksi hızlı gitmekte ve sürekli ani frenler yapmaktadır. yine bir fren anında registerlater da sanki ayağının altında fren varmış gibi fren yapmaya çalışmaktadır. taksici olayı görür lafı anında patlatır:
    - abi ikimiz zor durdurduk, değil mi?
    250 -5 ... registerlater
  9. 9.
    yıllaaar önce sinemada dövüş klubü filmini seyredip sinemadan çıktığımız sırada,önümüzdeki bir çiftten dişi olanının sevgilisine sorduğu ve bizi yaran soru;
    - sevgiliiiiiimm.....yaani şimdi brad pitt gerçek değil miymiiiiiiiş ??? *
    84 -9 ... gothic evil
  10. 10.
    öss zamanları...counter oynamak için devamlı gittiğimiz internet kafe tıka basa dolu ve o kadar erkeğin arasında kylie nickli bir kız da var. kız felaket iyi oynuyor, sevgilisi de aynı haritada ve ona güvenerek sağa sola laf atmaktan da geri kalmıyor. kısacası bir derse ihtiyacı olduğu kesin.

de aztec haritasında çok kalabalık bir çatışma olur, counterlar terörler karşı karşıya dizilmiş resmen çata çuta mermi alışverişi yapmaktadır, yani kimin kimi vurduğu belli değildir. derken arka taraflardan bir arkadaşımız bu kızı bacaklarının arasından vurur ve heyecanla bağırır;

- amshooooooot !!!

bütün salon yerlerde...
    211 -21 ... gothic evil