1. 1.
    tarihin arka odası programında klasik türk müziği parçaları okuyan sanatçı. farklı ses. dinliyoruz.
    1 ... pilotmont
  2. 2.
    ben ki bu tür eserleri dinlemezdim onun sayesinde dinlemeye başladım.
    1 ... gerut
  3. 3.
    45'liklerden kalma safiye ayla sesi gibi dinlenesi sese sahip kadın.
    3 ... xargn
  4. 4.
    bir rivayete göre kendisi 1988 doğumluymuş. ne derece doğrudur bilememekteyim, yalnızca kendimden utandım.
    sesine kurban olduğum.

(bkz: maşallah)
    1 ... estrella de mar
  5. 5.
    habertürk tv kanalında yayınlanan, tarihin arka odası programında, genelde programın o günkü konusu ile alakalı klasik türk sanat müziği şarkıları söyleyen, sesisin klasik eserlere ayrı bir tad verdiği yorumcu. o tiz ve buğulu sesiyle bizleri, en az konuşmacılar kadar tarihin eski yapraklarına taşımaktadır.
    1 ... alfa romeo
  6. 6.
    http://www.youtube.com/wa...mp;feature=response_watch+
    ... pilotmont
  7. 7.
    kendisi başarılıdır, fakat seslendirdiği tür hoşuma gitmediğinden kendisi şarkı söylemeye başladığında bizlere tuvalete gitme, mutfaktan birşeyler alma gibi konularda zaman kazandırdığından dolayı her daim takdirimizi kazanmış sanatçıdır.
    1 ... never neverland
  8. 8.
    tarihin arka odası programını başından sonuna izlemek zorunda kalan talihsiz kadındır kendileri.
    -1 ... nobetci baykus
  9. 9.
    sesine teknolojik destek veriliyormuş gibidir. harika sanat müziği söyler. zerafeti hat safhadadır...
    ... korlerulkesindeaynasatanadam
  10. 10.
    Hem güzel olup hem yetenekli olunabileceğini , güzel kadınların aslında başarılı olabileceğini kanıtlayan genç kız.
    ... megajardel