1. 1.
  Microsoftun çağ ötesi konsolu,PS3 e en cok kan kaybettiren alet.
  5 ... timucinberk
 2. 2.
  ps3 ile beraber dijital çıkışlı (bkz: hdtv) olan konsoldur. üretimdeki hatalar yüzünden 3 kırmızı ışık hatası ihtimali yüksek olan bu oyun konsolu türkiyede resmi olarak satılmamaktadır. malum sitelerden yada warsa yurt dışı tanıdıklarınızdan tedarik edilir. oyunlar http://www.playasia.com http://www.sendit.com bu sitelerden alınır. her bütçeye uygundur istenilirse firmware olayı ile kopya oyunlarda oynanır. görmek oynamak isteyen club deon'a gelebilir. şekli pek bir karizmadır.
  3 ... elekut
 3. 3.
  3 kırmızı ışık problemi ortadan kalkmıştır. core pack ve premium pack olarak satılır. core pack olanında 20 gb hdd, kablosuz kol, headset yer almamaktadır.

  moriybund sez.
  2 -1 ... moriybund zoblivion
 4. 4.
  mart 2007'de ülkemizde de satışa çıkacak olan ve "gears of war" oyunuyla ortalığı yaran mükemmel konsol. tabi ülkemizde ne kadar tutulacak orası ayrı bir olay çünkü birçok işlemi internet üzerinden yapılıyor. yurdum internet bağlantısı bu konsolu ne kadar kaldırır orası meçhul.
  2 -1 ... solucan
 5. 5.
  65 nm işlemciler üretilmediği için hala 3 kırmızı ışık hatası devam etmektedir. sadece hata çıkarma ihtimali azalmıştır ilk versiyonlarına göre.
  (bkz: kasım 2005 üretimli xbox 360)
  3 ... elekut
 6. 6.
  satılanlarının bir çoğu problemli olmasına rağmen problemsizleri de ps3 den çok daha iyi olan oyun konsolu.
  2 -1 ... micro cuts
 7. 7.
  https://video.uludagsozluk.com/v/xbox-360-5813/

  1 ... okuzcuk
 8. 8.
  zamanında microsoft ps2 konsolu üzerinde dönen kurnazlıkları haber aldığından; çip takılarak orjinal oyunların pabucunun dama atılması durumu; ülkemizde satışa sunmamıştır bu yeni nesil konsolunu. allah iyi demedi ölümcül 3 kırmızı ışık problemiyle götünde patladı microsoftun konsolu. lakin şimdilerde sorun morun kalmadı ve tüm dünyayı kasıp kavuran en baba oyunlar bu konsolda çıkmaya başladı. xbox 360 ın yakın zamanda ülkemizde de piyasaya sürüleceği haberleri ps3 ve wii den sonra yeni nesil konsola doyan türk halkı tarafından çokta ziklenmedi. zaten bu konsolu isteyenler bir şekilde temin etti. henüz gelmeden bye bye sana xbox.
  5 -1 ... kratostol
 9. 9.
  mayıs ayı sonlarına doğru hd dvd yi bırakıp, yerine blu ray e geçmeyi planlayan konsol devi.
  2 ... notrinova
 10. 10.
  halo 3 oynama hedesi. başka bi numarası yok.
  1 -3 ... kratostol