bugün

arama ozelliginin nasıl aktiflestirildigine dair en ufak fikrimin olmadigi uygulama. yesilledirin lütfen.
arama özelliğini aktifleştirmek için;
arama özelliği bana neden gelmedi diye derin düşünceler gark etmiş uygulamadır.
son görülme tarihi kapatıldığında ilişkiyi bitirtecek yazılı ve görsel konuşma uygulaması.
sesli arama özelliği gelmiş yazışma programı.

not: nasıl aktifleştiriyoruz yardım beklenir.
arama özelliğini aktifleştirmek istediğim uygulama. yardımcı olabilecek suserlar yeşillendirsin lütfen.
bu ozellik nasil aktif oluyor. cidden merak konusu. bir ozellik ekleniyor ama kullanilamiyor.
Arama ozelliginin aktif hale gelmesi icin bu ozelligi kullanan birisinin sizi aramasi gerekiyor.

bu hususta yardimci olabilecek bayan suserlara saygilar, sevgiler... haydi bakalim.
arama ozelligini kullanabilen hickimse yokken nasil bu ozellik aktif edilebilir ki diye sorular sorulur.
msn sıcaklığı yok bunda. olamaz da zaten. bilgisayarının başında, çayını hatta biranı içip sıcacık evinden katıldığın sohbetlerin tadını whatsapp' da bulamazsın.
bir kere msn' e göre çok hızlı bir programdır. herhangi bir çoklu görüşmede insanların yazdıklarının çokluğu ve sürekli akmasından ötürü insanlar görüşmeye katıldığını ve selam verdiğini görmeyebilir.
gerçi whatsapp da skype de msn messenger sıcaklığını barındırmaz, hiçbir yeni özellik de msn samimiyetini zaten veremez. kullanan kullanır tabi, o ayrı.
Arama özelliği aktif olmasi için, ozellige sahip olan birinin araması gerekiyormuş eyvallah da, ilk kimin aktif olmuş amk,.onu kim aramış?

Not: beni de aktif edin olm.
arama özelliği gelerek harikalaşmış aplikasyon. seste ufak bir gecikme var fakat birkaç güne düzelir bu sorun da.
cok tatli program.

numara yazinda iki takalak edelim.
4 gündür telefonumda olmayan uygulama. ohh dünya varmış..
Arama seysini aktif ederim. Bir mesaja bakar.
edit: gelen aramayı cevaplamaniz gerek.reddetmeyin
Edit2: ayfon kullananlara gelmedi dahA
sesli arama opsiyonu itinayla aktif edilen uygulama.
devrim gerçekleştiren nadir uygulamalardan biridir. mms olayını tamamen, sms olayını ise çok büyük oranda bitirmiş uygulamadır. sesli arama fonksiyonu normal hat üzerinden konuşmaları bitirip bitiremeyeceği zamanla anlaşılacaktır.
arama özelliği gelmiş uygulama. yardım sever sözlük yazarlarından bunu nasıl aktif edeceğim hakkında bilgi almak isterim.
(bkz: whatsapp/#27006105)
arama şeysini aktif edecek bir delikanlı aranıyor.
itina ile aktif edilir.

hz t'ye teşekkürleri bir borç bilirim.
not: gelen aramayı açmanız gerekmekte en az 1 saniyelik bir aramadan sonra aktif oluyor.
Arama ozelligi nasil aktif edilir bilemedik cahillikten. Guzel bir insab yardim ederse ne mutlu.
sesli arama davetle aktif edili omuş hayır yani ne ki bu şimdi? ah o viber tango dükkanı çarşıya senden önce açaydı var ya.
telefon operatörlerin ses ve mesaj uygulamalarına yonelık vurulan darbesidir.
yeni nesil beyin yıkama teknolojisi.