Ne kadar yalniz oldugumu hissettiren bir uygulama. Iki gundur aktif ettiremedim arkadas. Yardimci olabilecek yok mu?

Edit: tesekkur ederim arkadaslar. Hallettik.
aktif ettiremediğim yeni bir özelliği olan uygulama. anladın sen onu.
Saadet zincirinin kuzeni diyorlar.
aktife aktif hızlı aktif seri aktif.
numara değiştirip yeni numara ile millete mesaj gönderince gelen ileti. evet bekliyoruz hala.

bir yaşıma daha girdim amk.

http://galeri12.uludagsoz...m/530/whatsapp_748370.jpg
üzerinden büyük sazan avi dönen uygulama. bırakın heveslendirmeyin garipleri.
isteyenin arama özelliğini aktif edebileceğim uygulama.

not: iphone'larda aktif edilemiyor. android telefonlarda geçerli. onda da son sürüme güncellenmiş olanlar sadece.
Bir kaç yazara mesaj attıran uygulama. yardımsever suserlar Nerede?
http://www.idownloadblog....lbroken-iphone-right-now/

iphone a erkenden voice call yüklemek bu şekilde mümkündür. tabi jb sahipleri için.
burda ki hayır sahibi sozluk idol kardeşim aramış olmasına rağmen hiç bir şey değişmedi arama özelliği falan geldiği yok az önce yeni güncelleme de almış olmama rağmen hala arama özelliğini kullanamıyorum * acaba telefon marka ve modeli ile ilgili bir sıkıntımı bir bilen varsa aydınlatırsa sevinirim.
arama özelliğini nasıl kullanacağımı merak ettiğim uygulama bilen varsa beri gelsin.
arama gibi bir özelliği olduğunu an itibariyle öğrendiğim uygulama.

iyi ki kullanıyoruz amk. bişeyden haberimiz yok.
arama özelliği için yardım edicek yazarlara şimdiden teşekkür ettiğim uygulama.
arama özelliği için yardım beklediğim uygulamadır.
arama özelligi umrumda olmayan uygulama.
.apk indirmek gerek su anlik.
Arama özelliği için yardım bekleniyor.
sözlükteki harun abi olan hatun yazarlar tarafından verilmeyen uygulamadır vesselam.
her türlü arama özelliği aktif etme hizmeti verdiğim uygulama. yeşillendirin yeter.
Gün içerisinde çok işime yarayan kıymeti bilinmesi gereken ücretsiz kaliteli uygulama. Zamanla bazı uygulamalar sürekli değişiklik yaparak kendini bozdu. Umarım whatsappın başına böyle bir şey gelmez...
arama özelliğini kullanmak için yardım beklediğim uygulama.
hiç bir zaman unutmayacağım bir uygulama. kız arkadaşımdan ayrılma sebebimdir.
Hep oradasın . Hep..
tüm cep telefonu işletim sistemlerinin ortak iletişim platformu faxı, e-postayı, smssi bitirmiştir.
(bkz: ios)
(bkz: bb)
(bkz: wphone)
(bkz: android)
mavi tik beklerken ölenlerin olduğu uygulama.