bugün

entry'ler (67)

tv8 türkiye nin en iyi kanalı olması

acun sen misin ?

24 saat süren hıçkırık

yıllar önce yaklaşık 4 saat sürmüştü. netten araştırayım dedim bir kaşık nar ekşisi için yazıyordu onu denedim kesin işe yarıyor arkadaşlar. direkt kustum amk ne hıçkırık kaldı ne bir şey.

iç sıkıntısı

yaklaşık bir aydır çektiğim sıkıntı. ne lanet bir şeymiş bu ya.tamam önceden de oluyordu ama bu seferki çok başka. sanırım depresyona girmiş de olabilirim. bilmiyorum.

18 şubat 2016 galatasaray ss lazio maçı

keşke evimizden rahatça izlebilseydik. hiç yoktan pc başında.

f klavyenin zorunlu hale gelmesi

geçen sene mayıs ayında işe başladım ve bilgisayar başına oturduğumda f klavye olduğunu gördüm. amına koyduğumunun klavyesine aylardır alışamadım hala. yok yani maksat yazı yazmak veya işlerin yürümesi değil mi ? neden babamın ilk pc başına oturduğu zamanlar gibi tek tek harf arattırıyorsunuz lan bana ? .kısacası zorunlu tutanların amk.

17 şubat 2016 ankara patlaması

sabah iş yerine gittiğimde kimsenin lafını bile açmadığı, öğlen saatlerinde 6 şehit verdiğimiz adi saldırı haberini okuyup söylediğimde sadece 'aaa öyle mi ? ' diye bir kaç tepki aldığım, kısacası gittikçe duyarsızlaştığımızın göstergesi olan, ölenlerin ise sadece istatistiklere yansıyacak rakammış endişesi veren hain saldırıdır.
Allah ailelerine sabır versin ne diyeyim bilemiyorum bile.

21 kasım 2015 real madrid fc barcelona maçı

soğuk link ısmarlamak isteyen varsa beraber izleyelim dediğim maç.

bu akşam el clasico yu izlemeyecek olan erkek

link olsa izler aslında ama yoksa ne yapsın.

30 eylül 2015 astana galatasaray maçı

bu soğuk havada bir soğuk link olsa da bizde içip izlesek.

unutulmaz film replikleri

-nabıcaz be kamil ? anamız sikildi.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

kim bilir kimler var şimdi kalbinde.

eski sevgiliyi unutamamak

9 sene oldu. dile kolay 9 sene. bazen hala ilk günkü gibi hissediyorum nedense. ne boktan bir şey lan bu.

demirtaşın hayatını anlatan filme isim önerileri

bölünmüş hayatlar.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=rys9oxpGb3U

aygız.

league of legends

dün geceden beri girmeye çalışıyorum ama 'rads eror' uyarısı geliyor. bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. mesajınızı bekliyorum efendim.

yazarların kuşlara dair gözlemleri

yaklaşık 6 ay önce biz de eve cennet papağanı aldık ve kelimenin tam anlamıyla 'şerefsiz'. bokunu püsürünü ben temizlerim, yemeğini ben veririm,sabah akşam ben ilgilenirim ama gider kardeşime aşık olur ve bir tek ona tepki verir. sevmeye kalkışırsın şekilden şekile girer. yok arkadaş ben artık ilgilenmeyeceğim bu hayvanla.

yazarların en az 50 kez dinlediği şarkı

bu aralar nedendir bilmiyorum ama
ferhat göçer - yıllarım gitti.

ben bu yazıyı sana yazdım

aylardır görüşüyoruz. ne arkadaşız ne sevgili. ama bu aralar birbirimizden kopacakmışız gibi hissediyorum. içimdekileri söylesem kaybetmekten korkuyorum. söylemesem delirecek gibi oluyorum. ne yaptın böyle bana ?

1 milyon euro ya hiç sevişmemeyi kabul eder misin

ettim gitti.

memleketin kalitesini düşüren kitleler

böyle ayrım yapan tipler.