1. 1.
  temizlik,kozmetik ve bakım ürünleri satan mağazalar zinciri.
  2 ... doksanüç
 2. 2.
  " 1828'den beri dünyanın bir numaralı sağlık ve güzellik mağazaları " sloganıyla piyasada iyi yer edinmiş kozmetik şirketi.
  4 -1 ... thor voivoda
 3. 3.
  haddini bilip "asyanın bir numarası" sloganını taşıyan mağzalar zinciri.
  ayrıca kendi adını taşıyan ürünleri de vardır ,
  the body shop misali meyveli meyveli ürünler hazırlamıştır ama body shop vizyonundan uzak olduğu kesindir.
  3 ... lusi
 4. 4.
  istanbul'da çoğu alışveriş merkezinde bulunan şubeleri dışında, ayrıca bursa'da zafer plaza'da ve kayseri'de mağazaları olan marka.
  3 ... krmyrdsn
 5. 5.
  mendillerinin ambalajı çok güzeldir...
  2 -1 ... africa
 6. 6.
  çilekli yoğurtlu vücut kremi muhteşem kokan marka/mağaza.
  3 ... yasasinakmayanrimel
 7. 7.
  bu ay, kampanya ürünü olarak bavul setini piyasaya süren mağazadır. 50 ytl ve üzeri alışveriş yapana 39 ytl'ye satılmaktadır.
  2 ... cadi findigi
 8. 8.
  tüm loreal ve maybelline ürünlerinde %50 indirim yaparak ayaklarıma kara sular indirmiş kadın sömürücüsü.

  bursa zafer'deki depolarını boşalttılar herhalde. içerisi kıvıl kıvıl boyalı hanfendi ve tatlı kız kaynıyordu. göz kaymalarını önlemek amacı ile ilgilendiren kısımlardan alışveriş yapıp çıkmak lazım hemencecik.
  2 ... bl
 9. 9.
  7,5 ytl karşılığında caaanım köpük allıklardan, 4,5 ytl karşılığında water shine diamonds rujlardan, 11 ytl ile loreal'in güzelim üçlü farlarından, 10 ytl ile harikulade rujlarından almanıza sebep olacak mağaza.

  eski adı cosmo shop idi. o vakitlerde de gözdemizdi. tam karşı ucundaki boyner'den -orasının adı da "çarşı" idi tabi- kozmetik alma hatasını biz dinazorlar bile* yaptık vaktiyle tabi ki. Fakat sonra akıllandık. Evlerimizi yedi sülalemize yetecek eşantiyon makyaj çantaları ile doldurduk. bu hususta özellikle max factor'u tek geçerim.

  neyse efendim gerek kadına yönelik her ürünü reyonlarında bulmanızla olsun, gerek uygun fiyat ve kampanyalarıyla olsun tek geçilecek mağazadır.

  hele dünkü indirim. bir gittim, bir daha gittim efendim. yalnız mutluluk sarhoşluğum yeni yeni geçtiğinden ancak yazabiliyorum, geriye bir şey kaldı mı bilmem. dilerim ki hanımlarımız, hanımkızlarımız faydalansın.* eve gelip o muhteşem şeyleri ortaya serip de karşısına geçme anı yok mu... önceliği hangisine vereceğine de karar veremiyor insan. mor oje üstüne yaldızlısından sürüyor sonra.*

  ya hala çok mutluyum.*
  4 -1 ... dalgali kur
 10. 10.
  bursa'da kaan parfumeri'nin rakibi.
  1 ... soulmate