bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ustunde zenci bir kadinin resmi bulunan cocukluk yillarimiza ait artik eskisi bulunamayan tadi bir acayip sakiz markasi.
    7 ... innocence
  2. 2.
    halen inci pastanelerinde*, ayrıca taksim bambide de bulunabilen ilginç ama güzel sakız.
    5 ... devedikeni
  3. 3.
    kumral ada mavi tuna kitabında bolca sözü geçen eski zaman cikleti. kitabı bitirince uzun süre aramıştım, tam ümidimi kesecekken karşıma hiç beklemediğim bir yerde, rizenin kavrun yaylasında, abdullah amcanın eski kıraathanesinde çıkmıştı. paketi olduğu gibi satın almıştım hatta; ve hala bir tanesi çiğnenmemiş öylece durur.. güzel yüzlü siyah kadın...
    9 ... charmofsmyrna
  4. 4.
    dünya da herkes bana karşı dursa da benim mabelim var diyen adaya hayran olmamı sağlayan,mabeldirr her zaman.düşünceli,içli,duygusal mabel
    4 ... pandora
  5. 5.
    -1947'den bu yana hizmet veren çikolata,kakao ve şekerleme sanayi anonim şirketi.
    -sadece sakızı yoktur,nefis tada sahip çikolataları da mevcuttur.
    -fabrikası istanbul kurtuluş'ta bulunmaktadır.
    -istanbul karaköy ve nişantaşı'nda 2 adet mağazası vardır.
    -internet sitesi http://www.mabel.com.tr dir.
    -ve bunların hepsini önümdeki 1 kutu mabel çikolatasının kutusunun üzerinden okuyarak yazmaktayımdır.
    5 ... asiti kaçmış kola
  6. 6.
    tahminimce hassas bir yapısı olan,duygularını iyi ifade eden,cesur bir yazardır.
    1 ... asiti kaçmış kola
  7. 7.
    dün gece* kendisiyle tanışma şerefine eriştiğim etkileyici yorumları olan yazar arkadaşımız
    ... eleman
  8. 8.
    başlıklarımın altına yazdığı yorumlarıyla bana cesaret veren,entrylerini okumayı çok sevdiğim ve bana mavi tuna yı çağrıştıran sözlük yazarı
    ... pandora
  9. 9.
    ablaların bi tanesi
    2 ... pandora
  10. 10.
    yurdumuz da neredeyse her yeri gezmis,zeki ve iyi bir insan.yazilari da lezizdir.
    ... hexagram