bugün

john noble ın adeta hayat verdiği karakter. çalışmalarını hayranlıkla takip ediyoruz.
babam olsa bu kadar çok sevmiyeceğim dizi karaketeri. Peter'ın babası.
iq' su 196 olan fringe karakteri.
fringe s04e12'deki peter ve olivia'yı çağırdığı anonsu kopartmıştır. sevimli ve afacan abimizdir. özellikle peter'ına kavuştuktan sonraki neşeli halleri yardırmaktadır.
fringe dizisindeki psikolojik deli olan afacan bilim insanı. sırf bu karakter için bile bu dizi izlenebilir.
fringe adlı diziyi tek başına izlenebilir kılan dizi karakteri.
olmamış karakter.
gülümsemesiyle iç ısıtan karakter.
bilim adamı karakterlerini sevenler için biçilmiş kaftan. * *
(bkz: bishop lamont)
fringe dizisinin başrolüdür benim gözümde. dizi tarihinde yaratılmış en iyi karakterlerdendir hatta, o hüzünlendiği zaman bende hüzünleniyorum dizide, güldüğü zaman gülüyorum. lan ben öz babamla bile bu kadar duyguyu paylaşmadım şimdiye kadar, o kadar sevdim karakteri.
john noble'ın harika oyunculuğuyla hayat bulmuş fringe'in deli dahi karakteridir.
onu üzen ve ağlatanlara kin kustuğum tatlı ihtiyar. bir rol bu kadar mı iyi kesilir allahsız john noble ? bölümü izlemeden önce altındaki yorumları okuyorum walter üzülmüşse yanıma selpak kutusu alıyorum. o ağlayınca, üzülünce vallahi insanın içinden birşeyler gidiyor. tam alınıp evde beslenesi, müzelerde gezdirilesi. o hep bana anlatsın ben ona şeker alayım. salı günleri kahvaltı hazırlasın. ama kimse üzmesin, lütfen.
fringe'in en güzel yanıdır. tek güzel yanıdır. dizi tarihinin en önemli karakterlerinden biri olarak veda etmiştir ekranlara.
fringe dizisinin güldürü kişisi. pisboğazdır da ayrıca.
kendisi tam olarak: (bkz: the man who sold the world)
--spoiler--
oo oov. az önce bir ereksiyon yaşadım.
--spoiler--
Sadece yüzüne bakarak o an hangi Walter Bishop'ı oynadığını anlayabilirsiniz. Alkışlıyorum oyunculuğunu adamım.
fringe bittiğinden beri üşüyoruz reis dediğim karakterdir. ned'i kaybettikten sonra da böyle olmuştu. khal drogo gibi bir adam da enfeksiyondan öldü ya batsın bu dünya.
dizi tarihinin en zeki karakteridir.heisenberg den bile daha zeki belkide...
hayranlıkla 'babam olsana sen be adam' dediğim adamdır. bir efsane.
(bkz: walternative)
efso bi amcamız.
Kimyager'dir . Harvard Üniversite'si Biyokimya bölümü anabilim dalı başkanıdır . en azından St . Claire'den önce öyleymiş .
--spoiler--
biz onun '' astrid '' diyerek aklına gelen fikri açıklamasını sevdik.
--spoiler--

sürprizlerle dolu bilge bir karakterdi.