bugün

entry'ler (167)

şu an hissedilen duygu

bunları bir gün bir yerlere yazmam gerekiyor ama beni tanıyan kimsenin de göremeyeceği bir yere yazmak istiyorum. çok çaresiz hissediyorum sözlük. sevdiğim insanların yarısı yurtdışına yarısı ankaraya taşındı. bazısı öldü, bazısı da ben ölmüşüm gibi davranıyor. yanıbaşımda kim vardıysa hepsini ellerimle yolladım ama bir yerlere. geçen sene ilk süpervizyon vakamda danışana veda edememiş, demiştim ki terapistime *ben birine veda edersem sonra göremeyecekmişim, ölecekmiş gibi geliyor bana." üstünden sadece 1 sene geçti benim bunu demiş olmamın. ayrıştığım insanların öleceğini düşünmeden onlarla vedalaşmayı öğrenmem gerek. bunun için de 7 günüm kaldı. çok senelik sevgilim çok yıllığına yurtdışına taşınıyor.

dilde bir şeyin çıkması

benim ısırmaktan yara oluyor :”)

gecenin şiiri

neden bilmiyorum ama buna cevabım her zaman edip cansever’den flaş olacakmış gibi hissediyorum. kopyala yapıştıra çok üşendim ama bu entry’yi görürseniz lütfen okuyun. çok güzel gerçekten.

arnavutların istiklal marşımızı ıslıklaması

abi biz sekiz martta ezan yuhladık, bir şey olmuyor.

yazarların parfümleri

dün saçını boyadığım arkadaşımın masada görünce "eski sevgilimin parfümü bu." diyerek sarıldığı parfümdür.

ince belli bardak yasaklansın

ince belli bardak şekilciliktir!

ankara

son anda önüne istanbul yazınca içinde bulunan tüm tanıdıklarını sana ve kendisine küstüren şehirdir.

kaos ve mandalina

twitter'da anlattığı masalları (bkz: ağustos böceği ve karınca) ve ters ayaklı cinler hakkındaki aydınlatmaları beyza'yı en sonunda "youtube videosu çeksem izler misiniz?"e sürükledi. çok da tatlış, çok affedersiniz boş, eğlencesine videolar (3 tane falan) paylaştı. 2017 yılının en tatlış youtube'u. ayrıca okul arkadaşım olan unicorn gıdılı birisi.

edit: niye eksilediniz yav, boğaziçili değilsiniz diye mi?

tıp okumanın o kadar da zor olmaması

bizim oğlan gün geçtikle zorlaşıyor, deyip duruyor. ben derece yapan cnm arkadaşımı tutuyorum.

yazı sevme nedenleri

ruh hastası olmaktır.

feministlerin sürekli pantolon giymeleri

bir etek giyiyorum diye feminizmim düşmemişti, o da oldu. teşekkürler sözlük!

sinan kaynakçı

tanıştık da sevimli birisiymiş epey.

feministim ama bir sike yaradığım yok

belki de feminist olduğum için sike yaramak gibi ulvi bir görevi boşverip gerçek sorunları önemsiyorumdur. bu da bir ihtimal. git kendi sikine kendin yara kardeşim, bizi bulaştırma.

kaş ve bıyığını aldırmayan kadın

allaha şükür kimseye güzellik, tüysüzlük vb. borcumuz yok.

erkekler neden bakire kız isterler

sıcak suya koyunca baloncuk çıkarıyor diye.

eksilemeyi hobi haline getirmek

seri eksi veremeyince çok üzülüyorum. sayı saymayı iki eksi arasında öğrendim.

en ucuz sigaranın 8 tl olması

sigarayı bırakmış olmanın dayanılmaz hafifliği buradan geliyor.

kaş aldırmak

kimseye güvenmemeniz gereken nadir konulardan biri.

öğrencisinden hoşlanan öğretmen

ezra fitz.

kaliteli kadın şarap mı içer rakı mı

kaliteli kadın canının istediğini içer.