bugün

Kafasına göre bakiyenizden eksilten, pop-up gibi aniden ekranınızda beliren ve sonra "bilmem ne paketi hattınıza tanımlanmıştır" mesajı atan operatör.
an itibari ile interneti patlayandır.

edit: şu anda geri geldi. e biz bunu interneti hızlı diye aldık 1 sene de taahüt verdik şimdi her kafasına estiğinde bunla mı uğraşıcaz yani;?
Internet kesintisi yaşatıyor geceden beri.
Bkm nin yeteneksiz antipatik kekolarına reklam yaptırıp milyonlarca lirayı sokağa döken, sonra da bu parayı çıkarmak için vermediği kalitesiz hizmetini kol gibi fiyatlara çıkararak müşterilerini hunharca siken firma.
karadeniz reklamı güzel bence.
Karadeniz reklamını çok başarılı bulduğum operatör.
turkcell taahhütüm bittiği için geçmeyi düşündüğüm operatör.

platinum paketin karşılığı nedir acaba yeşillendirebilecek var mı? turkcell de 96 lira ödüyorum en yüksek pakete.
çalışıyorum. eve geldiğim gibi uyuyorum. 1 hafta faturayı ödeyemedim diye aramalara kapatan aşağılık firma. mesaiye kalabilir insanlar düşüncesi de yok.
bir anda karşımıza geldi ve yaptığı kampayalar ile herkesin beğendiği bir telekomünikasyon oldu. Ama ben enayi olduğum için onu kullanmiyorum .
http://vftr.co/yanimda Uygulamasına giriş yapın paketler menüsünden 1 GB hediyenizi alın Buda size bi kıyağım olsun;)
Bankadan annemin kullandığı hatta 20 TL attım. Ne hikmetse TL hatta tanımlanmadı. Önce bankayı aradım sorun bizden kaynaklanmıyor siz TL transfer ettiğinizde otomatik olarak hesabınızdan düşen para ilgili firmaya gidiyor isterseniz vodafone'a paranın gönderildiğine dair dekontu email olarak yollayabilirim dedi. 20 lira lan bu yormayım dedim, Gerek yok deyip Vodafone müşteri hizmetlerine döndüm. Dedim ki bak kaç gün oldu TL yükledim gelmedi,bankayı aradım para size ulaşmış neden tanımlanmaDı? Bana dediği öyle bir şey gözükmüyor. Sonra her şeyin kolayı var vodafone da. Yarrak var. Aylar geçmesine rağmen koskoca banka ve koskoca firma arasında 20 lira buhar oldu. Ugraşmaya değmez diye bıraktım. Midemi bulandırdı ipneler.
hani lan uçuyordu bunun interneti? rezalet yani öyle böyle değil.
3 senedir bu operatörü kullanıyordum eskiden hiç sıkıntı olmuyordu. Red liyken iyiydi diyelim. Taahhut bitip de alt tarifelerden birine geçince iğrençleşti şebekesi de hizmeti de interneti de. Hayır şimdi müşteri siniflandirilir anlarim. Ama nedir birine iyi hizmet verirsin diğerine daha iyi hizmet. Adamlarla gorusup talep açıyorum 1 aydır cozumlenecek. Daha önce ki talebimi kapatmışlar ama bizim haberimiz yok. Vodafone yanimda da dakika da bir hizmet icin yenileniyor diye islem yapmıyor. Yersen. Sacmasapan bir halde. Bir kac gun icinde eski operatörüm diyeceğim.
uzun süredir netflix reklamları vermekteler. ancak 1 gb internet paketi ile birlikte satın almaya çalıştığımda abonelik başlangıcından en fazla 30 gün geçmesi gerekmektedir şeklinde hata alıyorum. müşteri temsilcisine şikayet kaydı oluşturdum ancak haftalardır dönüş yapılmadı. sikayetvar com'da şikayetime 'cevap!!!' vermek için aradılar ve 7 dk müşteri temsilcisine aktarmak için bekletiyorlardı ki ben dayanamadım kapattım. daha sonra bugün tekrar aradılar ve 23 dakika dayanabildim ve yine kapattım. muhtemelen sikayetvar com'da şikayetin altına da aradık ulaşamadık yazacaklar. işin komik tarafı başka telefonla aradım ve müşteri temsilcisine ulaştım. bu durumu da şikayet etmek istediğimi söyledim. ancak aktif bir şikayetim varken başka bir şikayet oluşturamayacağımı söylediler. ne diyeyim teşekkürler(!) vodafone.

görsel

edit: hala devam ediyorlar. müşteriyi şikayetçi olduğuna pişman ettirmeye çalışıyor herhalde utanmaz herifler. bugün de 45 dk bekleyebildim. allah belanızı versin.
bin tane türk telekom eder. türk telekomda mobil hat kullanmayı denedim bikaç ay. ömrümden 10 yıl gitti sinirden. internet bağlattım. yasal süre 8 gün dediler, 28inci günün şafağında zar zor gelip bağladılar.
Ise yaramaz operator. Yurtdisina gidecegim paket lazim dedim tamam dediler sistem degismis paketi tanimlayamadilar. Musteri hizmetlerini arayin dediler. 45 dk beklettirler telefon basinda isimi halledemeden telefonu kapattilar. Yapamayacaklari ise neden girisiyorlar anlamadim.
türkcell den sonra 2 ci en adi operatör.
Retromedya isimli sözde servis sağlayıcısı ile çalışıyolar. Sözde diyorum zira almadığım bir hizmet için 59 liralık hizmet bedeli tahakkuk ettirerek ilk taksit olarak 14 lira bakiyemden düşüyor.

Harika tv ve appspot şeklinde oki ayrı servis adı altında tahsilat yapıyorlar.

Onay için mesaj atmadigim halde bu şekilde tahsilat yapılıyor. Vodafone bu konuda üç Maymunu oynadığı için ben ailemden adıma kayıtlı iki hattı iptal ettirdim. Benim kaybım Vodafone'un kaybına kıyasla daha az oldu.

Bu entry i bilgilendirme amaçlı yazıyorum. Bu retromedya hem Türk telekom hem de vodafone ile birlikte çalışıyor. Turkcell aboneleri için sorun yok.

Internete baktım benim durumum da olan başka insanlar var. Özellikle faturalı hat sahipleri dikkat etsin zira fatura kabarık geliyor.
paketimin yarın yenileneceğini sanıp mobil veriyi açık bırakıp uyuya kaldım bugün öğlen saatlerinde.
kalktığımda paket bitip internet normal tarifeden ücretlendirilip 8 tl kontörümü yuttu o.ç.
haram olsun.
turkcell i kıskanan operatör.. turkselciğim ne yapsa, bu da onu yapıyor.. turkcell salla kazan yaptı, sonra bu da çıkardı.. kıskanç şey.. eziklerin kullandığı gsm.
2015 yılı cirosu 61 milyar 690 milyon dolar olan şirket.
türkiyenin açık ara en cömert operatörü.
Hiçbir yerde cekmeyen operator.nerelerde cektigini bize bildirirlerse hepimiz ayni yere toplanalim beyler.
Ayın 7sinde kesilmesi gereken faturami henüz kesmemis olan operatördür.... ne zaman keseceksiniz anam?
Fay hattını taşımak istediğim gsm operatörü.ısrarlıyım...