bugün

entry'ler (991)

bugün benim doğum günüm

evet bugün benim doğum günüm sözlük. ailem ile çok güzel bir doğum günü kutladık. hadi sizde kutlayın da yatacam. *

hayattaki amacınız ne

iddaa da yüksek oran tutturmak. mesala 20 TL ye 200 bin

kısa boylu şişman kızdaki inanılmaz özgüven

Allah güzellik vermeyince çene vermiştir. onunla egosunu tatmin eder ve çok konuşurlar.

küçük penisli erkeği anlama taktikleri

çekik gözlü olması.

üstteki yazar hangi ulaşım aracı tahmin et

kağıt arabası.

marmaray

ağa ne zaman binersem bineyim Gebze halkalı yönü fark etmiyor tıklım tıklım dolu. hani bu millet de para yoktu???

cristiano ronaldo beşiktaş a gelmek istiyor

Manchester United dan ayrıldığına göre kesin olarak Beşiktaş da. şimdi renkliler düşünsün hahahah hahaha

faşist denilince akla gelen ilk isim

şu aralar (bkz: Ümit Özdağ) dır.

messi dünyanın en iyi oyuncusu değildir

dünyanın değil zaten. kainat ın futbolcusu. gelmiş geçmiş en iyi futbolcu

kibar küfür etmek

ya hadi lan ordan. aslında siktir lan ordan demektir

her şeyin herkese kolay gelmesi

güvenlik işi yapıyorum. ne zaman birine güvenliğim desem oh e güzel bütün gün otuyorsun maşa başı iş diyorlar. lan öyle değil öyle değil o kadar basit değil. 8 saatin neredeyse 7 saati ayakta geçiyor.Yeri geliyor valelik yapıyorum, elektrikler gider ben bakarım su kesilir ben bakarım. güvenlik den daha çok iş yapıyorum.

ntv spor

keşke yeniden açılsa. ne güzel Mehmet Demirkol falan vardı. severek izliyordum. öğlen işe giderken spor servisini izliyordum. ah o günler ah. iddaa sonuçlarını ordan takip ederdim.

masum sokak köpeklerini hedef haline getirmek

hiç masum falan değiller valla. 5,6 köpek üstüne doğru koşarsa görürüm seni. başıma geldi sabah işe giderken.

millet ittifakının halka bir proje sunamaması

dur hele kanka projeler yavaş yavaş geliyor, boşuna toplanmıyorlar her ay, büyük projeler konuşmak için toplanıyorlar.

22 kasım 2022 arjantin arabistan maçı

büyük harflerle
Allahu Ekber - Allahu Ekber - Allahu Ekber.

allahu akbar allaahu akbaar allahuuu akbar

SUUDi Arabistan millî marşı
https://youtu.be/NDS8MChPeds

22 kasım 2022 arjantin arabistan maçı

Bir Müslüman olarak Müslüman takımı destekliyorum helal olsun size Arabistan.

messi

bugün arablara 3 tane golü var.

josef de souza dias

“ Sadece iki kararımdan şüphe duymadım. ilki Beşiktaş’a gelmem, ikincisi Beşiktaş’la sözleşmemi yenilemek. ‘ En Büyük Beşiktaş ..’

tayyip e yağ çekerek şampiyon olan takım

bu sene hangi takım şampiyonluğa yakınsa o takımdır. hani şu çok iyi top oynuyor dedikleri falan var ya o işte.