bugün

akrep burcu olduğunu tahmin ettiğim vokalisttir. mükemmel ve seksi bir sesi vardır. ama öyle böyle değil be. cidden de akrep burcu çıktı o ayrı, ucundan yakalıyor akrebi.

(bkz: 22 kasım)
(bkz: gone with the sin)
astım hastası, sigara tiryakisi, biseksüel, kıza benzeyen gibi tonla tanımı yapılan;

harika sesi olan harika bir vokal.
bu sesi astım hastalığına borçlu olduğunu söyleyen adam. (bkz: ayrıca kız güzeli) *
her ne kadar join me in death şarkısında topuklu ayakkabı giyse de yüreğimde ayrı bir köşesi vardır hep.
hem iyi tarafından bakmak lazım, evlenirsek ayakkabılarımızı paylaşabiliriz.
sesini beğendiğim insan. ayrıca makyaj bu adama garip bir şekilde yakışıyor. "güzel" sıfatını alabilecek bir erkek belki de. o kadar ki benden daha güzel. valla.
tanım : fin gothic rock grubu him'in solisti.

(bkz: verilesi herifler) gay olsam ilk sana verirdim villecim.
sesinin bu halini almasının nedeni çok sigara ve alkolmüş. bir kereliğine iyi ki alkol ve sigara var diyesi geliyor insanın.
"Adam yapıyor be" derdirten türden şarkıları olan grubun solisti. Gerçekten yetenekli ve karizma adam.
Mükemmel bir surata sahip olan ancak yoğun alkol, sigara, uyuşturucu, yüzünden ölmesinden feci korktuğumuz Him grubunun solisti. Ayrıca da okumamıştır bu abimiz. Finliler tarafından da pek takılmıyor nedense. Sanırım bizim buraların Tarkan'ı gibi birşey olmuş.
türkiye'de gone with the sin ve wicked game yüzünden sevilmektedir nedense. fan kitlesinin yegane olayı budur. hı bir parça yüzünden bir sanatçının fanı olmak saçma mıdır? değildir ama başka parçasını bileni görmedim daha amk. ville valo sevenler hysteria-muse ekibinin de sağ kolu.

dark tranquillity ve anathema gibi grupların, avrupadan, kendi ülkelerinden çok burada sevilmesi, overrated saygı görmesi ironisinde yaşanan aynı şey ville valo hayranlarının zihninde de yaşanmış olabilir. herşeye rağmen "ben anathemacıyım yeaa" klişesine ulaşamayacak kadar kısıtlı bir hayran kitlesinin olması ve 90 ların sonunu hatırlatması nedeniyle candır..arada bakılır ruh haline göre efkar dağıtılır.
love metal isminde bir müzik türü yaratan ve heartagram denen, pentagramın modifiyeli hali olan sembolün grubunun arması olduğu adam. adamın tek saçmalığı bu heartagram denen zımbırtı işte. gone with the sin adlı parçayı öyle bir söylemiştir ki, şarkıları sadece söylemek için söylemediğini, bilakis tam anlamıyla yaşadığını kanıtlamıştır.
HIM grubunun solisti, aşırı derecede karizmatik fin erkeği. Türkiyede neden böyle yakışıklı herifler yok diye düşünüyor insan.
finlandiya'da ruisrock müzik festivalinde, hayran yaş ortalamasının 15 olduğunu farkettiğim * andan beri dinlemediğim * *, ancak az önce for you ya denk gelip çok özledim ulaaan diye tekrar dinlemeye başladığım canım yavrum bebeğim.
kendisi benim için ilahtır. erkeğin gelebileceği son noktadır. ondan ötesi yoktur.
burda tüm entryleri ağzımdan salyalar akarak okudum. neyse efenim şimdi konuya gelecek olursak. * * o benim kocam diye ortalarda dolatığım, her fotoğrafında farklı bir kişi olup, her şarkısında farklı ses tonu ile bizi şaşırtan * varlık. varlık diyorum çünkü o insan olamaz. yok yani darwin görseydi bu adamı "maymundan gelmiyoruz biz zaten maymunuz" diye değiştirirdi tezini. "yav keşke daha önce dinleseymişim ben bu adamı" dedittirdi. aramızdaki yaş farkına rağmen bu gün onunla evleneceğimi düşünüp mutlu oluyorum falan. * kasığındaki * heartagram dövmesini gördükten sonra "annee istiyorum bunu, banane banane istiyorum yaptırcam, hayır anne evlatlıktan reddedersen et yaptırcam işte görürsün hıh." triplerine girmeme sebep oldu. sigara ve alkolden nefret eden bir ailede büyüyüp aynı düşünceyi paylaşan birisi olarak sigarayı ve alkolü hiç bu kadar sevmemiştim. astım hastası olduğunu öğrendiğimden beri yıkıntı gibiyim. cinsel tercihi beni epey üzmüştü ama neyseki normale döndü. bi tek dişleri ite babamın dişlerinin aynısı. babamın dişlerini sevmezdim ben. bu adam sayesinde sevdim ulan! ha bi de şöyle bir kısa röpörtajı vardır * :

-grubunla ilgili bir soru. senin bu denli ön planda olman gruptaki demokrasiyi zedeliyor mu?
ville: hayır, çünkü hım'de demokrasi yok, biz antidemokratik bir grubuz. bu da çok doğal çünkü bütün şarkıları ben yazıyorum, kelimeleri ve notaları ben buluyorum, her şeyi ben yapıyorum. neden benimle aynı oranda kazansınlar ki? benimle aynı haklara sahip olmak istiyorlarsa benim kadar çalışmaları gerekir. yaratıcı olan benim, onlar sadece eklemeleri yapıyorlar. benim şarkılarımı icra ediyorlar.

valla ne diyim adam haklı. ama grup üyelerinin yerinde olsam bi yandan hak verirken bi yandan da vay gavat derdim o ayrı.
bir de sesiyle orgazm edebileceğini söylemiş kendileri. haklı. adam kendinin farkında. eder yani.
Ayrıca kimse bahsetmemiş ama ; 's' leri söyleyemeyen adam
finlerin seks tanrısı.10 yaşımdayken sevmeye başladığım ve hala bırakmadığım imkansızım.
yaşlandıkça güzelleşir,sesi ise o kadar güzel ve buğuludur ki...
(bkz: Erkek güzeli)
Nice kızımızdan kızlarımızdan güzeldir, kendim dahil. Kıskanıyor insan. Üstelik sesi de yüzü kadar güzel. Her güzel erkek gibi üzendir. Sende mi be ville valo? Hey gidin.
Konser esnasındaki sigara fantazilerinden şöyle de bir kesit vardır ki, o surat ifadesiyle ve ritm tutarken birleşince şov tamamlanır;

görsel

bir nasip olamadı şu meredi ağıza şöyle attırmak arkadaş. ifade tamam, ritm duygusu/ritmi yaşama tamam, fakat cuğara hoplamıyor. Du bakalım allah büyük...

(bkz: hanım hele benim mıhtar çakmağını getir)
johnny depp e mi benziyor ne.
dünyanın en güzel 2. erkeğidir.. finlandiya nın sex tanrısı olduğu söylentileri doğrudur..
summer wine klibinde karizmanısını konuştura sanatçıdır.
aykırılığın çok yakıştığı,kaşına, gözüne, sesine hayran olunası him grubu solisti, summer wine klibiyle kendisine hayran bırakmış şahsiyet.