bugün

Chris isaak'in wicked game'ini ondan daha farkli bir boyutta fakat onun kadar harika okuyan 76 finlandiya dogumlu insan. Hastasiyim.
Cool olmanın tanımı falan olabilir bu adam.

https://youtu.be/QbWHgTnNg2Y
canlı da sesi stüdyo kaydından farksız seksi şey. 3:34'de bir lovely deyişi var erkek halimle beni ibne duygulara sürükledi şerefsiz

https://www.youtube.com/watch?v=UnVfg_kDFzU
Durup dururken akla gelen sesi de kendi de seksi adam.
Lise yıllarımın özeti sayabilirim kendisini. (bkz: join me in death)
Gelmiş geçmiş en seksi erkektir. Kusurlu türden çıkan tek kusursuzdur.
HIM (his infernal majesty) grubunun solisti kendisi. Finlandiyalı, 40 yaşında ve ultra karizmatik. sesi zaten büyüleyici.
Sesini unutamam efendim . O nasil bir sestir ?
ne olduysa belki 10 sene sonra sesini aradığım, az önce açıp dinlediğim, nevi sesine münhasır* eskilerden bir frontman.

yalnız ergenlikten değilmiş, hakikaten çok güzel "I crave for your scent sending shivers down my spiiiiine" diyor ya.
görsel
gece gece çayımı içerken ne olduysa aklıma gelen ve ne yaptığını merak ettiğim kayıp adam. bu herif en son sokaklarda yatmıyor muydu parasız kaldı falan diyorlardı. güzel sesi vardı ama hem kızları hem erkekleri aşık ediyordu kendine. vay be, insan ne hallere geliyor işte. neyse gidip bir çay daha koyayım bari.
Marilyn Manson ve brian molko'dan sonra gördüğüm en itici tip.

kadınlar bunların neyini beğeniyor anlamış değilim.
eğri oturup doğru konuşalım.

bir çok kızın evine götürüp beslemek isteyeceği tarzda bir erkektir. kedi gibin.
uzun saçın en çok yakıştığı adamlardan biri.
HIM adlı müzik grubunun solistidir. Grubun wicked game yorumu dinlenesidir.
Garip adam. Çok yakından tanıyormuşsunuz, eski sevgilinizmiş gibi. Mutlu görünce mutlu oluyor insan, nişanlandığını duyunca hüzünleniyor. Grubu olan him'in Son dönem Albümlerini pek beğenmememe (ne kadar meme oldu) rağmen, eski şarkıları hatrına dinlerim.
Ville bey ile yazın aynı ülkede nefes alacağız ama yıllardır hayalim olan konserine gidemeyeceğim, ne acı.
Ama ben onu finlandiyada görmek istiyorum zaten.
aykırılığın çok yakıştığı,kaşına, gözüne, sesine hayran olunası him grubu solisti, summer wine klibiyle kendisine hayran bırakmış şahsiyet.
summer wine klibinde karizmanısını konuştura sanatçıdır.
dünyanın en güzel 2. erkeğidir.. finlandiya nın sex tanrısı olduğu söylentileri doğrudur..
johnny depp e mi benziyor ne.
Konser esnasındaki sigara fantazilerinden şöyle de bir kesit vardır ki, o surat ifadesiyle ve ritm tutarken birleşince şov tamamlanır;

görsel

bir nasip olamadı şu meredi ağıza şöyle attırmak arkadaş. ifade tamam, ritm duygusu/ritmi yaşama tamam, fakat cuğara hoplamıyor. Du bakalım allah büyük...

(bkz: hanım hele benim mıhtar çakmağını getir)
Nice kızımızdan kızlarımızdan güzeldir, kendim dahil. Kıskanıyor insan. Üstelik sesi de yüzü kadar güzel. Her güzel erkek gibi üzendir. Sende mi be ville valo? Hey gidin.
(bkz: Erkek güzeli)
finlerin seks tanrısı.10 yaşımdayken sevmeye başladığım ve hala bırakmadığım imkansızım.
yaşlandıkça güzelleşir,sesi ise o kadar güzel ve buğuludur ki...
Ayrıca kimse bahsetmemiş ama ; 's' leri söyleyemeyen adam
bir de sesiyle orgazm edebileceğini söylemiş kendileri. haklı. adam kendinin farkında. eder yani.
güncel Önemli Başlıklar