bugün

entry'ler (118)

arkadaş ekme bahaneleri

'' ishal oldum kanka. inanır mısın kıçımdan kusuyorum. bensiz takıl sen. ''

uludağ sözlük e saldıran adi pezevenkler

''uzak durun lan yuvamızdan'' demek istediğim pezevenklerdir. * *

romantik cümlelere karşılık vermeyen kız

sevgilisinden bu tarz lafları duymaya alışkın olmayan ve bu durum karşısında dumura uğramış kızdır. bu durum sevgilisi erkek olan hatunlar için geçerlidir. zira lezbiyen bir ilişkide bu gibi bir durum olmaz herhalde. bilemedim. hem kadınlar doğaları gereği çok kibar, narin ve romantiklerdir. * * *

aldatan sevgiliyi kazığa oturtmak

aldatmanın karşılığı olarak hafif bir ceza olarak kalan, lakin aldatılan kadınların genelinin sevgilisi üzerinde uygulamak istediği mükafatlandırma yöntemi.

bir kızla erkeğin ev arkadaşı olması

eninde sonunda çirkin kavgalarla bitecek olaydır. yaşadığınız erkek/kadın sevgiliniz olmasa bile, bir zaman sonra saç baş kavga etmenize sebep olacak kadar gözünüze batmaya başlar bazı davranışlar. *

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

amy winehouse - back to black .

güzel sözler

deliler rengidir gri gökkuşağının,
bir deli gittiğinde aklı eksilir dünya'nın.

en damar soundtrack ler

bruce lash - psycho killer.

yazarlar oyuncu olsalar almak isteyecekleri roller

(bkz: alexander supertramp)

affedersiniz ama bazı dişiler tecavüze uğramalıdır

''annen de bu kadınların arasında di mi ? '' gibi soruları akla getiren, sadece tam bir orospu çocuğunun ağzından dökülebilecek sıçmık. * *

eşcinsel kimselere duyulan haklı öfke

eşcinsellik denen şeyin bir hastalık olduğunu, doğuştan geldiğini bilmeyen, anlayamayan cahil gerizekalıların duyduğu öfke. haklı maklı değildir. * *

bir ayrılma sebebi olarak seni hak etmiyorum

''senden sıkıldım, başka bi hatun buldum. ama bunu sana söyleyemem çünkü ondan da sıkılınca sana geri döneceğim. o yüzden beni bir melek olarak hatırla ki tekrar sikebileyim hayatını. '' demek isteyen lakin diyemeyen dangozların kullandıkları kılıf.

bir erkeğe söylenebilecek en ağır söz

bu kalkmış hali mi ? en fazla 10 cm gibi duruyor ama neyse. *

ben aşık olamıyorum diyen erkek

herkesle yatayım kalkayım ama kimseyle uğraşmayayım, hem karnım doysun hem pastam dursun diyemeyen, kendine bu sikindirik yalanı bulmuş olan dingil.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

agathe and fine - i call the stars.

çatalı kürdan gibi kullanan kıro

lüks bir lokantada pilavı ekmekle yemenin iğrençlik olduğunu düşünen insandan daha iğrenç değildir. aşağılık kompleksine sahip insanların kişileri yargıladığı konular gerçekten komik oluyormuş sözlük. * * *

besmele besmerello

hakkında ''bir de karikatür çizebilseymiş tastamam olacakmış'' diye düşündüğüm yazar. fazla okumayın ama yazdıklarını. e tabi ağzınızdan salyalar akıtarak yemekle ilgili entryler okuyup sonrasında önünüze geleni yiyip sabaha kadar uyuyamamak istiyorsanız, buyurun okuyun. * *

tango yapmasını bilmeyen yazarlar

(bkz: tanga yapmasını bilmeyen yazarlar)

bir bayanın en çok kullandığı kelime

''bana bayan deme dangoz.''

ilk buluşmada oku diyen tanrı

ilk başta okumanı önerip hatta emredip, sonra nedense ''okuma, cahil kal, bağnaz ol'' diyen tanrıdır.