soz konusu herhangi bir urunun 6 kez degisiklige ugradigini belirten ibare
düz mantık ın yanında solda 0 kalan tema. ehiehiehi
soad - toxicity
siyah kot görünümlü, göze hoş gelen tema. *
zall tarafından oluşturulan, şu ana kadar rastladığım en güzel tema.
çok iyi olduğu gözlenen yakışıklı* ve güzel* tema.
temmuzun biLmem kaçında güneş ışınLarı yeryüzüne dik açıyLa düşürken, "tam on dört saat oLdu teLefonum hiç çaLmadı" şarkısı insan'a nasıL bir haz veriyorsa, bu tema'da insan'a o kadar haz veriyor.. hamdım, yandım, piştim..
mükemmel olmuş temadır. ellere kollara sağlıktır.
göz yoran, kontrastın beline kazmayla vurmuş tema. tutamadım.
acaip asil durmuş versiyondur. bundan sonraki rengin haki vekamuflaj rengi olmasını ümit ediyoruz.
tam bir picasso ölmedi fanatiği olarak, çok beğendiğim yeni sözlük teması. zall'ın son marifeti. çok samimi arkadaşlarımın yaptıkları temaları bile kullanamayan ben (evet, picasso yüzünden) sanırım bu temayı kullanabileceğim. (iyi de bundan bize ne?!) özel mesaj, silik, gelişmeler... kısmına da bi ayar çekilirse daha bir hoş olacak sanki..

buradan antistar'a selam ederim. o da çok iyi tema yapıyor. (olm valla kusura kalma lan, hakketen çok iyi olmuş bu, hakketen dayanamadım. e ama sen de yeni rakı'yı yapamadın bi anunagoyin. neyse hadi ben kaçar. kib sçs öptm by)
fuck you james'in en yakın rakibi olmaya aday yeni tema.
çok güzel yalnız arama motoruna yazılan yazılar (bkz: başlık arama) çok silik gözüküyor hatta gözükmediğinden okunamıyor bile... ona el atıldığında süper olacak.
edit: el atılmış şimdi süper olmuş kolay kolay bundan vazgeçmem herhalde...
metalci teması. * şaka lan şaka sevdik, beğendik.
gayet saglam bir gorunumdur. tebrikler zall. sanki biraz trabzonsporu animsatti.
zall tarafından yapılmış, şu an için en yeni sözlük görünümüdür. arka plan ve fontlar oldukça hoş bir bütün oluşturmuş, vişne çürüğü renginde ve web 2 0 tadındaki butonlar ise ekranı şenlendirmiştir. ayrıca stripe generator'dan faydalanılması da gözlerden kaçmamıştır. eline sağlık diyor, devamını beklediğimizi de ekliyoruz efenim.

not: gizli bakiniz mavisi gözlere sahip olan bayan arkadaşlarla tanışmak istiyorum.
tek falsosu ben butonu. yahu o ne biçim font zall. tum sozluk ahalisi kor olacak bak. gercekten bu kadar guzel temaya yakısmamıs.
ışıl ışıl renklerinden dolayı pc ekranın krom aksanlı chopper gibi parlamasına neden olan theme.
frontlar biraz küçük, yazıların okunması kastırıyor ancak üzerinde uğraşıldığı belli*

not: gizli bakiniz mavisi tişort istiyorum.
bir not daha : ara butonu renginde ayakkabımda olsun .
takdir edilesi tema. ele, kola sağlık. şık durmuş, sevdirmiştir kendini.
çok hoş olmuştur. gözümüz gönlümüz açılmıştır. bi canlılık gelmiştir.
(bkz: biraz kara mı ne)
(bkz: bulmuşta bunayan uuser) *
yabancı sözlük izlenimi vermiş olması hasebiye rahat yazılmasına de engel olmuştur. çoğu yazar tarafından eski temaya dönülmüştür. (bkz: kanımca)
ilk giriste "yanlis yeremi girdim lan??? yoksa sözlüge jeans don mu giydirilmis???" diyen yazarlarimizin aslinda zall´in mavi jeans´den aldigi reklam teklfi icin böyle birsey yapma geregi duymasi yüzünden olustugunun farkinda degillerdir... *
turkuaz linklerin siyah arkaplan üzerinde hoş durmadığı gözlenen yeni default görüntüdür.
çaba takdir edilesi, turkuaz da yeni moda hoş bir renk fakat siyah ile uyuşmuyor.
siyah ile açık yeşil daha iyi gider kanısındayım.

http://img529.imageshack....img529/6214/uludagpe1.jpg
özel mesaj geldiğinde "özel mesaj" sekmesi daha belirgin olarak yanıp sönebilir dediğim tema.