bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    caylak olanlar icin bir nevi zorunluluktur. başlıklar önünüzde sıralanır gider. ama sizin tek düşünceniz kabul edilecek uzunlukta, bilgi içeren, formata uygun bir entry girmektir. ankete katılamaz ya da düşüncenizi iki kelimeyle özetleyemezsiniz. yaz babam yaz durumudur.
    2 ... punisher
  2. 2.
    copy-paste metoduyla başka kaynaklardan içeriği oluşan bilgi yüklü entry'i girmek..
    3 ... sin...
  3. 3.
    (bkz: okunmayacağını bile bile entry girmek)
    2 ... palta
  4. 4.
    cok zor is oncellikle akıcı olması gerekir eger oyle olmazsa giri bosa gider cunku bunu okuyan yazar ve misafir "lan o kadar okudum bi b.k yok" psikolojisi ile giriyi yarı da bırakır yani riskli olaydır lakin yazar kendini tatmin etmis klavye bosalmasını saglamıstır.
    2 ... fhmer
  5. 5.
    Okunmıyacağını bile bile yapılan amelelik. Kompozisyon derslerinden yeteri kadar bilgi öğrenememiş bünyenin eğilimli olduğu hareket. Önemli olan azla çoğu anlatabilmektir.
    ... honour
  6. 6.
    okunmadığını bilen yazarların son verdiği aktivitedir. paylaşılmayacaksa klavyeyi yıpratmanın anlamı yoktur.
    ... browninni
  7. 7.
    (bkz: nesi zor lan)*
    1 ... tankut kabza
  8. 8.
    boyca ve ence olmak üzere ikiye ayrılan entry uzunlugunun normalden *fazla harf kelime cümle isaret bakınız icermesi durumudur.
    ... ferbay
  9. 9.
    sözlükte makale yazmak gibidir de denilebilir, kitap okur gibi okunası entryleri ile dikkat çeken, yazma konusunda üstat kişilerin düşüncelerinden faydalanmamızı sağlayandır, yapılmaya devam edilsindir.
    3 ... pennyroyaltea
  10. 10.
    zordur efendim uzun entry kasmak.. klavyeyle bütünleşirsin bi an aklında bide hayal gücünü devreye sokarsın böyle ışıklar gelir gider felan...
    hayal gücün, parmakların ve klavye aynı anda işler o zaman. ama normalde düşündüğünden daha yavaş moda alırsın hayal gücünü.. yazmak o kadar kolay değil efendim.. hayal gücündeki mehmet hiperaktif çıkarsa boku yersin lan dur bi cümleyi bitiriyim dersin eğer sıkı çalışıyorsa aklın onuda durdurursun...
    zordur uzun entry kasmak..
    ... botanik