1. 1.
  ustamız oğuz aral'ın kaleminden doğan ve 5-10 yıl önce atv ekranlarında gösterilen muazam güzel bir dizi..okan bayülgen'in başrolünde bulunduğu dizide özellikle zafer alagöz'ün de rolü süperdi..tekrarını yayınlamaları için atv ye deli gibi mail attıysamda hala tık yoktur..
  1 ... tttddd
 2. 2.
  Unutulmaz bir Aral klasiğiydi.Hele utanmaz şeref'in'in içeri alman kızla kapandığı bir bölümde dışarıdaki kıro türklerin "acık değdirimm laa!" diye kapıda yalvarmalarını asla unutamam.
  1 ... kiraze
 3. 3.
  eş anlamlısı: pişkin herif
  ... yaramaz
 4. 4.
  Almanya'da yaşadığım fırtınalı günlerimin tanımlamasıdır. Lakin orada her türlü aktivitede yer alıp, sonrasında, daha istanbul'a adım attığımın ikinci günü hic bir masraftan kaçınmayarak tekrar dönmek isteyişimin annemcesidir.
  ... survivor
 5. 5.
  (bkz: abant'ta kiraladıgı ata tecevüz eden makine mühendisi)
  ... ozkrm
 6. 6.
  arkadaşı korna ile zamanında dünyanın en çok satan mizah dergisi gırgır'ın lokomotiflerinden biriydi... her bölümde başını bir şekilde belaya sokar daha sonra da her seferinde bi şekilde sıyrılır, bölümün sonunda güzel kızlar ve bi dünya para ile gününü gün ederdi... bi nevi turkish james bond...
  1 ... phyxius
 7. 7.
  atv' de dizi projesi olarak bi ara boy gösteren ama yanılmıyorsam ya bir bölüm ya da iki bölüm çekildikten sonra yayından kaldırılan oğuz aral' ın efsane kahramanlarından.
  dizide şeref haktanır' ı okan bayülgen korna kamil' i ise zafer algöz oynamıştır.
  1 ... gozluklu kedi
 8. 8.
  bir hüseyin rahmi gürpınar kitabı.
  ... pablo escobar
 9. 9.
  çocuğa tecavüz sanığı hüseyin üzmez için vatan gazetesinin uygun gördüğü sıfat.
  ... david addison
 10. 10.
  başrolünde okan bayülgen, zafer algöz ve bennu yıldırımlar'ın olduğu 1998 yapımı dizi. atv'de yayınlanmıştır. ömrü pek uzun olmayan dizi hakkında akılda kalıcı olan orhan gencebay'ın hatasız kul olmaz şarkısı ve bir diyalogtur. okan bayülgen ve zafer algöz arasında geçen diyalog hatırladığım kadarı ile şu şekildedir:

  + abi çok utandım vallaha ben

  - sen ne utanacaksın lan ar damarını almışlar senin estetik ameliyatla.

  okan bayülgen'in her dizi projesi gibi bu da fiyasko ile sonuçlanmıştır. aslında proje olarak şahane düşünülmüş bir iştir. hasan kaçan bu projeye el atarsa uygun oyuncu seçimi ile dört dörtlük bir dizi çıkabilir ortaya.
  2 ... akustikcinayet