bugün

entry'ler (35)

sea garden

şu anda içinde bulunduğum oteldir. village kısmında kalıyorum. mavi bayraklı son derce güzel bi koyu var. devremülk tarzı villaları da var. sakin ve huzurlu bir tatil için ideal bi yer. yarın ayrılıyorum. hüzünlüyüm. ameliyatlar beklemez :( Dr. Refet Ç.

miami den new york a gidince hissedilen duygu

bkz: bodrumdan istanbula gidince hissedilen duygu. Dr. Refet Ç.

2012 üniversite tercihleri

tıp alemini tercih etmiş arkadaslar hic kafanızda suphe olmasın okuması zor ama bi sekilde bitiyor rahat olun ac kalmazsınız. dr. Refet ç.

uzamak isteyenlere tavsiyeler

v pills kullan bitkisel cozum . * Dr. >Refet Ç.

utanmaz adam

oğuz aral'ın avanak avni'den sonraki en iyi çizgi öyküsüdür. Dr. Refet Ç.

atatürk ün ateist olduğu gerçeği

ataturk olmasaydı sizinde adınız hans olabilirdi pis gevurda olabilirdiniz. Dr refet ç.

310 tl maaşla yaşamaya çalışmak

cin iskencesi bunun yanında odul gibi gelir heralde insana bunu yapana vermek lazım o maası ibretlik olsun pezemeng.

kişinin ergenlikteki haline söyleyeceği söz

hepmi dik gezmisim bee arkadassssssssssss.

fethullah gülen in çocuğu

fethullah gülenin çocuğu= orospu çocuğu.

trakya

herkes mi alkolik olur arkadaş? üc bejcileriyle meşhur ticaret adamlarıyla dolu toprak parçasıdır. kolundaki saati beğenirsin hemen satmak ister kafaları ticaret çalışır bu arkadaşların. kendimden biliyorum. naptıklarını bilmezler. napmaya geldık nabıyoz bea? hep bi soru hep bi soru be kardeşim. hiç cevap yoktur bunlarda. soruya soruyla cevap verirler. Dr. Refet Ç.

ekşi sözlük

bi yazar olarak kullanıcı adını bilip de şifremi unuttuğum sözlüktür. Dr. Refet Ç.

tıp vs mühendislik

gerçek acıdır beğenen de olacaktır kıskanan da. ben bi doktor olarak kıskananları bedava hemoroid ameliyatı yapacam. Dr. Refet Ç.

adonis kası

olanlara allah bağışlasın. bende seneye çıkartcam inşallah.

tıp vs mühendislik

türkiye'de daha iyi bi yöntem varsa buyursun.11 sene dirsek çürütmenin sefasıdır bu. yeri gelince sen de açacaksın kıçını bana -seve seve-. Dr. Refet Ç.

tıp vs mühendislik

maaşı kaçtı bu sınıf öğretmenliğinin? ticaret diyosunuz da paran var mı var da ticarete girebilicen? tıp okursun üzerine uzmanlık yaparsın özel hastanede maaşın 30+ milyar.

evan williams

para var huzur var be dostum. fakirler votkalarını içmeye devam etsinler. nereye kadar arabada apış arası biralamaca?

çirkin kızları neden sevmiyoruz

ruh güzelliği önemlidir ama kaporta da sağlam olmamalıdır. çirkin kızların amına koyam.

en şerefsiz arkadaş türü

sigarası olduğu halde sigara isteyen yavşaktır. dr.refet ç.

the dark knight rises

cenabet bir filmdir. biri intihar eder biri adam öldürür sokayım böyle filme kardeş. dr refet ç.

havuzda işeyince belli oluyormuş geyiği

tamamen kolpadır. korkmadan işeyiniz. denenmiştir.