bugün

birinci nesil yazar. hoşgelmiş.
hakan isimli galatasaray lı futbolcunun soyadı.
işte geldim burdayım diyen yazar. kurucular ve diğer arkadaşlara saygı duyan yazar.
ün salmak anlamına gelen bir isimdir.

ün salmak
birinci nesil'den asil ve bir o kadar da heybetli bir yazar olduğunu izmir'in dağlarında çiçekler açar zirvesinde keşfettiğim abi yazar. yanlış anlamak konusunda da üstüne yok hani.* daha tanıştığımız ilk geceden kendisini lise talebelerinin gazabına uğratmış olsam da* gık demedi, sesini bile yükseltmedi. "boşver sen onları" diyorum, "ne kadar dil dökmeye çabalasan da anlamayacaklarını biliyorsun." demek istediğim yazar kişi. kendisiyle processing konusunda ortak noktamız bulunuyor ayrıca.**
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
(bkz: niran ünsal)
aslı itibarı ile 1 yılı devirmeyen gerçek tarihi ile 30.12.2005 tarihinde üye olan ve ilk 10 entry' den bir kaçını yazan kullanıcı.

aynı zamanda 2. sözlük yılını yaşıyor. yıl itibarı ile de 3. yılıdır.
*
geçmişe yolculuk yapabilen yazardır.
(bkz: #10)
(bkz: hakan ünsal)
(#5012974) en son 3 ay önce entry giren yazar.
sözlük kurucuları ve bootlar dışında ilk yazardır. o da boot falan değilse. *
(#9)
antalya ilinin Merkez ilçesine bağlı bir köy.

ilçenin tüm köyleri için:

(bkz: antalya)
sözlükte birinci nesil olduğunu gördüğüm ilk birinci nesil yazar.
(#9) un sahibi olmasına rağmen sadece 279 entry si olan yazar. çok ilginç.
gereksiz yorum yapmamak için gerksiz mesajlara cevap vermeyen yazar. bu yüzden çok mesaja sahip olmayan yazardır. çok ve boş konuşmamak lazım derdi nenem.
(#11530642)doğru söze ne denir.
hoş sohbet, güzel bir arkadaşımız, sözlüğün satış temsilcilerinden, çok pis satıyor önünü alamıyoruz efenim... sıcaklara inat zirve düzenlemiş, az ama öz bir grup toplamıştır, iyi de etmiştir ... daha bol bol zirveleri beraber düzenlicez gibi geliyor bana...

yalnız hocam o tavla ne oldu öyle ya?
bkz. tavlada ayar vermek
ölmüş olabilir.
ölmedim ve hala buradayım.
muhabbetine doyum olmayan, ağzından çıkanı bilen, kanımın çok ısındığı yazar arkadaşım. 8 ocak 2012 uludağ sözlük izmir zirvesinde tanıştık. çokta iyi olmuş geldiği. devamını getireceğiz nasipse.
gördüğüm ilk birinci nesil yazar.

11 mart 2012 ey mart buradayız zirvesini düzenleyen yazardır aynı zamanda.
sade kralsın dediğim yazar.. " mesajında iyiydi ha.. " **
Hoş sohbet yazar. Bir dahaki zirve için sözleştik sıkılınca götüm götüm uzaklaşacağız ortamdan der ve satarım. Şimdi sen düşün.
güncel Önemli Başlıklar