bugün

entry'ler (407)

anıtkabir de türban istemiyoruz

sizin cumhuriyet içinde demokrasi özgürlük eşitlik saygı anlayışınızı *
ne yapacaklarını şaşırıyor bu görünüşte kemalist ama içeride faşist ve insanlara saygısı olmayan insan taklitleri.

yakın arkadaşa asılan sevgili

ne yaptığının farkında olmayan ancak insanı deli eden bardak katili olduran sevgilidir. yok yere boktan bi moral yaratır.

komşunun gelip oğlum sesini biraz daha aç demesi

komşunuzun gelip dinlediğiniz müziğin sesini biraz daha açmanızı rica etmesidir. ki what is love, knocking on heavens door gibi ilahi müzikler dinlediğinizde olacak durumdur ancak. itaat edersiniz.

başlıkları alt alta okumak

tek bir kelimeyle hayvan gibi cümle kurmak (5)
galatasaray ın 11inci sırada olması (3)

galatasaray ın 11inci sırada olması

dün maç sonrası yorumlarında gördüğüm ve bir galtasaraylı olarak takımı yerin dibine batırmak istediğim olaydır. bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete diyorum.

tülin şahin in kocası

geçen günlerde reklamda gördüğüm ve kadına kesinlikle yakıştırdığım insandır. adamın sesinde bakışında bir değişik bişey var abi.

atatürk ü sevmemek suç değil

onu layığıyla tanıyan zaten sevecektir.

sevgiliye yazılacak doğum günü mesajı

doğum günün kutlu olsun.

muhteşem yüzyıl da göze çarpan eksen kayması

onu bunu bilmem ama savaş sahneleri gerçekten berbat çekmeye mi üşenmişler anlamadım ki.

allah neden var

(bkz: troller neden var)

izlemediği filme ayılıp bayılan insan

sık rastlanabilir, arkadaş ortamında olsun, iş ortamında okul ortamında olsun, çoğu zamanda sanal ortamda rastlanır bu tiplere. bir şekilde anlaşılır zaten izlemediği. niye geberiyorsun film için a insan , da denmezki.

otobüs duraklarındaki telefon numaraları

daha bugün karşılaştığım, durağın yazılabilecek yerlerine yazılmış, yazanların kimler olduğunu tahin edebildiğim numaralardır efendim. daha birini aramışlığım yoktur. ki niye arayayım. *

mavi gözlü olmayan yazarlar

kısa ve net, mavi gözlü olmayan, zaman zaman mavi gözleri beğense de halinden şikayetçi olmayan ela, yeşil yada kahverenginin çekiciliğini keşfetmiş yazardır. *

mavinin göz için en güzel renk olduğu gerçeği

mavi güzeldir, alımlı gösterir. kahverengi çekicidir, sıcak ve içtendir.

mavinin göz için en güzel renk olduğu gerçeği

mavi gözlü olmayan yazarın itirafı, evet öyledir.

bir kadının erkekte aradığı ilk şey

(bkz: hayata karşı duruş) binevi tip. gerçek budur.

asdfgsdasdfga diye gülmek

klavyenin solunda bulunan bir dizi harfin üzerinden seri halde geçilmesi sonucu çıkan burada gülüyorum mesajı veren kalıp. bir de gerçek hayatta böyle gülse ya o yazan. * *

erkek arkadaşa verilen ayar

birşey olmuştur umursamamış gibi yapılır tartışılır sonunda ben gidiyorum hoşçakal biraz konuşmayalım sen takıl burda keyfine bak gibi postalar konulur. hoş değildir. erkeği delirtir.

eski sevgiliye nasılsın diye mesaj atmak

atan ya azmıştır, ya özlemiş.

ben yazarın alkolik karaciğeriyim

ben yazarın alkolik karaciğeri olarak birinci ağızdan bunları yazıyorum. sarhoş değilim. miğdeyi iki tane görüyorum. acaba ineğemi nakledildim. tekrar söylüyorum sarhoş değilim. sadece bi karaciğerim. bildiğin ciğer.