bugün

Sözlüğün en baba yazarlarıdır belki çünkü 2005 te entry girmiş ve sözlüğün ilk 10 entrysinden birkaçına sahiptir efsanedir kısacası en son 300 küsür gün önce bir entry bırakmış eğer tekrar girdiğinde kendi nick altına bakarsa entrymi görüp mesaj kutuma bir selam bırakırsa memnun olacağım birinci nesil.
sözlüğün ilk başlığı klavyede 2 entrye sahip yazar.
zall' dan sonra ilk tanıdığım birinci nesil.
sözlüğe ilk entry giren muhteremlerden.
Dun yapılan zirvede babacan tavırları,samimiyeti ve sıcakkanlı hareketleriyle kendisini, abim olarak görmemi sağlamıştır. Her şey için teşekkürler. Ayrıca nickiyle ismi aynı olan yazardır.
(#15469682)
bu sefer sen dışarıda biz içeride olucaz . lan biz ıslanırken sen nasıl kuru yerde bilmem kaç inç büyüklükte ki ekranda maçı izlersin. galatasaray şampıyon oldu da durulduk. sanırım hatırladın . * görüşmek dileğiyle haziran da . sırf bu hazzı yaşamak için zive mekanını değiştirebilirim. * *
dedesiyle tavla oynamak istedigim zirvemize en nese katan en dolu insan. **
tanıştığıma sevindiğim, omuz omuza olmasa da aynı mekanda farklı renkleri birlikte adam gibi sevebildiğimiz gerçek fenerbahçeli taraftar. selam olsun.
dün gece zirvede derbinin ardından yaşadığım çöküntü ile mekandan kendimi dışarı atıp duvarları yumruklarken yanıma geldi. sıcak kanlı bir arkadaşmış sağolsun, geliyor musun falan dedi benim zirvenin devam ettiğinden falan haberim yok, ayrıca devam etse dahi ben bitmişim o vakit, gözüm bir şey görecek hâlde değil... kendisine ne dediğimi de tam hatırlamıyorum açıkçası ama kalbini kırmadığımı umuyorum. daha güzel bir zamanda paslaşmak dileğiyle, eyvallah.
dostum, ciğerim, manevi kardeşim " abim ".. sana yazacak birşey bulamıyorum dostum..

makaraya devam.
Benimle uğraşmaktan keyif alan yazardır. Evet ben de seninle uğraşmaktan çok zevk alıyorum. Özellikle de senin iri cüssenin yanında, benim narin, zayıf harika endamımla * yanyana verdiğimiz poz akıllara zarardır. nihahahaha
çok güzel ıslatabilen bir abimiz.
cok eglenceli, sempatik, sıcak kanlı tanıdıgıma memnun oldugum sozluk yazarı, abimizdir kendileri.
zirveyi hafta sonu yaparak beni hayal kırıklığına uğratmış yazar.
en sık irtibatta olduğum yazar arkadaşlardan biri. kendisiyle seri mesajlaşırız ara sıra. dünkü zirveye kuzeni ile geldi ikisi de fenerbahçeliydi. bize; keşke tüm fenerbahçeliler de bu ikili kadar hoşgörülü olabilse dedirttiler. arkanı korkmadan dönebileceğin bir adam. iyi ki tanışmışız.
zirvede göbeğimi farketmesiyle bana dumurlardan dumur beğendirmiş birinci nesil yazar, abi.
o kadar da siyah giymiştim demeden geçemiyorum.
unla alakalı şeylere verilen hede.
adamım. yazarı *
Hoş sohbet yazar. Bir dahaki zirve için sözleştik sıkılınca götüm götüm uzaklaşacağız ortamdan der ve satarım. Şimdi sen düşün.
sade kralsın dediğim yazar.. " mesajında iyiydi ha.. " **
gördüğüm ilk birinci nesil yazar.

11 mart 2012 ey mart buradayız zirvesini düzenleyen yazardır aynı zamanda.
muhabbetine doyum olmayan, ağzından çıkanı bilen, kanımın çok ısındığı yazar arkadaşım. 8 ocak 2012 uludağ sözlük izmir zirvesinde tanıştık. çokta iyi olmuş geldiği. devamını getireceğiz nasipse.
ölmedim ve hala buradayım.
ölmüş olabilir.
bkz. tavlada ayar vermek