bugün

Gitmiş değilim ama ukraynada Türk erkeğine karşı olumsuz bakış açısı var. Az çok araştırırsanız anlarsınız.

Imkanınız varsa belarus veya litvanya güzel alternatif.
Çok ucuz bir ülke, gerçek manada seks bekleyenler için danimarka’yı öneririm. Easy catch olsun diyorsanız, ingiltere.
kizlari, bayrak renkleri, ekonomisi, konumu, sosyal devlet yapisi bizimkinin 10 da 1 i etmeyen 3. sinif avrupa ülkesi.
Ukrayna adı eski slav dilinde ''sınır ülkesi'' anlamına gelmektedir.
Kyiv, Lviv, Kharkov, Odessa gibi turistik şehirleriyle ünlüdür. Allah'ım inşallah bana da görmeyi nasip etsin dediğim şehirler...
resmi dili ukraynaca, para birimi de grivnadır.
ve son olarak bugün bağımsızlığının 28. Yıldönümü kutlu olsun!
ekimde bedelliden sonrasi icin 1 haftalik ayarlama yaptim. tüm tatilin masrafi antalyada 2 gün 5yildizli otelde kalmaya eş. ucak biletleri dahil. yiyip icecegimi de bol bol hesaplayarak.
türkiye'den rekor sayıda gidişin olduğu ülke. ukrayna'da resmi dilin türkçe olduğu riayetleri vardır.
Kharkow gerisi hikayeidir..

Lyiv yada kyiv de mahallenizdeki tüpçü ile karşılaşabilirsiniz...
akabenin eline vermiş

notayı

galiba aramız açılacak.
iki haftadır buradayım, gerçekten mükemmel bir yer. Bu hayatta tek dileğim olsaydı onu şöyle kullanmak istedim, ukrayna ömür boyu ekonomik krizden çıkmasın *
cennet gibi ülke. 8 gün gittim 6 ay sonra bi hafta daha gideceğim.
Kiril alfabesini kullanıp, batı ruhlu insanların yaşadığı ülke.
görsel
kardeş ülke. candır ukrayna.
Vizesiz, pasaportsuz gidilebilen ülkelerden.
180 gün içinde bu şekilde 90 gün kalma hakkı mevcut.

Normal zamanlardaki en ucuz bilet fiyatları 300-500 lira idi.

Süreç normale döndüğünde uzaklaşmak için gitmek istediğim yer.

Donetsk, kharkiv nereye bağlı o dahi tam belli olmasa da Kiev veya Odessa gayet olur.
geçen yıl gittim kiev ve lviv'e çok güzel geçmişti. bu yaz normalleşme olursa odessa gidicem bir de.

türkleri şu ara seviyorlar. rus çekişmesi sayesinde. *
yılın başından beri 700'den fazla kişinin AIDS'ten öldüğü ülke.

https://tr.sputniknews.co...-fazla-kisi-aidsten-oldu/
Dünyanın en iyi kadınlarınin bulunduğu ülke..
güzel bir ülke olsa gerek.
görsel
Tatil ilan etmek için bahane arıyorlar galiba. Evet.
az buz nüfusu yok. 42 milyon nüfusu var. ama fakir bir ülke. ve evet kadınları çok güzel.
Sayemizde bizden nefret ettikleri bir yer ysptık. Ben kharkov a gidiyorum

Lyiv falan artık suriyeli gözü ile bakılıyoruz.

Bayi toplantısı bile kiev de yapılıyor anasını satim..

Kadınlar size giyim aldırmak için elinden gelenivyapıyor.

Ev kiraları ucuz içki su gibi..
Kürt milliyetçisi ve ermeni milliyetçisi bir ülkedir. Özellikle kadınları esmer yağız kürt ve ermeni gençlerine bayılır altına yatmak için can atar.
Ukrayna eğlence için gidilecek yer olmaktan çıktı. Adamlar turistlerle dolar üzerinden alışveriş yapmaya başladı.
ulukayra diye okudum. bu sözlük iyice psikolojimizi bozdu bizim amk.