bugün

Ülkede biraz daha bozulmak istenen tek şey. Bu kadar oynanmasının sebebi en iyisini bulmak değil en kötüsünü bulmak.
herkes kendi adamını sokmak için kullanıyor eğitim sistemini o yüzden biran önce diplomanızı alıp iyi bir torpil bulmaya çalışın . böyle sikindirik sistemde kazanamadım diye üzülen hatta 1 sene daha çalışan net kerizdir.
egitimin ve sistemin olmadigi bisey.
Yoktur.
mantıksız ve adaletsiz sistemdir... akıl ve bilim düşmanı eğitim sistemidir.
Eğitim sistemi diye öğretim sistemi alıR kapitalist canavarlar yaratılır eğittik diye büyük adam sayılırlar bilim bilirler ama insanlıktan bi bok anlamayan insanlar yetişir sistemin istediği bu yapıcak bişey yok.
temeli boş ezberci sistemdir. bunun meyvesi olarak da dünyada en iyi 100 üniversiteye 1 okul sokar.
Türkiye'deki adalet gibidir. Var Olduğu bilinir ama kullanılmaz.
Olmayan sistemdir.
iki şeyi eksik olandır. Eğitim ve sistem.
Herkezin s*kmek istediği fakat s*kildigi sistem.
boktur. bu kadar net.
Buradaki ironimiz ise 'sistemi' kelimesidir.
Yok öyle bir sistem. Ben tuvalette yanlışlıkla dışkılamış bile olabilirim.
türkiye de yaşanan birçok şey gibi saçmadır.
(bkz: yok öyle dünya)

Lise,ilkokul mezunlarının katkılarıyla çıkarılan yasalar, olmadık bakanlarla dumur etmişlerdir sistemi.
Basrolünde benim oldugum bi olayi aktariyorum.
lise sonda dil anlatim dersindeyiz ve fiilden ad, addan fiil uretimini isliyoruz.
hoca, sabahtan aksama 10 sinifa da ayni kpnuyu ayni bicimle anlatmaktan baymis bi bicimde, tahtaya okul yazdi ve 'evet arkadaslar, oku- fiil kokune -l sesi ekleyerek olusturdugumuz bu sozcuk fiilden addir' dedi. Avrupa kokenli okul sozcugunun, diger dillere şkola, schule, school,skol gibi ufak farkliliklarla degisip gecmesinr bi örnek de türkceye okul olarak gecmesidir.turkce olmayan hicbi sözcügün turk dil yapisiyla açiklanamayacagini türkçe olup olmadigini bile bilmedigi bu sözcügü yazmakla tahtaya ilk hatayi vermistir hoca. yillarin dilcisi bu adama bunu soyleyen ögrenciye 'aferin' diyen ögretmeni o hale getiren bu egitim sistemine yaziklar olsun diyor, egitim sisteminin duzelmesine cabalamayan hicbi ogretmenin aldigi maaşi haj olarak görmüyorum.saygilarimi sunuyorum.
bkz: yarak afedersin .
Ot gelip saman gitmektir.
baştan sona, yıllardır ve hâlâ da yanlış olmak için direnen sistem.
Arkadaşlar kasmamıza gerek yok. Kısa ve öz olarak;
Olmayan eğitim sistemidir.
yoktur. ne eğitimi lan? milli eğitim bakanı ak partili vallahi hiç yaşadığınız ülkeyi araştırmıyor musunuz?
Bence ortada bir sistem yok, doğaçlama gittiğini düşünüyorum.
Ayda 1 eğitim sistemi değişiyor bu ülkede başka bir açıklaması olamaz.
Gemisini yüzdüren kaptandır sistemi. Paran varsa dershane, özel hoca, özel okul derken çocuğunu kurtarır, bir şekilde yurtdışına kapağı atmasını sağlarsın, yoksa durum umutsuz.
matematik öğretmeyi beceremeyen sistemdir.