bugün

dikkat şahan çıkabilir'i atv'ye sattıktan sonra yeni programlar yapıp satma görevini amaç edinmiş kanal.

ayrıca rockmarket'i tekrar yayına alarak efsaneler arasına girebilecek kanal. nitekim rocktuel'in yayından kalkmasıyla bir boşluk oluşmuştu ve bu boşluğunu çok iyi bir şekilde doldurdu.
su an yayınlanmakta olan chelsea maçında yorumcu kişiliğin insanları çileden çıkarmasına vesile olan televizyon kanalımızdır. eskiden ömer üründül yorumlardı fena olmazdı. kolektif falan derdi ama iyi idi abimiz.
görüntü kalitesi pek iyi olmayan kanal. bu yüzden ingiltere premier ligi bize haram olmaktadır. spikerlerine değinmiyorum bile. fikret engin'de kötünün iyisi. ayrıca for men programı içerik olarak kaliteli.
erkan tan isimli başarılı televizyoncunun etinden sütünden yararlanan kanal.
ramazan gelir, ramazan programı yapar. şu olur, şunu yapar.
(bkz: koş erkan tan koş)
(bkz: bay turizm)
premier ligden soğuma sebebi. manchester şampiyon oldu sevinemedim bile. izleyemedim çünkü. ühü.
"bir iş için lazım" programının yayınlandığı kanal.
dün cidade de deus'u göstermiş, bugün de memento'yu gösterecek olan kanaldır.
premier league yayın haklarını acilen ntv'ye devretmesi gereken kanal. maçları piç eden spikerleri, manchester'a mançester, shevcenko'ya şavçenko diyen yorumcuları yüzünden işte premier league bu diyemiyoruz.
ARKA ARKAYA iKi GÜN TANRIKENT VE MEMENTO YU OYNATARAK TAKDiR KAZANMIŞ KANAL.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.