bugün

dikkatle izlendiğinde tuhaf mimikleri ve galiba tikleri olan, zaman zaman psikopat bakışlarını yakalayabileceğiniz sunucu.
ramazan dönemindeki programları çok hoştur.
şimdilerde, sabah sabah tv8'de çıkar, sabahları.
(bkz: erkan can)
sabahın köründe tıpkı bir rüya gibi gözümün önünden tv8 ekranlarından geçip giden kişi.
erkan tan la başkentten programını sunar tv 8'de izlemeye doyulmaz, müthiş başarılı bir spikerdir. yanaklarından bir makas alasınız gelir.

hele programa bir de bunun ekürisi süleyman beledioğlu geldiğinde * dadından yenmez bunlar.
akp'lidir.
kendisini ifşa etmiş bilim teorilerine karşı çıkmış sevimlilik abidesi olarak görülen birisi işte.
eğitimdeki çarpıklığı gün yüzüne çıkarmak isteyen onur öymen e 'sizi yenerim de burası yeri değil' demiştir. güreş mi edecekler acaba merak etmekteyim. ki eğer öyleyse cüssesiyle yener tabii. neler biliyorsun da sizi yenerim demeyi kendine bir hak olarak, sunduğun programda düşüncesizce konuşuyorsun! sorup soracağı sorular bunlarla çerçevelidir tabii.
öğrende gel bebişim.
direk savunma mekanizmalarını açıp 'ama babam seni döver' demediğine şükredin bence. ne demek ya yenerim demek. hahah. valla ben buna üç gün gülerim.
(bkz: http://www.stargazete.com...gerilimi-haber-188087.htm)
mecliste gerginliğe neden olan kişilik.
Madde bağımlılığı ile mücadele edenlere, katkısı bulunanlara meclis başkanı Köksal Toptan tarafindan TBMM de ödül verilen erkan tan törende yaptığı konuşmada "Bu ulkede ilericiliği ve çağdaşlığı resmi veya özel davetlerde alkollü içki içip içmemeye indirgeyen sapık bir zumre var bunlarla nasıl mücadele edeceksiniz bilmiyorum" deyince kıyameti kopartmıştır.

chp'li bir milletvekilinin konuşmasından dolayı kendisini eleştirip "Sapıkdiyemezsiniz" demesi üzerine milletvekiline "Siz de mi onlar gibi düşünüyorsunuz sayın vekilim" deyince bir tartışma içine sürüklenmiş kişilik.

kendisi tv 8 de yaptığı programada chp'li konuklara 'okur sorusu' adı altında sorduğu sorularla da akp'lilerin beğenisini kazanmış bir sabah şekeridir.
tatlı dilli, saygın bir televizyoncu. tabi böyle anılmaması ayrı bir mesele...

yıllar önce bir beşiktaş - bilmem kim maçını izliyoruz. sergen yine bu çok ekstrem performanslarından birini sergiliyor ama işin içine hile hurda serpiştirmeyi de ihmal etmiyor. ayıp olur sonra...

her ne ise!

bakıyorum sergen kontralarda, kaptığı topla yaptığı ani ataklarda yorulunca, hemen ceza sahası dışında saf kalpli rakip oyunculara sokulup kendini yerlere bırakır bir süpüreyşın operasyonu yapıyor. her defasında aynı taktik, tak tik tak tik işliyor. e tabi hakem de güzel oyunundan etkilenip her seferinde de düdüğe üflemeyi ihmal etmiyordu.

her şey iyi güzel de sergen gibi bir adam bunların hiç birine tek kelime etmiyor, sanki futbol aşkıyla yanıp tutuşuyormuşçasına topa sarılıyordu.

sonra ne oldu?

sergen 'i geröekten düşürdüler! sergen delirdi, çıldırdı, rakibin üzerine yürüdü hatta ki hakeme çeşitli baskılar uygulamaya çalıştı vesair...

şimdi bir kısım kişilerde sergenlik yapıyor yaralarına tuz basınca, deşifre olunca. tabi bu arkadaşlar alışık kendileri hakkında laf edilmemesine çünkü kendilerinin varyetasıdır bu.

yüzlerine vurunca nasıl da deliriyorlar. erkan tan her daim saçma sapan durumları kendi tarzıyla eleştirir ama insanlar bundan pek bir nem kapmazlar. adam sakin, espirili, güler yüzlü ya hani, pek ciddiye alınmasa da olur diyorlar.

neyse ki bu sefer alınmışlar... aferin!
varlığında yokluğuna hasret bırakan mustakbel başbakan danışmanı.
geleceğin trt genel müdürü. *
akp aleyhinde konuşan, hükümeti eleştiren kişilere saygısız tavırları olan ve hatta onlara hakaret eden ilginç bünye..
ramazan boyunca tv 8'de "erkan tan ile ramazan" adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır.
değişik bir soru sorma stiliyle konuklarına her türlü soruyu, bilhassa kahvehane entelektüeli açıklığıyla, soran takdir edilesi şahıs.
her sabah güne ısınırken ihtiyaç duyduğum neşeli, moral deposu bir ağabey. ellerini kollarını kullanarak allem edip kallem edip çok ağır konuklara içimden geçen soruları sorarak hislerime tercüman oluyor kendileri. konuğu konuşmasını bitirir bitirmez hemen karşıt görüşü ortaya koyup ardından da yüksek bir ses tonuyla "diyorlar" diye ekliyor.
(bkz: diyorlarrrrrr)
muhalefet partilerden çağırdığı konuklarına her türlü lafı söyleyip, sonuna da "diyorlar" lafı sıkıştırıp, kendini tarafsız gösterebileceğini sanıyor.
kendisini iktidara daha yakın buldugunu dusundugum tv8 ankara temsilcisi.
demin ki rastlaşmamızdan sonra daha da nefret ettiğim sunucu. kadın rahatsız olduğu halde ağzına girecek şekilde yaklaşıyor. bu kadar da piislik olunmaz.
samimi oluşu, soruyu konuklarına sorarken, yav sen ne biçim bir adamsın ... diyip ardından "bunu seyirci diyor ben demiyorum" diyerek beni öldüren başarılı sunucu.
iftar vaktine doğru, "erkan tan ile ramazan" programını hamamönü'nden sunmaktadır. programı büyük bir oranda halk ile konuşarak geçirmektedir. bazı günler konuk da davet etmektedir. beğenerek izlediğimiz programdır.
herkese eşit mesafede, her gelen soruyu açıklıkla soran, sevimli spiker.
sebepsiz bağıran adamdır. öyle kafasına esiyor bağırıyor falan ama güzel sorular soruyor.
bizim evde tv8'in izlenme sebebi olan siyaset programı sunucusu.
(bkz: diyorlar)
an itibariyle "diyorlar" diyerek beni, başka sebeplerle bülent orakoğl'nu gıcık etmektedir.