1. 1.
  Turkcellin getirisi çok götürüsü az olan ve üye olması çok kolay olan gençturkcell kampanyasının kısaltması...
  3 ... mirza
 2. 2.
  ge ne ce te re ke ce le le.
  9 -1 ... sıçtırtma lamasına
 3. 3.
  bir sinema bileti alana 2.si bizden kampanyasıyla sevindiren, gittigim hic bi sinemanın kampanyaya katılmaması nedeniyle yararlanamadığım turkcell'in gençlere yönelik kampanyası..
  3 ... manson
 4. 4.
  (bkz: turkcell)
  1 ... trinfr
 5. 5.
  100 kontor yukle 3000 sms bedava vb kampanyalari guzel olan kulup
  2 ... bilmem
 6. 6.
  beni çok seven, rehberimde kayıtlı olmamasına rağmen sürekli mesajlarını gözüme sokan, 7/24 beni düşünen sevgilim...
  4 -1 ... haznedaroğlu
 7. 7.
  turkcellin gençleri de kazıklamak için bulduğu en kestirme yol
  2 ... enterezan
 8. 8.
  zamanla insanın sevgilisi haline gelen çoğu zaman saçma sapan mesajlar yollayıp arada sırada işe yarar şeyler yollasa da her şeye rağmen vazgeçilmeyen hizmet.
  1 ... monolith
 9. 9.
  yazın yaptığı 100 kontöre 3000 sms bedava kampanyası kadar olmasa da her ay 100 kontöre 1000 sms kampanyasıyla mesajlaşmayı seven gençliği sevindiren turkcell olayı... *
  1 ... bikbik
 10. 10.
  verdikleri bedava konuşma ya da bedava mesaj hediyelerini şu ana dek geceyarısından sonra kullanılabilir halde sunan bu yüzden de çoğu kişinin hiçbir işine yaramamasına neden olan, ancak son kampanyaları olan muhabbet kuşu'nda 250 kontör yükleyene bir ay içinde günün her saatinde kullanılacak şekilde 2 saat konuşma ve 200 sms hakkı vermesi bakımından teşekkür edilesi hizmet. ancak bu kampanyalrı hep karşı taraftaki kişinin de aynı servise * üye olmasını gerektirdiğinden aranan kişinin bu üyeliğe sahip olup olmadığının arama öncesinde teyit edilmesi gerekecektir. ha bi de şahsen benim bu hediyemsi olanakları harcayacak pek arayacak kimsme olmamasındna ötrü ben pek hayrını görememekteyimdir; ama o sonuçta benim şahsi sorunumdur, objektif açıdna değerlendirildiğinde bu şartlarıyla gayet hoş bir kampanyadır. asıl sorun bu şartları ne kadar sür koruyacaklarıdır; kampanya tutup millet konumaya başladıktan 10 gün sonra yine sadece geceyarısından sonraya bu ekstraları sıkıştırabilirler ya da pekala tamamen kampanyayı ortadan kaldırabilirler.
  1 -1 ... schenardi