bugün

Gay olupta kendisine bu kadar inanılan başka birisi varmıdır acaba

Cemil ipekçi gelde kızmasın..
saçı başı pek bir komik adam. konuşmaları ciddiyetten uzak. ruh hali yüzüne vurmuş yaradana yan bakıyor. kesinlikle normal değil!
Söylediği her şeyin fazla ciddiye alındığı, bir bok bilmeyen komedyen. Birileri gündemi değiştirebilmek ve mevcut iktidarın başarısızlıklarını geçiştirmek için ara sıra kanallara çıkarıp konuşturuyor bu idiotu.
Tuncay Güneyi emniyette ilk sorgulayan dönemin Organize Suçlar Şubesi Emniyet Amiri Ahmet ihtiyaroğlu anlatıyor efendim

--spoiler--

Sorguladığım 24 bin kişi arasında, her konuyu bilen tek kişi oydu. Nasıl eğittiler bilmiyorum. Yaşı itibariyle anlattığı olayları bilmesi mümkün değil. Birileri bunu almış, aylarca-yıllarca kurmuş kanaati oluştu. Zaten bize getirilişi de hayli şüpheli. Bildiğimiz, operasyonuna, sorgusuna katıldığımız olayları bile bize farklı anlatıyordu. Sanki bu adam bizi sorguluyordu. Yaşadıklarımızdan bile bu anlatımlarından sonra şüphelenmeye başladık. Söylemek istediklerini "Şimdi aklıma geldi" deyip biz sormadan anlatıyordu. Bu hali normal suçlu psikolojisine uymuyor. Fazlasını veriyor, üstelik rahat veriyor. Ses tonu son derece yumuşak. En küçük tedirginlik yok. Hali-tavrı "Bunları veriyorum ama bana bir şey olmayacak" gibiydi.

http://www.hurriyet.com.t...ndem/10803834.asp?gid=229

--spoiler--

kimin uşağı olduğu belli olmayan bu adamın söylediklerinden yola çıkarak bu operasyonun ilerlediğine hala inanamıyorum. bu adam bariz ruh hastası psikolog olmaya ya da herhangi bir eğitim almaya gerek yok o derece ruh hali ortada. davanın selametini, tarafsızlığını etkileyecek olmasına rağmen sen tut bu adamı son derece tarafsız olması gereken trt'nin canlı yayınına çıkar hükümetin propagandasını yaptır. adı çetelere, mafyalara karışmış isimlerle ömrünü vatanına, devletine adamış insanları bir arada zikret onların kötü görünmesini sağla, tek yaptığı budur.

tsk'yı sonuna kadar yıpratma halkın gözünde güven duyulamaz, pislik yuvası bir kurum olduğunu idda etme çabasıdır. emniyette varolan fetullahcı yapıyı bilmeyenemiz yoktur heralde? şuanda türkiye'de hükümetin tek söz geçiremediği baskı altında tutamadığı kurum tsk'dır. onu da tuncay güney gibi insanların saçma sapan söyleriyle yıpratıp halkın gözünden düşürdükten sonra sahip olmayı amaçlamaktadırlar kanımca.

tıpkı hitlerin almanayasında olduğu gibi önce kime güveneceğini bilmeyen halkı korkut önlerine bazı isimler ve iftiralar at, polisi kendi tarafına çek, basını ve yayın organlarını baskı altında tut özgür düşünceye kilit vur sonunda da kaldıralarak inandırılmış halkı arkana alarak orduyu oyun dışı bırak. hitler almanyasında da en son ordu kalmıştır alınamayan ve onuda Reichstag yangını gibi provokasyonlarla kandırıp ele geçirmişlerdir.

herkesin çok iyi bildiği gibi günümüzde Türkiye'de askeri darbe yapılma olasılığı koca bir sıfırdır. bizim gibi azda olsa gelişmiş ülkelerde darbeler artık topla, tüfekle yapılmaz kansız olur tek kurşun sıkılmaz tek insan ölmez belkide. artık darbeleri sivil insanlar yapar dostlar üniforma işe yaramaz yıldızlar halka sökmez.

(bkz: sivil darbe)

bu konuda çok daha detaylı bilgiye soner yalçın'ın köşe yazısından ulaşabilirsiniz.

http://hurarsiv.hurriyet....=10800992&yazarid=218
15 ocak 2009'da trt-2'de katıldığı büyüteç programında ''hürriyetin yazdığı yalan haberleri toplasanız meydan larousse gibi ansiklopedi yapar '' diyen şahıs.
garip saçlara ve demeçlere sahip olan oğlan.
(bkz: çorum dan adam çıkmaz)
yapay ortamda yaratılmış süper kahraman. hükümetin ergenekon komedisini desteklemek için ortaya çıkarttığı saçmalıklardan biri. devlet televizyonunda 4 saat canlı yayına çıkan firari.

muhtemelen bulanlarının yerleştirdiği krokilerden farkı yok. birileri bir şeyler öğretmiş, uzaktan havaya doğru sıkıyor.
(bkz: bildiğin kütük)
derin devletten kacmak icin kanadaya gittigini iddia eden komik insan. ergenekon olusumu bahsettigi kadar derin olsa kendisi su anda kapali bir dosya olurdu. kendisi oturdugu evden kira odeyemedigi icin cikarilmaktan kurtlar vadisi pusuda oynayarak kurtulmak istiyormus. kuyuya attigi tas sayesinde emeline ulasti diyebiliriz.
her psikolojik savaş enstrümanı bir noktada kamuflajını yırtar.

son canlı yayın ifadeleri f tipi örgütlenmeye karşı son "beni affedin" çırpınışlarıdır.

ışık evlerinde yetişmiş bu şizofren parçesının son sığındığı nokta hahahmlık olmuştur.

yorum ilkokul üç seviyesinde eğitim düzeyine sahip halkımızındır.
ergenekon'un ajdarı .
imam hatip lisesi ürünüdür.
bir zamanlar fethullah gülen'in özel kalem müdürlüğünü yapmıştır.
75 bin dolar karşılığında, trt'de komiklik yapan çakma haham'ın gülen cemaati hakkındaki sözleri sansürlenmiş, ''emniyetteki tarikat örgütlenmesi'' ile ilgili açıklamaları banttan silinmiştir.

gay haham türünün ilk örneği.
(bkz: tuncay guney onayli temiz sicil kaydi almak)*
JITEM'in kuryesi ve muhbiri olarak çalışmaktaydı. Pek çok kez Kuzey Irak'ta Barzani ve Talabani ile görüştü. Kurye olarak bu kişilere teklifler götürdü. Israrla babasının göçmen, Sabetayist olduğunu söylüyor. Annesi halim selim, dindar ve beş vakit namazını kılan birisi. Duysa Musevi olduğunu kahrından ölür. 2001'de ABD'ye geldiğinde vaftiz olup Protestanlığa geçti. Amacı iltica etmekti. Başaramayınca Yahudi kılığına girip, kippa takarak Kanada'ya geçti. ibranice bildiği bir yalan. ingilizce bile doğru dürüst bilmiyordu.

iltica ettikten sonra önce gay savunması sonra da Yahudi tezini işledi. Her ikisini de kaybetti. Kürtlere yaklaştı, oradan da umduğunu bulamadı. Gay evliliği yaptı. Kanada'daki Yahudi cemaati onun ne olduğunu biliyor ama şu an ses çıkarmıyorlar. Bir sinagoga sığındı. Sansasyona ihtiyacı vardı, mahkemede tezlerini kabul ettirebilmek için. Muhbir arkadaşı Abdülmuttalip Gülsen aracılığı ile şu an bunu yapıyor. Çünkü Türkiye'ye gönderileceğini ve yargılanacağını biliyor;

Türkiye'de hemen her islamcı grubun içinde yer alan, 28 Şubat döneminin iğrenç tezgahlarında rol alan, örtülü operasyonlara katılan, kullanılan ve belki de işi bittikten sonra öldürüleceğini anlayan bu hastalıklı adamın hikayesi böyle..
usual suspects isimli filmdeki kaiser soze ile aşırı benzerlikleri olan ajan,haham,besteci,gitarist,aranjör..

(bkz: hasan cihat örter)
söyledikleriyle ergenekon savcılarını parmağında oynatan beşinci element. *
tip olarak gıcık kaptığım ajan.
Mısır'da bir Mısır vatandaşı Mossad ajanı olduğu iddiasıyla göz altına alınır. Sorgulamasında ajan olduğunu kabul eder. "Sen Mossad teşkilatına nasıl girdin?" diye sorarlar. O da "Türkiye'de ünlü bir Mossad ajanı var. ismi Tuncay Güney beni teşkilata o soktu" der. Bu açıklama resmi zabıtlara geçer.
çorum kargı ilçesi yahudi cemaatinin yegane üyesi.
bu geceki 32. gün programda " söylediğim her şey baskı ve işkence altında söylenmiştir " deyip ergenekon iddanamesinin *mına koymuştur .
asıl sorun acaba bu adamın ruh hali , piskolojisi , hangi teşkilatta çalıştığı ya da akli melakilerinin kalibresi mi yoksa bu adamın lafını dinleyip , bu adama inanıp sayfalarca iddaname hazırlayanda mı ?...

an itibariyle mehmet ali birand " kardeşim söylediğiniz her şey yalansa ne biliyorsanız bize gerçeğin anlatın " diyerek taşak geçmektedir kendisiyle .

ekleme : an itibariyle rıdvan akar kendisine siz " olağan şüphelileri " izlemiş miydiniz diye sorup beni sandalyeden uçurmuştur .
ergenekon olayını ciddiye alan kişilerin bundan sonra dile getireceği açıklama ve konuşmalarını dikkatle takip etmesi gereken kişidir. zira bu şahıs şu aralar doğrucu davut kıvamındadır ve doğru söylediği için de birçok köyden kovulmak üzeredir.

benim düşüncem odur ki, bu şahıs bundan sonra veli küçük, fethullah gülen, falan filan demeden bildiği kişiler ve şeyler hakkında doğruları söyleyecektir.
bir türlü çözemediğim adam. bir paragraflık konuşmasında fevkaledenin fevkinde akıl oyunları yaparken, bir gün sonra inanılmaz derecede mesnetsiz ve mantıksız sözlerin altına imza atmakta. bazen çok boş, teneke gibi azami ses çıkartması ondandır diyorum, bazense bu adamı nasıl eğitmişler ki, ağzına kadar dolu diye dumurlarla buhranlar arasında gidip geliyorum. üzerindeki baskı unsurlarını çok iyi ekarte ediyor. muhatabını istediği noktaya getirebiliyor. anlayamıyorum.

(bkz: ya çok profesyonelsin ya da çok amatör)
birden çok cinsel organı olan ergenekon şeysi...
ben demiyorum, bizzat kendisi söyledi!

--spoiler--
cinsel organlarımı sıktılar
-spoiler--