bugün

köylülerinin biz ona sidikli tuncay derdik diyip bunları nasıl yaptığı konusunda ki şaşkınlıklarını belirtiği adam.
çok güzel, hisli konuşan, lafını esirgemeyen, bu toprağın çocuğu, gerçek bir aydın.
sanıldığı gibi yahudi, haham falan değildir; bülent ersoy çakması biridir.

ki bunu ben demiyorum, ona çok yakın biri diyor...
2002 yılında mit'e ergenekonu haber veren isimsiz mektubun sahibi. adnan polat da ergenekoncu demiştir. şaşırtmıştır.

öteki kimlikteki adı için: (bkz: tuncay güney)

çift kimliklidir.
cia destekli olduğu apaçık ortada olan ajan. haham da olmuş hoca da.
birileri de buna destek veriyor.
ergenekon olayının perde arkasını piyasaya sunmuş abd destekli ajandır.

(bkz: tuncay güney ipek)
ergenekon olaylari cikmadan önce sitemde nasil karaktersiz oldugunu yayinlamistim. bakabilirsiniz.

http://www.forumalmanya.eniyiforum.net
Kim olduğu ve neden ciddiye alınıp dinlendiği hep gizli kalmış, bir kişinin de çıkıp "yav bu adam konuşuyor, bütün aydın ve askerler hapse atılıyor da bu kimdir kardeşim?" sorusunu sormadığı kişi. Kanada'da hahammış. Kanada'dan gelip "şunu, şunu, bir de şunu içeri atın" diyen her Türkiye doğumlu haham ciddiye mi alınacak sorusunu gündeme getirmiş kişi. Sonradan imam hatip lisesi mezunu ve fettoşun sağ kolu olduğu ortaya çıkmış ve bize "haaaaaaaaaa o zaman tamam" dedirtmiş kişidir.
(bkz: Plan belli)
(bkz: Bu tutmazsa F planı)
çorum'ludur kendileri. saçma olan 'çorum'dan adam çıkmaz' genellemesini insana düşündürüp '' hmm acaba lan?'' dedirten çorum'luların yüz karası bir insan bozmasıdır.
uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan haham. neden acaba?
müfredatı kontrol etmek gerekir. milli eğitimin başınada getirilebilir aslında .
tekrar cee diyen meşhurumuz.
http://www.habersahifesi....neyden_baykal_yorumu.html
çok garip bir adamın ezber bozan şeyler söylemesi birşeyler bildiğini ortaya koyuyor. yine de her söylediğin sorgulamadan kabul etmemek gerek.
son röpörtajı baykalla ilgili:

http://www.habervaktim.co...neyden_baykal_yorumu.html
neden sadece fetoşun medyasını konuştuğunu anlamadığım ve neden hep chp antisinde konuştuğunu anlayamadığım herif şapkası güzel ama seviyorum.
deniz baykalın video olayının parti içinden dış istihbarat teşkilatlarından birine servis edildiğini ve onların internette yayınladığını iddia eden kişidir. sanırım musevidir. bir aralar çok gündemdeydi.
hakkında hem eşcinsel hem de fetullahçı olduğu yönünde iddialar bulunması nedeniyle "nur topu" sözcüğüne yeni bir boyut kazandıran kişi.
son filminden sonra inzivaya çekilen "oyuncu".
psikolojik rahatsızları ve cinsel tercihi konusunda sapkınlıkları olan yandaş medya tarafından ergenekonun kara kutusu ilan edilen zamanında samanyolu gibi cemaat basınında çalışan şu an kanadada yaşayan yahudi haham. böyle adamlar benim ülkemde ne zamandan beri kaale alınmaya başlandı denesidir. soyadı da ipek'tir bu ablanın.
(bkz: mehmet eymür)
nooldu bu arkadaşa ?
Hakkında hem fetullahçı hem de eşcinsel olduğu yönünde çıkan iddialardan sonra "nur topu" sözcüğüne yeni bir anlam kazandıran, dezenformasyon maşası olarak kullanılmış kişilik.
bir zamanlar televizyonlarda konuşup gazetelere röportaj verdikten sonra insanların ergenekon konusundaki algısını 'gerçekten var lan bir iş bunda' şeklinde değiştirip sonradan kayıplara karışan kişi.

sadece bir şeyleri karıştırmak için hamlelerde bulunduğundan adını duyarız bu arkadaşın işte 'tuncay güney'in açıklamaları şok şok' tarzında olur haberler.

medya bu adamın açıklamalarını neden o zaman bu kadar önemsedi hala anlayabilmiş değilim birisi bana izah etsin.
ne oldu bu eşcinsel haham şimdi nerelerdedir , rolünü oynadı ortalıktan kayboldu .
bu aralar pek görünmeyen ne zaman süpriiz diye ortaya çıkar merak ettiğim ergenekon kapalı kutusu.
bir zamanlar bayağı gündemde olan zat uzun süredir yaşam belirtisi göstermemektedir. ne oldu karakutuya?
bir anda ortaya çıktı.
cumhuriyeti (bkz: birinci cumhuriyet) yıkan olayları tetikledi ve yalan oldu gitti.