bugün

32. Gün Genel Yayın Yönetmeni. Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi. Birçok belgesel çekmiş, kitap yazmış. Mehmet Ali Birand'ın yetiştirdiği müthiş isimlerden (Can Dündar, Deniz Arman, Mithat Bereket, Musa Çözen, Cüneyt Özdemir)sadece biri olan Rıdvan Akar Tempo Dergisinde köşe yazarlık yapmaktadır. Hasta Beşiktaşlı olan Akar Çarşı Grubuna olan ilgisini sayfalarına da taşımaktadır. Sivas Zaralı olan Akar'ın (birbirinden tatlı olamaz ikizler çünkü) ikiz çocukları vardır.
çarşılıdır üstelik beşiktaşta oturmaktadır
yurekten besiktasli olan bir yazardir. carsi'nin katildigi panellere de katilmisligi vardir kendilerinin. bir yazisi icin; (bkz: carsi/#121206)
birgün gazetesi köşe yazarlarındandır.
an itibariyle ankara 7.cadde'de içki referandumu konulu haberde melih gökçek ile girdiği diyalogla sabır küpü olduğunu kanıtlamış kibar insan.
aşırı güven veren bir havası olan gazeteci.cnn türk'teki gündemin rengi programında konuk ettiği melih gökçek'in saçmalamalarına karşı gösterdiği sabrı takdir ettim , başarılı buldum.
mehmet ali birand ın yancısı. *
hayatta görebileceğiniz en sağlam beşiktaş taraftarlarından biri. çarşının belgeselini de yapmıştır kendisi.
ayrıca çok güzel araştırmaları ve belgeselleri de mevcuttur.
(bkz: ridvan akar)
beşiktaş çarşı grubunun resmi web sitesinde bulunan vedat okyar yazarlar forumunda yazılarını bizimle paylaşan karakartal'dır. varolsun.
32.Günden Ocak 2011 itibariyle ayrılmış kişidir.
Bir ırkçının ihaneti adı kitabını okuduktan sonra adı aklıma kazınan kişidir. Tebrik ediyorum.
Çarşı'nın "Fitbolda Temizlik" manifestosunu yazan gazeteci abimizdir.
Cnn Turk'te ki skandal soruya imza atan bir anadolu bozlağıdır.

Tamam arkadaşım beşiktaşlı olabilirsin, fanatikte olabilirsin, ama öncelikle sen gazetecisin. söylediğin sözlerle halkı kışkırtma yönlendirme gücün var, böyle yaparsan olur mu hiç bebeğim?
demirören'in rezilliği karşısında yazılabilecek en akıcı, en yalın, en açık ve net yazıyı kaleme almıştır. tebrik ve teşekkürler rıdvan akar'a.
gezi parkı olaylarının da bir belgeselini yapacağına emin olduğum gazeteci.
cnn türk yönetimi tarafından işine son verilen gazeteci.
kafa dergisi'Nin aralık sayısına yazısıyla katkıda bulunmuş olan gazeteci.
bu adam iletişim danışmanı. beşiktaş tv'nin başında bildiğim kadarıyla.

son tweete bak;

biz hakemi de, faulleri de yeni statlarıda gömeriz.

bu nedir lan?
yakışırmı bir beşiktaşlıya?
Ulan gömeriz dediğin stat senin hocanın adını taşıyor densiz!
derhal o iletiyi silip özür dilemelidir.
çok yazık ya bir beşiktaşlı olarak utandım yemin ederim utandım.
Resmi siteden kulüple ilişkisi kesilmiştir mesajı geçmiştir.
Teşekkürler beşiktaş büyük kulüpsün.
(bkz: beşiktaş ın rıdvan akar ı kovması)
"Beşiktaş yöneticisi Rıdvan Akar Trabzonspor'u yeni stadına gömeriz lafını kullandıktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ı arayarak yöneticinizin yaptığı terbiyesizliğin cezasını verin dedi. Fikret Orman Beşiktaş yönetiminde görev alan ve Trabzonspor hakkında hakaretli tweet atan yöneticinin görevine son verdi"

kovulmuştur.
olay nedir tam bilmiyorum ama yazılandan okuduğum kadarıyla bir terbiyesizlik göremedim. eğer neden sadece bu ise gerçekten yazık olmuş.
Çok anlamsız bir hareket beşiktaş yönetiminden. Anlaşılan arkasında daha farklı bir olay var. Yarın daha net belli olur. Bu kararlarını desteklemiyorum.
bir yönetici böyle söylemleri artık bırakmalıdır..

maçtan önce adamlar sana dostluk yemeği düzenlemiş vesaire..

artık böyle saçmalıkların kapanması gerekiyor..

darısı diğer yöneticilerin başına..

edit : hatta senin teknik direktörünün isminin verildiği bir stadtan bahsediyoruz burada..

ilişiği kesildiği iyi olmuş son tahlilde..