bugün

Malum kişiyle karıştırılan kişidir. Hesabı ele geçirilmiş sanırım.

Entrylerini görmekten de bıktım silin şu hesabı.
true nickli değil true kod adlı.
(bkz: #46944026)
Kadın düşmanı yazar. Bu kadın olsa oro*psu olurdu demek istiyor insan.
82 bin entry girecek kadar işsizdir.
Tebrik ederim.

Yaşadığın şehiri chp kazandı.

(bkz: giresun)
olm paylaştığın filmin sonu mutsuz sondu.. film güzel olup, sonu mutsuz olunca daha kötü etkileniyor insan.. bir dahaki sefere başka filmler seçsen?
malum kişi kim amk. ulen benim hiç öyle bir iddam olmadıki.
yıllardır abartılı fenerbahçe sevgisi, zaman zaman aşırı gamsız bir tutum sergilemesi ve evlenme merakından ötürü itinayla bunaltmaya devam eden troll ağırlıklı yazar. yoruldum lan.
yeri geldiğinde kadınına sahip çıkan, yeri geldiğinde karısını banyoda yıkayan vefakar ve cefakar türk erkeği...
Bu yakışıklı da kim.
Aaa benmişim .
sevdiğimiz bir abimizdir .

ama fenerli işte...
kendini yenilemiştir !..

görsel
Bu sene de bekâr gezen yazardır.
Yoğun çalışma ortamında yıpranıyor insan. Nasır tutmuş ellere sahip olduğunu düşünüyorum.
görsel
abartılı fenerbahçe sevgisi değil aşk o kardiiişim. ne demiş kenan doğulu ne yaparsan yap aşk ile yap. *
Abartılı fenerbahçe sevgisi ve gamsız tarzı yüzünden ilk nicklerinden bu yana antipati duyduğum yazar.
Hakemle kollandigi maçta bu hakemlerle olmaz diye ağlayan bı değişik. Ben anlamadım ne istiyonuz lan? Orta sahada yapılan faule penaltı mi çalsın?
Ya da durup dururken rakibe kırmızı mi versin? Hani fener böyle devam ederse bunları da gorcez zaten.
galatasaray ımın şampiyonluğunu görmekten başı döndü...lan olum gel dogru yolu bul sarı kırmızı renklere gönül ver işte ne kendini parçalıyorsun...
takımı taşakoğlanına dönen yazar.
Adam gibi adamdır, True olmaz ise bu sözlüğün tadı çıkmaz.
Sevimli adam ya. Ben seviurum kendisini.
bumble'dan eslestigim bir hanimefendi.
iphone 12 NiN FiYATI zaten o bilader benimi zikiyon.

https://www.vatanbilgisay...-akilli-telefon-mavi.html
Burası basit troll bir ortam, buradaki tartışmaları ciddiye alıp bunuda reala taşımayın, gülüp geçmesini bilin, yada hakkınızda yazılanları kaldıramıyorsanız hiç girmeyin sözlüğe, hukukçu olabilirsin insanları burada sindirme ye hakkın yok, ihtiyacında olmamalı diye düşünüyorum, çünkü burada olan burada kalır, reale taşımayın sanal saçma sapan bir dünya'yı, hüsametti'nin bana yaptıklarını görseniz, mahkeme'den çıkamayız o derece 'dir yani, ama biz birşey demiyoruz, gülüp geçiyoruz, yaşını başını almış olgun insanlarız böyle şeylere gerek yok gerçekten.