bugün

iyice sıkılmaya başladığım oyun, tanrım, herkesi yeniyorum! Şu oyunda 3 oyundan 2sinde beni yenecek birisi çıksın söz olsun bırakacağım.
bilim kategorisinde 7'nin karesinin sorulduğu veya X*10 = 200 ise X nedir tarzı sorular olduğu bilimin resmen ayak takımına düştüğünü gösteren oyun.

hayır bilmiyorsun sorma kardeşim. 7'nin karesi nasıl bir bilimdir ayıptır günahtır.

sorarsın 3 bilinmeyenli bir denklem olur sana bilim ilim irfan.
Yavaştan sıkmaya başlamıştır.
oynaması çok zevkli. bir o kadar da eğlenceli bir oyun. arkadaşlarımla severek oynadığım bir bilgi yarışması.
Wwf işbirliğiyle ebesinin nikahını sormaya başlayıp istatistiklerimizi alaşağı eden oyun.
görsel
Sorulması bile ayıp.
Boktan boktan sorular var. 1 kere oynayıp sildim.
indirdiğim ve bende bağımlılık yapan oyundu.
Bir müdetten sonra, sıkılıp sildim.
(img:#1033309)
Severim.
arkadaşın gece gece hadi kalk da oynayalım dediği oyun.
Ulan iyi hoş da bazı sorular harbiden çok saçma bea.
O kadar amatörce hazırlanmış bir oyun ki, Aynı soru tekrar sorulabiliyor ve en kilit noktada kaybedebiliyorsun.
"Bir şehrin bilinmeyen semtleri gibi gözlerin" diye edebiyatın sınırlarını zorlayan bir mesaj aldıktan sonra zirvede bıraktığım oyun.
kimse benle isveççe ya da fransızca oynamadığı için oyunu sildim.
Facebookumdan girdiğim için benimle kapışma şerefine nail olamayacaksınız oyunudur.
Telefonumda kendi kendine e hilesi doğan oyundur. Istersem 1000 e yapip oynayabiliyorum.
spor soruları %97 futbol olan ve futbolla ilgilenmeyenler için acayip kazık soruları olan bir oyun. genel kültür ölçen sorular azınlıkta. bana ne kim fenerbahçeden galatasaraya transfer olduysa kaç yılında olduysa. futbol sorusu çıkınca erkek olan bir arkadaşın yanına kosup "bunun cevabı ne?" diye soruyoruz. madem bir şey yapıyorsunuz herkes için eşit olan sekilde sorun. futbol yüzünden kaybetmekten sıkıldıgım bir oyundur.
rastgele meydan okumalarda 12'de 12 yaptığım oyundur. uygulamayı telefonuma indirdiğimden bu yana hiçbir soruyu yanlış cevaplamadım.
At yalanı sikeyim inananı.

Bir oyun.
inci sözlüğün bir aralar trollediği oyundur.
vasat oyun. bir şeyi ergenlerin çoğunluğu yapıyorsa o şey vasattır.
türkçesi çıktıktan sonra tepe noktasını görmüş ve şu an yavaş yavaş popülaritesi düşmeye başlamış uygulama.
sayesinde avusturya'da mercan resifi olduğunu öğrendiğim oyundur. o derece kaliteli.
nasa astronot alım sorularının bol bulunduğu oyun.ulan bu kadar saçma sorular olur.gerçi millet yüklüyor soruları nasıl kazık sorabilirim derdinde.
bir soru. Bir bayansanız ''@ayemgudetmath'' nickli oyuncuyu yenebilirmisiniz? böyle saçma soruları da bulunan bir oyun lakin sarıyor hani.
isteyen gelsin tokatlayıp yollayayım oyunudur.
güncel Önemli Başlıklar