bugün

Fazlasıyla overrated.
Gereksiz tatli. Eğer dünya mutfağı gibi restaurantlarda yiyecekseniz trileçe yerine Kızarmış dondurma, bol çikolatalı waffle öneririm.
fonetik olarak ''kraliçe''ye benzeyen kelimedir.
bu benzerlikten dolayı hep elit, zengin, soylu ingilizlerin yediği bir tatlı gibi geliyor bana. bir de hep yiyeyim ya diyip yiyemedim daha. abartılmış (böyle güzide bir kelimemiz varken ''ovvarated'' yazmak neden?) mı değil mi kendim deneyimlemek istiyorum.
öyle aşırı da güzel olmayan tatlı. bir bol kaymaklı ekmek kadayıfının yerini tutamaz maalesef.
Avucumun içi kadar tatlıya 6lira verdiren baklava kadar lezzetli ve tatmin edici olmayan tatlimsi sen buna tatlı mi diyorsun haaaalaaa.
balkan yöresine ait bir tatlı, üç farklı sütten oluşuyor, severim ama buralarda pek iyi yapan yok.
Asırlık tatlı saha bir sene önce ünlendi ülkemizde vay amk.
Sütlü tatlıların abisi. Özellikle karamellisi.
Bu tarz tatli sevmem ama karamellisi gercekten guzel. Tavsiye edilir.
Güzel bile olsa baklava ve kadayıf ın yerini alamaz.
Bugün ki iftar tatlımız. Ulan çok güzel yapıyorum be.
Bayılırım . olsa da yesek keşke.
Son 3 yıldır popiler olan, evde bimin pudingini yiyen boşnak özentisi kızların son yıllarda vazgeçilmezi. Sen malatyalısın, sen karslısın, sen anteplisin trileçe senin neyine?
Bok gibi bir popüler kultur tatlısı,bir kaç yıl önce kimsenin aklına dahi gelmez bilmezken şimdi herkes yiyor.
Sıcak yaz günlerinde çok güzel gider be.O hafifliği lezzeti.Olsada yesek.
Vezir göbeği, hanım parmağı gibi tatlılar varken yüzüne bakılmamalıdır.
Yerken içimden süt şelalesinin aktığı şamuhteşem tatlı.
arnavutluk'un harika tatlısı.
kafelerde çok yüksek fiyata satılan balkan tatlısı. lan olum hadi künefeyi anlarız uğraş verdirir. bak baklava da öyle ama bu tatlının ne maliyeti ne inceliği var. bildiğin kek, süt ve üzerine ne konulacaksa o var.
Ya bi dilime 45 lira verilir mi ben yapayim bi tepsi dagitayim hayrıma.
Müthiş tatlıdır, hele birde karamelliyse öff.
vasat bir tatlı.
sünger gibi bir şey. Millet bir de buna ölüp bitiyor. iğrenç ötesi. Yiyecekseniz mis gibi kadayıflı muhallebi yeyin de en azından aldğınız kaloriye değsin.
Yedikten sonra lan ben simdi o parayi buna mi verdim dedigim tatli. Bilsem bulasik sungerine marmelat surerdim.
Böyle hayvansı bişeydir.

görsel
güncel Önemli Başlıklar