bugün

entry'ler (596)

2018 yılı batman hafızlık mezuniyet merasimi

Türkiyede ne çok hasta adam var la .
oğlumm sanane lan insanların ne giyeceği neden seni ilgilendiriyor.
kanada şuradakilerden dah çok islama meyletmştir kesnllkle.

atilla yeşilada

(bkz: içün)
(bkz: noolur beni mazur görün)
(bkz: ben deniz atilla yeşilada)
(bkz: değerli izleyiciler)
(bkz: bireysel emeklilik sistemi)
(bkz: beni linç edicekler)
(bkz: rakkam)

ömrüm ve erik dalı şarkılarının artık can sıkması

insan hayret ediyor başka şarkı mı yok kardeşim şu bütün mahallenin dinlemek zorunda olduğu şaçma şarkılardan başka sıkıldım yeter artık.

kadir mısıroğlu nun değeri ölünce bilinecek

http://www.youtube.com/watch?v=Kogl4shdmYE

doğu perinçek

(bkz: Rusya).

kemal kılıçdaroğlu

muharrem ince kazansa da kazanmasa da devri bitmiştir.

ciftlikbankparakurtarma com

Bir sonraki süreç için
ciftlikbankparakurtarmacomparakurtarma.com

türkiye de abartılmış sanatçılar

2008 den önce neyin yapan ve 2008 dolaylarindan sonrakilrrin %90 ı.

konya selçuk üniversitesinde konuşma yapan ülkücü

Konyada ve selcuk üniversitesinde hdp pkk yuvalanmasini onledikleri için destekledigim kaliteli zihniyetin kalitesiz elemanlari.

dockers

Hayatta kokmayan abdestli ayakları kokutmayi başarabilmiş ayakkabidir . *

kanal d nin saraydan kandil programı yayınlaması

Daha yeni tv de gezerken karşılaşıp şok olduğum aynı zamanda sevindiğim haber
90 larda afedersiniz yılbaşı programlarında bayanların orasını burasını gösterip milleti günaha sokan bir tv kanalininin bu seviyeye gelmesi gerçekten sasirtmistir ve sevindirmistir.

damadına aşık olan kayınbaba

(bkz: Aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın).
Aman ali rıza bey Ne yapıyorsun ağzımızın tadı kaçmasın

atatürk kiracı ben sana asıl mal sahibini söyleyim

Bahsi geçen konuda fatih bunları görse birinin fesli birinin avrupalı giyiminden dolayı tez vakitte mahkeme edile derdi sanirsam.

27 yaşına gelip hala üniversitede okuyan tip

Eski türkiye şartlarında garip karsilanabilirken bugünün turkiyesinde Gayet normaldir
Sebebi 25 civarı gençlerin çoğu şu anda kahvehalerde vaktini katlediyor .
Tam tersine destek verilmesi gereken gençtir .
Çünkü ya s*kerim bu yaştan sonra okul mu okunur en iyisi bi yere kapak atayım ezikliginden sıyrılıp vaktini ilimle irfanla meşgul eder yine bu tiplere baktiysayiz hayat onları belli olgunluğa getirdiği için üniversitede ders dinleme olsun saygı olsun her medeni konuda iyidirler.Kendilerinin önünde yaşlarına bakmadan ilime verdikleri değer dolayisiyla saygıyla egiliyorum

puana göre bölüm seçme saçmalığı

Maalesef türkiyede gençlerin çok verimli olabileceği kendi ilgi alanında bir yere yonlendirilimek yerine atanmasına ve parasına göre bölümlere yonlendirilmesinden kaynaklanır . sonra neydi adı onun hatirlayamadigim bölümü mühendisliğin çoğundan yüksek puanla alır .

Muhendislik ogrencisi olarak isyan ederim aq 50 100 binlik skaladaki alana 250 binlik öğrenci gelir sonra .
Diğer mevzu bizim bi arkadaş var bilime ve teknolojiye o kadar ilgili ki biyoteknolojiyi kırtasiye notlariyla gecenleri cebinden çıkaracak derecede ee bende de bir miktar biyoloji bilgisi olduğundan çok şekil muhabbetlerimiz olur ve bu arkadaş yeterince desteklense2 belki de neler kazandıracak ülkemize en azından kirtasiyecilik notlarlariyla ders geçenlerden çok şey kazandirir

lys de 10 bine girmek

Sadece ilk 10b e girmeyi sağlar ve sağlam düzenli maasli mesleğe kavusma olasılığını artiririr onun haricinde ufuk açıcı herhangi bir etkisi yoktur sadece o yönde bir adım atmanızı sağlar o yüzden bilginize değil ilginize yonelin.

çok konuşan sempatik insan

Yoktur size göre varsa sizde bir sıkıntı vardır.

sözlük yazarlarının aldığı iltifatlar

Çok seksisin.
Ama bir sorun var .
Bunu karşı cins söylememiştir.:( *

25 şubat 2018 beşiktaş fenerbahçe maçı

Bu ahlaksızlığı yayan bayern munihin ardından fenerbahcenin de aynı şekilde devam etmesi endişeleri artırıyor.

selçuk üniversitesi

açıköğretimin 1. Selcukun 2. üniversite olarak görünmesinden dolayı eski borçlarını dönem dönem uyarmadan toplu halde öğrenciye giydiren ve ogrenciyi mağdur eden universitedir