Balkanlardan gelen enfes ve de hafif tatlıdır.
Adamların her şeyi güzel abi. Kızları, müziği, tatlıları...
damak tadı olmayan balkan çomarının favori tatlısı.

tadına bile bakmam yani.
single parçayla bir anda ünlü olup sonra kaybolan kişiler gibi bir tatlıdır. nasıl oldu, ne zaman oldu bilmiyorum ama bu tatlı da bir anda şöhret oldu.
Üstüne kaymakli dordurma koyup yiyiniz efem muhtesem oluyor.
Daha önce hiç yememistim icinde sirf keçi sütü falan oluyor diye.en yakın arkadaşımın bana yedirmesi ile tadına doyamadigim tatlı. Takintiniz var ise takintinizi bir kenara bırakıp denemenizi öneririm.
yok mu böylebol tereyağlı fıstıklı baklava bu ne lan nasıl okunduğu belli değil ptt 1.lig zencileri gibi.
Bugün açken oturup üç dilim birden yediğim tatlı. Arnavutların yaptığından başkasını yemeyin burası önemli.
Çok iğrenç be ıyk.
Arnavut tatlısı olduğu söylenir. anavatanında yemeyi düşündüğümdür.
son bi haftadır her gün yediğim tatlı. arkadaşlar morbid obez oldum.
balkanlarda gelen güzellik. boşnaklardan sonra tabi.
Orjinali 3 adet sütün karisimindan yapilan balkan tatlisidir.
Manda inek ve keçi sütünün karışımımdan yapılan hafif tatlı....

Güzel yapan biri olsa bir tepsiyi gömerim tek başıma o derece....
cennet meyvesidir : )
çok yiyince mide bulandıran tatlı. tiksindim yiyemiyorum artık aminyum. ama baklava öyle mi, künefe öyle mi, şöbiyet öyle mi, fıstık sarma öyle mi?
bal tepe pastanesi bu işte bir numaradır.
görsel
Şunu da yaptım ya amk, yapamayan kızlar utansın. Öğrendim ya, Artık bokunu çıkartırım amk. Üç günde bir trileçe.
süper tatlı.
bim in basit ama güzel ürünüdür.
kabak tatlısı ve künefeden sonraki favorim.
üzerine çatalla basıp içindeki sütü iyice süzdükten sonra yediğim tatlılardan birisidir. yoksa çok ağır geliyor.
bir anda kendisinin bile inanamadığı bir şöhrete kavuşmuş tatlı.
Özünde kektir, üstü sosludur. Hak etmediği halde sırf moda oldu diye Kol gibi fiyata satılır.
lezzetli bir tatlıdır.
2 gündür hastalıktan içim dışıma çıkmış, canım sadece tatlı istiyor.

Bir de hatırlatıyorsunuz.