1. 1.
  yepyeni bir besinci nesil yazar imis. hosgelmis o halde. radyomun basligi altinda rastladim ilk defa kendisine.
  3 ... kopush
 2. 2.
  hoşgelmiş sefalar getirmis denilesi yazardir . lan bu basligi ben acicaktim kopuk benden önce davrandi . kisa sürede sözlüğe alisip bizi aydinlatmasi dileği ile .
  1 ... zehir
 3. 3.
  newyork times gazetesinin yaptiği bir arastirmaya göre cerkes olma ihtimali yuksek olan yazar.
  3 -1 ... zehir
 4. 4.
  kayip yazar. kendisini özletmemesi dileği ile .
  1 ... zehir
 5. 5.
  an itibarı ile kopush fm de tanıştığım, sohbetine doyum olmayacak gibi görünen yazar. *
  bi ara gruplaşmada benim tarafıma geçip beni yalnız bırakmamıştır.
  sağolsun.
  1 ... nada
 6. 6.
  guzel insan, sozlugun bana hediyesi.
  1 -1 ... zehir
 7. 7.
  (bkz: babanin olmesi/#4299883) *
  2 ... zuvvar
 8. 8.
  süper eğlenceli bir yazar olarak tanıdım kendisini... hayatın oyunları, kurmacaları biter mi insanlar için? bitmez tabi. ama hayata karşı gülebilmek yok mu hani serde? işte o galibiyetlerin en büyüğü, yaşanılan anlar arasında en kutsal olanıdır... insan geçmişini düşünürken bundandır ki 1 kötü anısına karşılık 10 tane mutlu anısını sıralayabilir. bundan dolayıdır belki yüzlerin gülmeye ağlamaktan daha müsait olması. bir vesile gerekir bazen gülmek için... kendisi benim vesilelerim arasında yerini edinmiştir an itibari ile... hoşgeldin diyorum kendisine, hoşgeldin...
  1 ... poisonx
 9. 9.
  mutluluk sebeplerinden sayılabilecek yazardır. ki bu mutluluğun bulaşıcı olduğu yönünde de tespitlerim de vardır kendi çapımda... kendisini severim. hani yaz geldiğinde ilk dondurmasını yer ya bir çocuk ve tarifsiz bir mutluluk yaşar... bu yazar ile sohbet etmek de böyle bir mutluluktur şahsım adına.
  1 ... poisonx
 10. 10.
  5. nesil ilgi çeken ve kaliteli yazılar yazan, yazar arkadaşımız. nesline göre biraz geç kalmış ama, entryleri hiç güç olmamış. tebrik ediyoruz, böyle devam etmesini diliyoruz.
  1 ... kozalak