bugün

yeni modmuş, hayırlara vesile olsun.

tek temennim umarım olgun bir kızdır. off.
ulu sözlük gerçekten yüksek kalibreli üst düzey moderatör'e kavuşmuştur.
güzel insan sevgili transfontanel'e yeni görevinde yetkili dönemindeki başarılarının devamını dilerim.
edit: yazım hatası düzeltildi.
hayırlı olsun, yeni görevde başarılar dilediğimiz yazar ve moderatör.
çiçeği burnunda mod'a önerilerdir. öncelikle ciğerim; diğer modlar gibi sendeuludağ sözlük çaylak etme örgütü'ne saygı duyacaksın, himayesini kabul edeceksin. yetkilerinin erişmediği şeylerde mesaj atacaksın bizlere. modsun, kıyağımız olur.

mod arenada asla mob barley ya da taytszkral yazmayacaksın, işlem yapmayacaksın. bizlere karşı yetkisi olan tek kişi zall. o da devrik lider olmasın, kaos çıkmasın diye.

bizler chuck norris'in sözlük versiyonlarıyız. entryi sil butonumuza basarsan hesabın silik yer haberin olsun. bu buton zall'ın acemi mod'lara tuzağıdır, düşme sakın.

son olarak... yeni görevinde sana başarılar diliyorum. ortak çalışırsak unutma sen kazanacaksın. ama bize karşı gelirsen sonun önce yetkili sonra mod olup bizimle anlaşamadığından yetkileri alınınca buraya gelip troll olan siklenmeyen ve ardından yine tarafımızca silinen yazarlar gibi olur.
Yeni gorevinde saglik mutluluk ve bol ask diledigim mod. Nickin de guzelmis transeksuel. Transatlantik... Transfor...

Olum mod yapacaginiza nick degistirme hakki taniyaydiniz suna ya...
uludağ sözlüğün yeni moderatörüdür. görevinde başarılar dilerim. hayırlı uğurlu olsun.
bu aralar sabahları havanın güneşli oluşuna aldanmasın, pis soğuk var hala hacı. akşamları donuyoruz aluminyum.
Hayırlı olsun o zaman moderatör. inşallah akp lidir.
transdantaldefostonel
trasneltedal
trnsformeraoder
(ne yazıyor lan orda)

amaan neyse işte, mod olmuş hayırlı uğurlu olsun. bir kan akıtsın koç falan kessin fakir fukaraya dağıtsın adettir.
Moderatörlüğünün hayırlı olmasını dilediğim yazar. Tebrikler.
işini adil yürütmesini dilediğim yeni moderatör. tebrik ediyorum.
co modluktan modluğa geçmiş yazar. reserved.
hayırlı olsun yazarı. hem de beşincil. inşallah kızdır. hb.
hayırlı olsun.
(bkz: transandantal meditasyon)
gelişmiş yazar. (bkz: gelişmeler)
şakirt moderatör.
allah utandırmasın..inşallah kemalist ateist moderatör değildir..
Kendisine şükranlarımı iletiyorum yardımlarından dolayı.
bugün doğum günü olan güzel insan ulu sözlük moderatörü sevgili transfontanel.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun. https://www.youtube.com/watch?v=kAV02uPrbUc
sözlüğümüzün ünlü olmayan moderatörü.
akıllara hep uzaklarda bir şatoda yaşayan, kendisinden yardım istendiğinde hızla yetişip kötü adamlara karşı savaşan ve onları yenen gizemli ve soylu bir kahramanı getiren nicke sahip yazar. böyle bayağı gizemli bir havası var sanki.
anadolu insanı, dindar moderatör. Zall gibi gomunus değil.
Uzun süre sonra geri dönen geri dönen derken aktif moderatörlüğe başlayan moderatör umarım üstteki entrylerde dendiği gibi şakirt bir kişilik değildir ve şakirt diyenlerin eleştirenlerin hepsi silik yemiş en iyisi fazla eleştirmeden nick altından uzaklaşayım.
az önce bir entrymi anında silen mod. da saçma bir sebep bence ama yinede mod olan kendisi keyfi bilir reisin. ben anlamam bu işlerden

görsel

not: adam işini yapıyor çaylak atmaz inşallah.