gamedunker lakablı karizma insan
herhangi bir oyuncunun * sağından veya solundan geçemediği zaman, üstünden geçmeyi tercih eden zıpzıp guard.
cleveland cavaliers'ta oynadığı dönemlerde triple double yapmak uğruna topu kendi potasına atıp ribaund alan bir acayip nba oyuncusu

timberwolwes ile istanbuldaki maçında aynı performansını göstermesini ümit ediyoruz
los angeles clippers takım yetkililerinin yaptığı açıklamada, bu takıma transfer olduğu bildirilen basketbolcu.
(bkz: overrated)
örülmüş saçları uzun favorileriyle farklı tipte bir basketbolcu. kendi potasına atıp aldığı ribauntla yapmış olduğu triple double, nba yönetmi tarafından iptal edilmiştir. ayrıca eski uçuş formunda da değildir. top 10'de görmeyeli baya oldu.
marcus camby'nin portland trailblazers'a steve blake ve travis outlaw karşılığında takas olması sonrasında takımdan gönderilen basketbolcu. sorunlu bir oyuncu olması dolayısıyla nba'de alıcısı fazla olmayacaktır. o yüzden bir avrupa kulübüyle sözleşme imzalaması muhtemel.
türk telekom da serkan erdoğan dan boşalan skorer eksiğini doldurması beklenen abd li guard. kısaca yerini buldu diyebiliriz.
türk telekom'a transfer olan eski nba yıldızlarından. nba yıldızı dediğim aklını basketbola verdiği zamanlar.
türk telekom un yeni transferi eski nba yıldızı. eski diyorum bak. yaş 30.
iyi hos enteresan transfer de be abicim adama sormazlar mi "lig bitmis, avrupa'dan elenmissin. biraz gec olmadi mi?"

üstelik serkan erdogan'in skindirik ispanyol takimina gitmesi ne ayak hala anlayabilmis degilim.
oynadığı basketboldan ziyade cavs'de oynarken lebron james'in takıma draft edilmesi üzerine "ben lebron falan tanımam. bu takımın tek süper yıldızı benim" incisi ile tanınır. şimdi kendisi telekom'da tırmalayacak beğenmediği lebron dünyanın en büyük basketbolcusu olurken.
türk telekom'a gelmesi son derece ilginç olmuş aşırı egoist basketbolcu.
muhtemelen telekom'da da pek başarılı olamayacak ancak bolca ses getirecek eski nba yıldızı. çok eğlenceli ve renkli bir adamdır orası ayrı.
Kaan Kural'ın büyük ihtimalle yeryüzünde en sevmediği basketbolcu. Dhaa önce bir röpörtajında kendisine sorulan "Boston formasıyla oynayıp da en sevmediğiniz oyuncu kimdi" sorusuna Ricky Davis cevabını vermişti. Telekom'a transferinden sonrada Vatan'daki köşesinde Ricky Davis'e geçirmiş epey.
en kısa sürede nba'deki vukaatlarından bir kaçını görmek istediğim basketbolcu.
başta türkiye'ye gelmesine çok sevindiğim basketbolcu. kendisi 2 yıldır pek bir şey yapmasa da türkiye ligi'nin ötesinde olduğu aşikar. müthiş bir skorer, iyi bir üçlükçü ve fena bir savunmacı değil. en azından izleyenleri smaç şovlarıyla heyecanlandırabilir. bencillik yapıp keşke fenerbahçe'ye gelseydi diyorum ama türkiye'ye gelmesi bile beni heyecanlandırdı.

biraz karaktersizdir kendisi. sanırım bir maçta triple-doubleı tamamlayabilmek için topu kendi panyasına çarptırarak ribaund almıştı. en azından kaan'dan öyle bir şey duyduğumu hatırlıyorum.

son 2 sezon kendisinin kariyer ortalamaları ve toplam istatistikleri gerçekten etkileyici. kendini yeniden toparlayabilir ki kendisi henüz 30 yaşında: http://www.nba.com/histor...x.html?player=ricky_davis
Müthiş skorerliği kendi potasına attığı şutlarla, kaçırdığı boş turnikelerle sınırlı olan çakma NBA yıldızı.
türk telekom benim ilk avrupa deneyimim, benim için çok eğlenceli ve değişik olacak sözlerini transferi için söylemiştir.
(bkz: http://www. ntvmsnbc. com/id/25065133/)
Gelecek sezon bir kaç daha iyi transfer yapılırsa Ricky Davis'in muhteşem oyun zekası ile Türk Telekom şampiyon olabilir.Ricky Davis'te bunu sağlayacak güce,basketbol bilgisine sahiptir.
türk telekom forması ile çıktığı 10 karşılaşmada 14.5 sayı, 4 ribaunt, 4.1 asist ve 2. top çolma ortalamalarıyla oynamıştır.
türk telekomdan neden gönderildiğini anlamadığım eski nba yıldızı. çin' de devam etmektedir basketbol yaşantısına.
(30 Eylül 1979 Las Vegas), Oyun kurucu mevkiinde forma giyen NBA ve 2010 sezon sonuna kadar Türk Telekom'da oynayacak olan oyuncudur.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Ricky_Davis