bireye zarar veren, sevgilinin her şeyde sizi suçladığı, sürekli sizi manipule ettiği ilişki türüdür. böyle bir ilişkiyle karşı karşıyaysanız bu ilişkiden kurtulmanız sizin adınıza iyi olacaktır.
9 ay önce içinden çıktığım ilişki türüdür. özlüyor muyum? evet. salak mıyım? pek tabii.
bağımlı kişilik problemi olan insanların yaşadığı ilişki.
toksikerim böyle ilişkiyi.
amiyane tabirle yarrak gibi ilişki.

bu şekilde inanılmaz yapay ve itici duruyor. toksik ne amk?
Ruh emici ilişkidir.
Bi tarafın uyanık bi tarafın uykuda olduğu ilişkidir.
(bkz: reviving ophelia)
kadinlarin erkegi degistirmeye calistigi her iliski toksiktir.
Artık gına gelmiştir bi tarz ilişkilerden.
geleceği olmayan, bol yıkıcı ögelere sahip, kahreden ilişkidir.
içinden çıkabildiğinizde anladığınız ilişkidir.
Her sabah olduğu gibi nükleer santraldeki işinize gitmek için servisi bekliyorsunuzdur.
bazı insanların buna hasret olmasına şaşırıyorum. hem ilişkide ki toksik her şeyden yakınıp hem de yokluğunda yoksunluk çekiyor olmaları tamamen bokluklarından. rahat batıyor bu insanlara; hemen hemen her gün bir kaos bekliyorlar, kaostan besleniyor ocuukları.
Şöyle bir örnek verebilirim. Dün Ben işyerimde kapının önünde karşı cins bir arkadaşımla sigara içmekteydim efem. Önce toksik ilişkinin başrolü beyefendi aradı, dedi ki kiminle sohbet ediyorsun. X kişiyle ediyorum hayırdır dedim. Yok bişey dedi. Hani bide yalan söyleyip söylemediğimi kontrol ediyor haspam. Sonra işyerime geldi. Zaten sokağın başında bekliyormuş. Çikolata almış onu verecekmiş. Yalan. Baskın yapıyor aklınca. Sonra akşama kadar konuşulmadı. Arıyorum cevap vermiyor, mesajlarıma dönmüyor vs. Akşam olunca 'ben senin yanına geliyorum yolda görüyorsun, nasıl o piçin yanından uzaklaşıp bana doğru yürümezsin' kavgası verildi. Ve beyefendi kişisi kavganın hararetinin artmasıyla balkondaki çamaşır ipini kesip kendini bu iple asmaya çalıştı.

Bu ilişki nasıl biter, ben bu adamı hayatımdan nasıl çıkarırım cidden bilmiyorum. Artık vazgeçtim. Yanlış anlaşılmasın normal bir hayatım olması ihtimalinden vazgeçtim. Ya kendini ya da beni öldürecek, bu ilişki de bu şekilde bitecek sanıyorum.
Toksik çocuğu bulun 5 bin lira verin bu karıyı boşasın.

görsel
oldukça yorucu ve bunaltıcı ilişki türü. kurtuldum çok şükür.
Zehirli ilişki demek sanırım.
Yasak aşk gibi garip şeyler.
bi saatten sonra çekilmez bi hal alır. hızla o ilişkiden yok edin kendinizi.
Wanda Nara-mauro icardi.
Fazla söze gerek yok uzak durun.