bugün

entry'ler (1785)

kadınların erkeklerden ne beklediği

Erkeklerin kadınlardan beklediği şeylerin aynısı. Seks ve hizmet yani.

bazı kızların daha iyi sakso çektiği gerçeği

Daha da bazı kızların gırtlak sikişi yaptığı gerçeği..

yazarların hayattan öğrendikleri

Ananız babanız sizi sevmeyi beceremediyse anlayış ve saygı göstermek zorunda değilsiniz hiçkimseye, sizi bombok çocukluğa maruz bırakmış ama dışardan mükemmel iyi ebeveyn gozukenler özellikle tehlikeli. 2 yüzlü insanların prototipi oç ları.
Sizinle ilgili bişiyi sizden iyi kimse bilemez, çözemez. Toplum ve bireyler hep birbirine bi şeyler yaptırır yapması gerekli der, ama özetle :

Hiçkimse için asla bir şey yapmak, düşünmek, başarmak vs zorunda değilsinizzzz. Kendinize bile fazla yüklenmemeniz gerekirken hayatı okul ödevi yapar gibi yaşamanız mutluluk getirmez.
Mutluluğunuz dış etkenlere bağlı olduğu sürece; yani birinin eylemlerine ve duygularına veya işteki başarınıza veya beğenilmenize veya anasının amına bağlı olduğu müddetçe asla ama asla gerçek ve tam mutlu olamazsınız.
Mutlu olmanın tek bir kuralı var, içinizden gelmesi. Kendinizi mutsuz edecek bir şey yapmayacak biri olmanın güveni, yaşanan mutsuzlukları sindirip benimseyip şuan olduğunuz kişi haline getiren yararlar olarak görüp kendinizle tamamiyle barışmış olmanız, geçmiş ve gelecek zaman dilimlerinde kendinizle yapacak bir kavganızın olmaması ufak tefek olacaktır ama yapıcı eleştiri sınırını aşmayan, kendinize zorbalık yapmadığınızı algılayabilmek gibi olmazsa olmaz anlayışlar bütünü ile şahsi mutluluk algınızı varedebilirsiniz. Üstüne koyabilir azaltabilir türünü değiştirebilir sonsuz farklı gerçeklikte mutluluk tadabilirsiniz.
Evrende entropi sürekli artmakta, ne geçmişimiz ne de geleceğimiz net değil, her insanın başka bi kafası var, kelebek etkisi, tercihlerimiz yani hayat sadece yaşadığınız andan ibaret. Odaklı kalabildiğiniz an sizin sadece. Evren gibi her an bilinmeze giden doğasıyla yaşam döngüsü, bu odaklanılmış anlar hariç kendi hayatımızı dışardan izliyormuş gibi yaşadığımız bir boyut.

carbonara

Aşırının aşırısı öpmelik bir şey.
10 sene olucak neredeyse tanışıklığımız, hep aynı güzelliklerle. Ben bunu kaçırıciim arkadaşlar merak eden falan olursa haberi olsun * keçileri kaçırdığım yere bi bakalım diyoruz..

Kıymetli bi yazar. Kıymetinin yayını siktiğim deli ediyor insanı swh

akşamüstü

Bu aralar günün en tahammül edemediğim vakitleridir.
Değişik bi ruh haline bürünüyorum sevimsiz, beyin diğer şeylerden zaman bulup bunu yönetemiyo çıldırırsın. Uyuycam ben de akşama kalkarım artık.

yoğurtlu tantuni

ilk defa 15 gün önce yediğim bişi.
Beğendim güzel doğu anadolu ve akdeniz mix i buram buram. Arada yenirr.

toksik ilişki

Bi tarafın uyanık bi tarafın uykuda olduğu ilişkidir.

enkidu1986

Şu zırtapozun numarasını dm atabilicek biri var mıdır tskler.

mode xl

Salla zarları iyidi iyi bi de kral benim.

semizotu

Ekşi ekşi off çok da severim. Küçükken ıspanağın kardeşi diye biliyodum ben bunu hatta 2sini de çok seviyodum neden aynı anda yiyemiyoz diye üzülüyodum baya sağlam gırtlakçıydım.
Edit: bağırsakları çalıştırıyo güzelce, bence ıspanağı döver baya.

sigarayı bırakmak

Atın ölümü arpadan olsun beee.
In my opinyın, hayattaki herrrrr mevzu denge ile ilgili. Güzel olan her şey de sağlığa zararlı olduğuna göre napmalıyız? Aynı miktarda yararlı şey eklemeli ve zararlı miktarını da kontrol altında tutmalıyız. Beyin bedava eheheh.

Fazla da kasmaya gerek yok, makinayı tamir ediyolar sonuçta ufak tefek, bakımları da aksatmazsak bu çarkı döndürürüz gibi geliyo, hurdaya çıkarmayalım yeter amk askslaka

Denge, denge,denge.

Mesela bağımlılık neden kötü? Çünkü tek parçaya yükleniyo wkskak Hergün alkol içtin, olmaz, karaciğerin ne suçu var akskajan reçeteli haplarla alkol karışımı uyumlu kafa mesela, böbrek de karaciğerle yükü paylaşıyoo hem böylece :D

Edit: sigaraya gelememişim bi türlü. Cigara yapıştırın sigara aramazsınız ekstra tüm gün sallar sizi ahaha
Şaka be şaka.
Ahahaha.
Düzenli yoğurt yiyin hergün bi kase. Boğazdaki hasara iyi geliyomuş.
3 birayla bi paket bitirmeyin. Votka için meyve gömün sigarayı koklayın.

geceye duygusal bir müzik bırak

Bunlar da sanıyo ki herkesin gecesi güneş doğunca bitiyo... sabah 8de olsa bırakıyorum parçayı o yüzden, lazım olan alsın yürüsün.

https://youtu.be/chnl9lpLShg

Derviş- seni sevdiğim için

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Hep aynı şeyler amk be bıktım sizden.
Offf.
Duygular, duygular, duygular...
Herkes dümdüz duygusunu söylüyo bi de. Söylemek istediğimiz şeyleri yazı girdiğimiz bi yerde, yazarların söylemek istedikleri diye ayrıca bir başlığa entry giriyosanız, söyledikleriniz sizden başka birilerini ilgilendiriyo mu diye bi düşünür insan.

güldür güldür vs çok güzel hareketler 2

Güldür güldür izleyen köy peyniridir amk. Ak partylidir. Gerçeklikten uzak karakterler, bayat konular, espriler desen aya baktım seni gördüm, sana baktım ayı gördüm seviyesinde. Öğğğkkkkk.

Çghb 2. Küfürleri yeter aw.

para mutluluk getirir mi

Gramı 300 tl.
Getirir tabii aq hayat güzel yaşamasını bilene.

geceye bir söz bırak

Elden gelen öğün olmaz o da vaktinde bulunmaz.
Ne diyor burda şair, elalem sen aç mısın tok musun düşünmez, anca kalbini arındırmak istediğinde aklına gelirsin. O yüzden git çal ki ekmeğin, aşın ihtiyaç zamanında bulunsun.

sözlükteki seksi erkek kıtlığı

Erkeğin seksisi hiç çekilmez, yalnızca gerçek yarak gurmeleri bilir bunu.
Fit ile orta kilolu ölçeğinde, bakınca içini kıpırdatçak kadar eli yüzü düzgün olsun yeter detay da önemli tabi el ayak güzellikleri gibi.
Ama asıl önemli olanlar: büyüklüğü okey mi? Götü güzel mi? iyi sikebiliyo mu? Düzeltme buraya. Sikişebiliyo mu?
**Aq feministleri (salak olanlar) bunu şey algılamıştı, erkeği özne kadını nesne konumuna getiriyor fiilin bu şekilde kullanımı diye. Lan aq teoride haklısınız zaten bence de öyle yani haklıyız ama bu öyle bişi değil. Kadın-bayan muhabbetinde de aynısı oluyor. Sonra dalyarağın biri çıkıp "ee dolmuşçu parayı uzatırken ne desin aq kadın alır mısınız şu parayı mı desin" diyor. Bu 2tiple "şimdiki limonlar neden portakal olmuyor o zaman" tipleri hep aynı grup komple. Sikebilmek deniyo bazen çünkü herkes aynı şekilde kullanamıyor. işin teorik değil pratik kısmını kastediyoz aq sikebilmek derken.**
He bi de muameleden anlamıyosa değil seksi allah olsa para etmez.

Kas ne amk gelmişm kaç yaşına kas ı mı sokcam içeri akskama azcık koşsun moşsun yeter işte
Edit: aq sözlük erkeklerine yavşamışım resmen entrye bak akdşakaşaq seksi erkek gömdüm sadece ve şahsi zevkim iyi günler

sürekli ilgi ve konuşmak isteyen karşı cins

Sürekliden kasıt nedir acaba biri bilgilendirebilir mi beni?
Yani genellikle çalışıyor insanlar. Çalışmasa da mesaj yazmak zor.

Ayrıca her şeyi geçtim, babamı bile bu kadar hayatımın merkezine koymam. Manyak mısınız kızlar birinden sürekli ilgi beklicek ne yaşıyonuz? Göstermiyosa birden fazla kişiden bulursunuz zaten. Açtığı başlığa bak al gördün mü...

Ayrıca 25 yaşına gelip de karşı tarafı iletişim kurmak için darlayan salaktır.

lisede şahit olunan garip cinsel olaylar

Lise3 te 4lerden bi çocuğu beğenmeye başlamıştım. Okuldan da manitacılık işlerine assssla girmem kafasındaydım o zamanlar. O sene ilgimi çeken bi çocuk oldu. Dedim amk 2.döneme doğru bi yoklarım bunu, yeşil ışık görürsem 3buçuk ay da bu sinemaya gireriz. Çocuk zaten mezun olcak gitçek, mis gibi temiz proje falan diyorum. Benim derdim fuckbuddy olalım, joker bi seks olsun elimin altında, duygusalı kafam kaldırmıyo ve o frekansa da geçemiyorum zaten off modunda takılmış düğmesi .dddd
Bizim okulun etrafı da çok güzel ağaçlıktı ama böle çok büyük dere falan geçiyor içinden. Çocukla ilk kez dateleşiyoz amk boş derste kaçtık okuldan bu mekana. First date diye sikişmeyiz heralde zaten çalı çırpı her taraf bunu yarın eve çağırırım rahat oluruz diye düşünüyorum. Yamaç bi yere sırtımızı yasladık uzandık yanyana yiyişiyoz falan, çocuk da speedy çıktı benden beter. Beni orda çiçeklerin otların üstünde, dere kenarında kuş cıvıltıları eşliğinde yatırdı, çat pat sikti. Ava giderken avlandım gibi hissettirdi piç resmen o gün, bi yandan da hoşuma gidiyo amk beni kamufle etti onun önce davranması.
Bu cocukla 4 ay takıldık. O sürede ve ondan sonraki 1 yıl boyunca 4 kişiyle daha gittim oraya. Mecburiyetten değil fantazisine gitmeye başlamıştım artık :D public sex seveceğim o günlerden belliymiş. Ahahah ergenlik kafası çok ayrı bir kafaydı amk çok özlüyorum bazen o hormonal kafayı parayla satın alınamayan üç beş kafadan biri :)) kimyasalı resmen damarlarımda oluk oluk hissediyordum şahsen

alkolün gereksiz ucuz olması

Evet evet ucuz, anan ucuz orospu evladı seni. Çük kadar beyninle bu yaptığını trollük mü sandın be şarap çanağını siktiğim.
Git islam öv sabahtan akşama, bu takımlıyım kalan takımların hepsinin anasını siktim yaz, ahlakçılık oyna şunu bunu giyen kadın orospudur, onu bunu yapan erkek vurduruyordur diye başlık aç, insanları ötekileştir. Troll nedir öğren, ondan sonra oyna buralarda yarak kafası seni.
iğreniyoruz lan bu entry gibi entrylerden pezevengin evlatları mal mısınız. Troll yapıyosanız bi grubu, bi takımı, yani bi tarafı tutmanız lazım. Tuttuğunuz kişilerin sektirdiğiniz grupla ilgili o trolleri okurken rahatlaması, tatmin yaşaması lazım ki olay amacına ulaşsın.
Salaklığınızı bi ihtimal de olsa belki sindiririm diye yazıyorum bu tarifi ha sakın kendinizi nimetten saymayın aq bokları.