bugün

entry'ler (3063)

yolda kalmak

Heleki uzun yolsa düşmanın başınadır. Bugün yolda kaldım sözlük. Emanet arabayla kaldık bi de iyi mi? Aracın balatası bitmek üzereymiş ve Sinop tan samsun a doğru giderken sağ şeride attırdı bizi balata yanığı kokusuyla. Durduk gecenin bi vakti yolun kenarında. 3 tane genç kız var bi de yanımda. bie evin önünde durduk şansımıza. Çok iyi ağırladılar allah razı olsun. 1.5 saat Sonra çekici geldi ve Aracı bağladık.

acemi ortodontist

Denk geldiği durumda insanı hayattan soğutan durum. Yapacağı tedaviye karar veremez, 2-3 meslektaşına danışır ve kendi işin içinden çıkamaz. Olan Size olur deneme tahtası olursunuz. El becerisi de yoksa vay halinize.

yazarların araba kullanmayı öğrendikleri araba

Renault broadway dir. Asıl olaraksa fiat palio dur.

kamil koç

eski günlerinde olmayan firma. konya-ankara ve ankara-konya seferlerini her zaman kullanıyorum. geç kalkmalar, peronlara geç gelmeler, yol üstünde yolcu indirip bindirmeler, keyfi sigara molaları, şahinci gibi travego kullanan şoförler, daha aklıma gelmeyen nice saçmalıklara rastladım 8 ayda. 05.06.2015 16.00 Konya-ankara seferinde yolcuların birini yol üstünde aldı* ve en arkada 2+1 koltuğun arasındaki boşlukta oturarak götürdü. bunları gördükten sonra iyice kendinden soğutmuş firmadır. gel gör ki yerel turizmlerin yerine mecburen tercih edilendir. ah ulusoy ah ankara-konya seferlerin daha çok olsa keşke.

arsenal in kırıkkalespor un logosunu çalması

kırıkkalelilerin ve tüm türkiye nin peşini bırakmaması gereken hırsızlıktır.

ikonia

konya nın doğu roma imparatorluğu dönemindeki ismidir.

novada

2 gün önce konya da açılmış avm. outlet olduğundan oldukça ucuz şeyler bulunabilmektedir. otogar tramvay durağına 700 metre uzaklıktadır.

sony xperia z3

19 Mayıs günü teknosada 2099 tl bayılarak aldığım über telefon. Şarjı ve kamerasıyla ön plana çıkar.

iyi niyetli olmak

medeni kanunun 3. maddesinde duzenlenen hukuk tarafindan korunma sebebi. biz hukuk ogrencilerinin sinavlarda en cok sevdigi iyiniyetli ucuncu kisi olmaktir.

yazarların başarısız oldukları konular

toplu sporlardır. topla ilgili sporlarda başarısızım arkadaş.*

aşti

ayrılıkların ve kavuşmaların yeri. zaman olur sevgilinizi,ailenizi,çok sevdiğiniz arkadaşınızı otobüse bindirirsiniz aşti de veya siz binersiniz. sevdiklerinizle ayrılık yaşarsınız, üzülürsünüz. zaman olur sevgiliniz,aileniz,sevdiğiniz arkadaşınız otobüsten iner ve siz onu karşılarsınız. görünce içiniz pır pır eder işte kavuşmanın verdiği güzel duygudur o. aşti de banklara oturup etrafa bakındığınızda tüm bunları görebilirsiniz. 7 dakikada karikatürünüz çizilir diyen abiyi, çay satan abiyi samimi bulursunuz. velhasıl, duyguların çarpışma yeridir aşti. kimi zaman aynı anda kimi zaman farklı anlarda.

you know nothing jon snow

http://i.imgur.com/XkUtw8b.jpg?1

selçuk üniversitesi hukuk fakültesi

arkadaşlar yazmayın. gelmeyin. internetteki yorumlara bakarak iyi okulmuş, eğitimi çok iyiymiş, baya hakim savcı çıkartıyormuş deyip yazacaksınız biliyorum. ben de aynı boku yedim. ben yedim siz yemeyin. yazmayın pişman olursunuz. gereksiz yere kasmalar, gereksiz ezber yaptırmalar, öğrenci düşmanlığı, konya, konya halkı. hepsi size yazmamak için birer sebep.

gaybana geceler

gecenin şu vaktinde çok iyi giden türkü. onur akın bir başka.

hukukçu arkadaşlara sorular

bir hukukcu olarak danisman ucreti almadan cevaplamayacagim sorulardir. ekmek parasi bizimki de.

alternatif darbe yaptım deme yolları

yargiyi,ulkenin silahli kuvvetlerini ve polisi ele gecirmek.

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: Mehmet ayan)

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

selcuk universitesi. evet evet kampusunde insaati bitmeyen universite.

davutoğlu konuşurken tutmayın küçük enişteyi demek

kisa boyuyla ahmet davutoglu meydanlarda bagirinca 'tutmayin kucuk enisteyi saliverin gitsin' repliginin denilmesidir. bu adam kizinca atom karinca gibi,daltonlardaki joe gibi oluyor. *

09 09 2014 21 45 show tv yayın kesilmesi

sifre girmesi sonucudur. baska nereden izlenir bilgisi olan yazarlarin mesaj kutumu yesillendirmesi rica olunur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.