bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Bazi çevreler tarafindan ne kadar antipatik bulunsada cok iyi bir bestekar olmasi ve sarkilari yorumlamadaki yetenegi kucumsenemiyecek kadar iyidir.ispanyol meyhanesi ve Karantinali Despinasi ile bilinir.
  2 ... gkbayrak
 2. 2.
  münir nurettin selçuk'un gayrı meşru oğlu...
  geçmiş dönemde 1 mayıs şarkıları söylerken şimdilerde hidayete erip ilahi besteleyen bestekâr...
  1 -3 ... ferrole
 3. 3.
  türk müziğinin son neferidir. biraz oryantalist ama aynı zamanda müziğimizin son büyük bestekarı olması nedeniyle saygı görmesi gereken kişidir.
  4 ... deli dumrul
 4. 4.
  eserleri için:

  http://www.sanatkolik.com
  2 ... white pages
 5. 5.
  (bkz: ispanyol meyhanesi)
  1 ... hendrix
 6. 6.
  sesindeki muzip tonlama, aşk şarkıları için yaratılmış olduğunun bir kanıtı değildir de nedir diye sorular sordurtan insan.
  3 ... tankut kabza
 7. 7.
  terkedip giden sewgiliye "beni kör kuyularda, merdivensiz bıraktın!" diyerek salya sümük adanacak şarkının seslendiricisidir. bu nasıl bi şarkı ya diyerek insanın içini gıymık gıymık yapar . . .
  5 ... jynxcello
 8. 8.
  Beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın bestesinin sahibi Münir Nurettin Selçuk'un oğludur. Bu zat Müzik eğitimini Paris'te Piyano üzerine tamamlamıştır. Bilinen iyi şarkılarının yanında pek bilinmeyen acaip iyi şarkıları vardır. Kırık kalpler yaran bir eserdir. Bu müzik adamı batı müziği armonisi konusunu yemiştir ve belli bir yaştan sonra babasının yolundan devam ederek Türk müziğine de gönül vermiştir. Türkiyedeki sayılı müzik adamlarından biridir. Ayrıca önüne gelenin babasının şarkılarını kötü bir biçimde seslendirmesine de acaip fırça kayar.
  2 -1 ... mikrop
 9. 9.
  umit yasar oguzcan siirlerini sarki haline getirip dilimize dolayan usta.
  ayrilanlar icin
  ispanyol meyhanesi
  beni kor kuyularda merdivensiz biraktin aklima ilk anda gelen birkaci sadece.
  2 ... the harpoon
 10. 10.
  yıllar önce savaş ay'ın sunduğu a takımı programında, gökhan tepe'nin, yeni çıkan albümünde dönülmez akşamın ufkundayız'ı söylemesi üzerine yayına telefonla bağlanıp
  çılgına dönmüş haliyle "allah belanızı versin", diyip, eklemiştir. Gökhan Tepe'nin düştüğü duruma ek olarak,canlı yayın konuklarından olan ibrahim tatlıses bu gergin telefon bağlantısı ardında ve üzerine " evet gerçekten detone girmişşin" diyebilmişti.
  4 ... seconddimension