1. 1.
  leman sam ile seslendirdikleri her neyse isimli şarkıları harika olan müzisyen.
  1 -1 ... lumpiya
 2. 2.
  (bkz: ankara da aşık olmak zor)
  1 ... mey
 3. 3.
  chez sakman fransiz sokaginda mekanidir. cuma cumartesileri soyler. ha kaset ha canlisi hersey ayni. deli/cilgin/manyagh.
  ... asselisaya
 4. 4.
  Önce Zuhal Olcayın sesinden bestelerine, sonrasında kendisini dinleyip yorumuna hasta olduğum, popüler olma kaygısına düşmeden yllardır aynı çizgisinde üretmeye devam eden dinlenesi müzik adamı. Usulca isimli şarkısına vurgun olduğum, onu bir kez canlı dinlemeden yaşıyorum ben dememeniz gereken, onunla yalnızlığı tanıdığımız, ıssız kaldığımız, ne kadar hüzünlensekte şarkılarında sonunda sevgi kazanır deyip bizi yine umutlandıran yüce insan. Seninle olmadan olmaz bu işler be üstadım...
  1 ... honey
 5. 5.
  gramofon sokağındaki şarkısız şarkıcı.
  1 ... kiyisiz deniz
 6. 6.
  Önemli bir besteci ve yorumcu olmasına rağmen "tut şunun ucunu döşeyelim abi" gibi bir jingle bombasına imza atarak beni şaşırtmış müzisyen.
  (bkz: kelim ama saçım uzun)
  ... mikrop
 7. 7.
  http://www.vedatsakman.com/
  ... vernon sullivan
 8. 8.
  yıllardır mütevazi köşesinde müzik adına önemli işler yapan ancak osuruktan faaliyetlerle ortamdan eksik olmayan şarkıcımsılar yüzünden pek az kişinin tanıyabildiği, çoğunluğun o kim ya dediği gerçek bir müzisyen.
  1 ... opel zebra
 9. 9.
  ilk çaldığı enstrüman davul ve daha sonra gitarla tanışmıştır. zuhal olcay *ve leman sam'ın * albümlerinin müzik direktörlüğünün ve aranjörlüğünün yanısıra çoğu şarkıların da söz ve müziğini yazan kişidir.
  1 ... manyach
 10. 10.
  "ikinci bahar" dizisinin o güzel müziklerinin de sahibidir aynı zamanda.
  1 ... elmalicilek