1. 1.
  kendisi dizide * patologdur.. gizemli olaylara mulder gibi hemen inanmaz, inanmak istemez çözmeye çalışır.. sağlam bir karektere sayiptir.. ayrıca bu hanım kızımız fox mulder'a aşıktır belli etmez.. * * *
  2 ... manson
 2. 2.
  the x files dizisinin kızıl saclı ajanıdır. ufoymus, inmiş, cinmiş işi olmaz. tum yasadıklarını bılme dayandırmayı adet edınmıs bır karakterdır.
  2 ... painkiller
 3. 3.
  (bkz: gillian anderson)
  ... micro cuts
 4. 4.
  hayallerimin kadını, ruyalarımın tanrıcası.. kızıl sacları ve mavi gozleriyle natalie portman ı bile geride bırakmıştır benim gözümde...
  2 ... fakeplastictrees
 5. 5.
  karizmanın sözlüklerdeki karşılığı...
  ... cilegin karamele doydugu an
 6. 6.
  her türlü abuk durumla birebir karşılaşmış olmasına karşın 'there must be a logical explanation' der ve bilimsel bir açıklama bulmaya çalışır.
  kahvesini kremalı ve şekersiz içer.*
  dizinin hemen altında biten etekleri, ve koca topuklu ayakkabılarıyla o korkunç vatkalarla bile harika görünmeyi başarır, zira harikadır.
  1 ... kedileriseviniz
 7. 7.
  mulder: scully bak işte bu uzaylı.
  scully: yok yok michael jackson'dır o.
  2 -1 ... coffeeandcigarettes
 8. 8.
  (bkz: #1996802)
  ... melkor
 9. 9.
  uzaylılar tarafında kaçırılıp, üzerinde türlü deneyler uygulanana kadar uzaylıların varolduguna inanamamış bilim insani. o zamana kadar kendi çapında, yaşadıkları tüm paranormal olaylar icin mantıklı ve bilimsel bir açıklama bulabiliyordu.
  ... hasmet ibriktaroglu
 10. 10.
  ortağı fox mulder' in aksine skeptiktir. kanıt olmadan bir fenomene inanmayı reddeden bir bilim adamıdır.
  ... legend of the stranger