bugün

Berbat bir sezon finali yapmış dizi.

--spoiler--
Şimdi düşün 6 ay kim öldü acaba diye. Negan bizim tayfayı ayak işlerinde kullanmak istiyor o yüzden kilit oyunculardan birinin öldüğünü düşünmüyorum. Grubun en zayıf olanlarından biri ölmüştür. Keşke carol ölseydi ben artık öldüremem, gitmeliyim tripleri hiç çekilmiyor amk.
--spoiler--
Yorum kısmında spoiler kullanmayı bilmeyen yarrockları göstermiştir.

--spoiler--

--spoiler--
Karavanın içinden ya da üstünden ellerindeki otomatik silahlarla nasıl taraya taraya gidemediklerini anlamış değilim. Bu kadar olur amk.

--spoiler--

--spoiler--
--spoiler--
daryl ölmediği sürece hiç umrumda olmayacaktır. abraham ya da sasha ise de fazladan sevineceğim.
ama yine de içimden bir ses carl gitti diyor.
--spoiler--

6.sezon finalini yapmış olan dizidir.
Daryl öldü ya ne diyeyim ben size.
Sıkıcı bir sezona sıkıcı bir final yapmıştır.

Eugeen'in Bölüm başındaKi duygusal konuşmalarından kıl kapmıştıM zaten. Umarım o herif ölmüştür.
6. sezon 16. bölüm ile oyuncu kadrosuna gta v'den trevor philips'i dahil etmiş dizidir.

6x16 --spoiler--

--spoiler--

rick efendi ve cemaatinin yediği hurmaları çıkarma vaktinin geldiği bölüm olmuştur.

görsel
Spoiler içerir:
Herkesin kafasında tek soru:"kimin beyni patladı?"
iki ihtimal görüyorum; eugene veya aaron.
Neden diğerleri değil? iki vuruşta ayakta kalabilecek kesinlikle erkek olmalıdır.
Rick başrol oyuncusu dolayısı ile ölmesi(eğer amc görülmemişi yaparsa...)
Abraham; çocuk konusunda ve o zenci kadını elde etme konusunda ilerledi, gelecek sezon yeni bir couple geliyor.
Glenn: baba olduğunu göstermeden öldürmeyecekleri mantıklı geliyor.
Carl: çocuk her zaman yetişkinden kolay yönlendirilir. Bir de 2 vuruş dayanacağını sanmıyorum.
Eugene: survivor oldu, mermi yapımının tarifini verdi. Tıpkı denise gibi evrimini tamamladığında ölebilecek karakter.
Aaron: yan karakter, ölmesinde bir sıkıntı yok.
sezon finali yapmasının ardında fear twd nin başlayacak olması tek tesellimdir.
Mişon denen Karaboğa ölmüş. ingiliz forumlarında gordum. Geçmiş olsun.
uzun süredir böyle bir final böyle bir çaresizlik hatırlamıyorum bu dizide, son yarım saati inanılmaz gerdi, halende gerginim,

negan karakterini canlandıran adam da cuk oturmuş diziye, negan negan dedikleri kadar varmış herif.

muhteşem başlayan 6. sezona böyle muhteşem bir final yakışırdı zaten.

daha muhteşem olacak 7. sezon bizi bekliyor.
--spoiler--

Çok spoiler sayılmazda neyse. Bölümün başında Rick'le konuşup '' ya bugün dünyadaki son gününse ya da sevdiğin birinin'' diyen ve bölümün sonunda Negan'ı çağıran bıyıklı eleman bizim Gta 5 de ki Trevor lan. Kimse de fark etmedi ha sorsak 10 kez bitirdiniz oyunu.

--spoiler--
Beklersen ekime beklemezsen sikime kadar dizisi.

--spoiler--
Dağılmaları onları zayıflattı ama aslında destek ekibe sahip oldular. Hepsi birarada pusuya düşseydi kurtulma şansları sıfır olurdu.
--spoiler--
Sezon finalini izlemeyenler okumasın ! Spoiler alert !

Carol senin şu sikik triplerin ve kaçışın yüzünden Darly,Glenn ve Rosita peşine takıldı herkes ayrı bir yere dağıldı ve grubun ağzına sıçıldı. Bu arada ağır çekimde dinlerseniz büyük ihtimalle Glenn in öldüğü sonucuna varırsınız. Dizide ki saçmalıkta şu savior denen adamların kaç bölümdür bizimkileri pusuya düşürmesi. Sahne hep aynı ormanda dururlar arkadan silahın metal sesi gelir ve çat bi bakmışsın esir düşmüşler. Koskaca ülkede bu piclerin elinde radar yoksa imkansız her defasında aynı şeyin yaşanmasının. Hadi diyelim bunlar çok zeki bizimkiler de bu kadar gerizekalı olmamalı.

Bir başka mantık hatası da şu birilerinin gözünü korkutmak ve bir daha kendilerine karşı gelmemelerini istiyorsanız liderlerini öldürürsün başsız kalırlar tarih boyunca böyledir. burda Rick yaşıyor.

Sinirlendim be birader çok onursuzcaydı hewaller gibi bölünerek çoğaldılar resmen.
Negan çok karizmatik. Çok güzel bir ağzı ve dişleri var, deri ceket de çok yakışmış, bir sürü da adamı var. Ben taraf değiştiriyorum.

Fuck u rick!

Bir
Dizidir.
--spoiler--
negan'in sopaladigi kisi bence abraham.adam bölümde sasha ve de eugene ile dram kastilar.sarılmalar falan.bunlar ucuz numaralar. sen olen kisiyi gostersene millet vay amk desin şok olsun bitir sezonu. yok kimdi o, acaba kim, o mu vs. kaliteli bir dizi ihtiyac duymaz boyle seylere.

breaking bad, game of bunlar da bir kez olsun boyle bir sey izledigimi hatirlamiyorum.
--spoiler--
6. Sezon sezon finalini izlemeyen okumasın...

Okumasın...

Okumasın...

Okuma Lan !

Öncelikle bize " kim öldü Lan? " diye aylarca stres yaptıracak herkesin Allah belasını versin...

Ulan kim öldüyse gösterin biz de 3-5 gün yas tutar , sonra toparlardık .yapacağınız işi fuck'im...

Tahminime gelince ; Bence gleen gitti...
Gençler sizce yapım hiç darly i öldürmeye cesaret edebilir mi? Tabikide hayır. O yüzden ana karakterlerden birinin olduğunu düşünmüyorum ama bölümü izleyip tekrar yorumlayacagım.
negan ı oynayan karizma javier bardem mi lan ? öyleyse kilo vermiş bence çünkü adamın suratı harran ovası gibi genişti ama şimdi ateş ediyor resmen.
son 15 dakikası ile geren bir sezon finaline sahne olmuş dizidir.

--spoiler--

son sahne için tahminim eugene veya aaron ikilisinden biri gitti. son sahneyi bir kaç tekrar izledim negan rick in bizim bakış açımıza göre sağına yani rick in bakış açısına göre soluna doğru gidiyor. orada olanlar ise carl aaron ve eugene. carl ölmeyeceğine göre bu ikisinden biri gitti ki en kuvvetli ihtimal vedalaşır gibi sahneleri çok olan eugene.. çizgi romanı okuyanlara göre gidenin glenn olması lazım ama son sahne dolayısı ile şekil böyle gibi.

--spoiler--
Arkadaşlar gleen ölüyor net bilgi çünkü çizgi romanda da öyle ayriyetten @3002 hesaplamış.
6. sezon final bölümü nedense bana şu sahneyi hatırlattı.

--spoiler--

https://www.youtube.com/watch?v=BWRR-DfZbu8

rickte ego tavan yapmış, "daha çoğunuzu öldürmem gerekecek" falan dedi. Sonda adeta süt dökmüş kediye döndü ya. Aynısı şu sahnede ya ahaha
Bence rick ölsün. Eugene'ye bile Ricke üzuldüğümden daha çok üzülürüm. Abrahamla sasha da ölmesin. Michonne ricke bakarak zaten kalitesini düşürdü ölebilir sıkıntı yok. Carl zaten babasının aynısı o da ölebilir. Darly, glenn ve maggie yaşasın da gerisi önemli değil.
Ayrıca Carola da bi sey olmasın. Bak yine bu çocuklarin başı belada kurtarsan kurtarsan sen kurtarirsin carol reis.
eyvallah baştan beri takip ediyoruz, ok negan diye karizmatik karakterimiz de geldi, tamam rick in ve ekibinin götü çok kalkmıştı ama biraz daha zombilere odaklansa şu dizi, biraz daha neler oluyor ve olacak etrafta onu görsek... dakka başı zombi öldürsünler demiyorum mesele o değil ama olay derebeylik savaşına döndü bea...
son bölümlerde iyice bıktıran dizi. Barcelona karşısında öne geçmiş osasuna gibi zamanı nasıl harcarız diye düşünür olmuşlar. hele geçen bölüm, abi bu kadar mı boş geçilir ya resmen senarist takılmış saçma sapan ilişkileri birbirine bağlamış. vallahi dexter'ı özledik.
spolier verilmemesi gereken dizi.
biz de döşemeyi biliriz de olmuyor işte.
ayrıca tanrı gibi ortada gezen rick'e de bir ders gerekiyordu iyi oldu.
önüne gelen yeri dağıtırsan gün gelir götünü tırmalar.
16. bölüm de cidden çok başarılı bir finale imza attı.