bugün

On numara, eğlenceli içerik üreten YouTube kanalı.
benim ertesi günüm yarıştığında deadlift kaldırışı öncesi bacaklarına sürmesi için bebek pudrası ikram ettiğim lifter. kanalını takip etmiyorum. arada instagramda denk geliyor falan.
En sevdiğim fitness youtuberı.oldukça eğlenceli içerik yapıyor ve acaip iyi edit ve bununla orantılı emek isteyen videolar yapan youtuber.
spordaki seviyesi pek üst düzey olmasa da komik ve yaratıcı bir arkadaş.
soğuk gibi görünmesi aslında bilinçli yaptığı bir şey...
aynı zamanda insan kafasına göre kişilerle karşılaşamadığında mesafeli davranır..
testo genel olarak mesafeli bir insan olsa da eğlencelidir.

savaş cebeci gibi kendini beğenmiş bir adam değildir. gökalf ile yollarını ayırmakta haklıdır. gökalf güvenilecek bir adam değildir. samimiyetsizdir.
efsane youtuber. hakettiği yere gelememiştir.
kanunsuz ve yetkisi olmayan bir şekilde online pt eğitimi veren kişi.

Bu alanda bir eğitimi yok.

Bu alanda yetkinlik sağlayacak bir başarısı da yok. (Tr ve uluslararası arenada başarı sağlayan müsabık sporculara salon açma izin belgesi verilebiliyor.)

Satışını yaptığı veya aracılık ettiği gıda takviyeleri vb. Tarım ve orman bakanlığından onaylı değil bunlar ithal ürünse sağlık bakanlığının izninin alındığını da düşünmüyorum.

Online pt eğitimi yani bir hizmet satışı yapmasına rağmen bu alanda bir şirketi olduğunu, fatura kestiğini, gelir vergisi ödediğini de sanmıyorum.

Özetle farkında olmadan çok ciddi suçlar işliyor.
şahsiyetiyle ilgilenmediğim fakat içeriklerini sevdiğim youtuber. Yaşını gerçekten bilen yok. ilaç kullanıyor mu şüpheli. Mizahi açıdan alışılmışın bir tık dışında. Türkçe pop sevgisiyle de sempatimi kazanmıştır. kendisine özel ve iş hayatında başarılar diliyorum.