bugün

Erzurumda okududugum icin pantolon altından gizli giydigim giysi.
bundan tahrik olan insan hapse atılmalıdır. bundan tahrik olan damacana ile gerdeğe girer.
disarda giyemesem de bundan rahati ciplak gezmek. moda diye filan da olamaz hic bisey. elestirmeden once bi giyip denemelisiniz.

su an bacaklarimda olan,
ayrica got var ki gosteriyoruz, evde giymek bile kendimi seksi hissettiriyor. bence kiskanilmamali.
7/24 giyilesi en rahat giysilerdendir. Gercekten rahattir,bunu soylemek bahane degildir. Evden cikmadan on saat beyin firtinasi yapmaya gerek biraktirmayan, ustune uzun bir kazak cekip ozellikle kisin hep giyilen fix giysi parcasidir.
Tayt giyen kizlari objelestirip gosteris cabasi diyen seksist insanlar, sizden nefret ediyorum.
görsel
görsel
Pantolon görünümlü olanlarından evde bir sürü vardır. Botlarımla kullanırım ve yaz kış rahat ettirir.
Harita gibi olma merakı..
güzel fiziği olana çok yakışıyor namussuz!
göt görme meraklısı erkeklerin ne kafalarından ne dillerinden düşen giysi.
Ahşap panel fabrikasında press makinesi neyse onun insancıl hali.
memeden sonraki en güzel kadın itemi.
Sıradanlaştıkça bazı dişiler daha da incesini giymeye başladı. Bu işin sonu yok kızlar, ne kadar inceltirseniz inceltin, incelemeyeceği bir nokta gelecek ve o noktada sıradanlaşacak. Bence bu sonu geciktirmeye çalışmadan bir dur diyin artık. Biz de rahatlayalım.
bağzı bayanlar bunu çok acımasızca giyiyorlar ya, o ne ya öyle lüp lüp. yazık bize ya.
en büyük zaafım. hele siyah renkli kumaşlı olanlar beni öldürür süründürür.
giyilmesi en rahat olan ve bacakları güzel kadınlara yakışan giysi.
tercihen geyiksizi caiz.
seksi şey.
lütfen giymeyin. sonra kötü hissediyorum.
görsel
görsel
21.yy'ın en büyük icadı.

insana hayatın ne kadar güzel bir şey olduğunu hatırlatıyor.
Kanımca erkeklerin giymesi hoş olmayan tekstil ürünü.
Yeni moda.

Babaannemin kışın üşüyünce entarisinin altına giydiği külotlu çorabı kızlara entarisiz giydiren kapitalist sisteme saygılarımı sunuyorum.
üşümemek için giyilen bir pantolon çeşidi.
Vücudu güzel bir kadına yakışan süper bir giysi. Evet.